Lekarze Chirurg ortopeda Koszalin

{'id': 18714, 'name': u'Koszalin'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Andrzej Krajewski

dr n. med. Andrzej Krajewski

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Gabinet konsultacyjny Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
Koszalin

Zachęcona pozytywnymi opiniami o Klinice i dr. Krajewskim postanowiłam udać się na konsultację i absolutnie tego nie żałuję. Pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne a potem było już tylko lepiej, zabieg przeprowadzony bez komplikacji, opieka na najwyższym poziomie dzięki Paniom pielęgniarkom, które są przesympatyczne. A efekt po zabiegu jest świetny, jest super! Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam cały personel Kliniki :)
Opinia dodana przez: Oliwka

lek. stom. Michał Jerzyk

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Stomatologia White Studio Michał Jerzyk
Grodzka 7
Koszalin

Bardzo polecam Pana doktora . Na fotelu czułam się bezpiecznie . Bardzo mi pomógł , usunął ósemkę szybko i bezbolesnie . Przy tym jest bardzo sympatyczny .
Opinia dodana przez: D.

Aleksandra Melnyczuk

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Lubiatowska 2
Koszalin

Bardzo konkretna i uprzejma. Zna się na rzeczy i szybko stawia diagnoze. Bardzo dobry lekarz Polecam
Opinia dodana przez: Magda

lek. dent. Barbara Gołębicka

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul. Małopolska 1B/5
75-393 Koszalin

Polecam całym sercem ; wspaniała profesjonalistka i genialne podejście do pacjenta. Bardzo dokładnie tłumaczy to, co będzie robic i przedstawia alternatywy.
Opinia dodana przez: Kinga

lekarz Sebastian Stucki

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
ulica Zwycięstwa 202 A
75-640 Koszalin

Bardzo rzeczowy lekarz, pierwszy który zbadał palpacyjnie a nie tylko naocznie i stwierdził,,jak można stawiać diagnozę bez badań"... Poprzedni lekarz(bardzo polecany) leczył przez rok po jednym RTG w dniu urazu jednego kolana...ostatecznie wpisał do operacji...po rezonansie kolano okazało się do leczenia farmakologicznego i dalszej rehabilitacji bez potrzeby ingerowania w środek...drugie była diagnoza dny moczanowej i dieta...po rezonansie okazało się że stan kolana nadaje się jedynie do operacji... Polecam wizytę u ...
Opinia dodana przez: Wioletta
Pierwszy lekarz, który postawił trafną diagnozę. Kompetentny, taktowny i profesjonalny. Skierował mnie na różne badania, wnikliwy, opiekuńczy. Nie żałuje swojego czasu, nawet odwiedza potrzebujących tego pacjentów. Godny polecenia onkolog.
Opinia dodana przez: Urszula W.

lekarz Marek Rzeszutek

NZOZ Clinka
ul. Leopolda Okulickiego 24 A
75-433 Koszalin

Najlepszy lekarz jakiego dotąd spotkałam. Panicznie bałam się gastroskopii, ale Doktor wykonał ją rewelacyjnie i bardzo delikatnie. Po badanie wszystko dokładnie wytłumaczył, poświęcił tyle czasu ile potrzebowałam. W razie pytań mogłam być z Doktorem w kontakcie telefonicznym. Polecam za super podejście, fachowość i uprzejmość.
Opinia dodana przez: Dorota

lek. dent. Jerzy Wróbel

Chirurg stomatolog

ulica Legnicka 6-10
75-733 Koszalin

Lekarz godny polecenia wyrywana 8 bez stresu bez bólu pełny profesjonalizm👍Bałam się okropnie dzieki panu doktorowi zapomniałam o strachu.

lekarz Anna Majewska

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

PRZEDSIĘBIORSTWO LECZNICTWA SZPITALNEGO
ulica Szpitalna 2
75-720 Koszalin

W sierpniu 2016 r. wraz z mężem zostaliśmy skierowani przez Poradnię Dermatologiczną na leczenie zmian skórnych do Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej ONKOMED w Koszalinie, przy ul. Szpitalnej 2, prowadzonego przez Panią Doktor ANNĘ MAJEWSKĄ - specjalistę chirurgii ogólnej i onkologicznej. Nasze doświadczenia z wizyt u ww. Pani Doktor są zaskakujące, oczywiście POZYTYWNIE. To naprawd
{'id': 18714, 'name': u'Koszalin'} Chirurg ortopeda
                                       lekarz Maksym Własny

lekarz Maksym Własny

Chirurg ortopeda, Ortopeda

haluxy.pl
Waryńśkiego 1, 75-404 Koszalin
Koszalin

Szukałam i znalazłam lekarza dla mojej mamy. Uprzejmy i miły, wyjaśnił i widać było, że uspokoił mamę. Po zabiegu wszystko w porządku, a mama uśmiechnięta i to się liczy bo lepiej się w bucie czuje i przed latem ma większą odwagę. Pozdrawiam i dziękuję serdecznie!
Opinia dodana przez: Aleksandra B
Potwierdzam opinie - świetny lekarz, znakomity fachowiec oraz człowiek z uśmiechem na twarzy. Skupiony nad problemem pacjenta, podaje rozwiązanie i jeszcze wytłumaczy dlaczego proponuje takie rozwiązanie. Niesamowite. Polecam Pana Doktora każdemu, kto potrzebuje pomocy chirurga ortopedy.
Opinia dodana przez: Sylwia
Do Pana doktora trafiłem z polecenia osób trzecich. To była bardzo dobra decyzja. Na wejściu widać profesjonalizm. W trakcie wizyty nabiera człowiek 100% zaufania widząc podejście i szacunek do pacjenta. Pomógł zdecydowanie nie tylko mi, ale również mojemu stu letniemu ojcu, gdzie inni lekarze nie mogli sobie poradzić. Pomógł również mojej matce i wszyscy zgodnie twierdzimy - FACHOWIEC Z WIELKĄ KLASĄ. A przy okazji - to do tych, którzy podważają ...
Opinia dodana przez: RK

lekarz Krzysztof Buczeń

Szpital Wojewódzki w Koszalinie
Tytusa Chałubińskiego 7
75-581 Koszalin

Ogromne podziękowania dla Pana doktora za "postawienie mnie na nogi", lekarz jak najbardziej godny polecenia. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Tomasz Marszałek

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

ul. Zamenhoffa 26
75-663 Koszalin

Polecam ,jestem zachwycona wizytą.Kompetentny,poświęcił mi dużo czasu,wykonał dokładnie badanie,wytłumaczył.

lekarz Dąbrowski Wojciech

ZOZ MSWiA
75-720 Koszalin

Super lekarz,mało mówi duzo robi i dokładnie

lekarz Joanna Pakiet-Chmielewska

ul. Tytusa Chałubińskiego 26
75-581 Koszalin

Wspaniała p.doktor, która pomimo mojego strachu, wykonała mi kolonoskopię bezboleśnie i perfekcyjnie.Cały czas ze mną rozmawiała, i nawet nie wiem kiedy skończyło się badanie.Bardzo p.doktor dziękuję ,i oby więcej było takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Marek Chilarski

ul. Tytusa Chałubińskiego 26
75-581 Koszalin

Doktor Marek Chilarski operował mnie w końcu czerwca 2016 r. Świetnie wykonał wszczepienie endoprotezy stawu biodrowego. Asystował rezydent. Po dwóch tygodniach nie potrzebne były kule. Normalnie funkcjonuję. Talent ortopedyczny.
Może dwie wizyty to nie dużo, ale z całą świadomością stwierdzam że lekarz godny polecenia. Dla takiego lajka jak ja, wytłumaczył postawioną diagnozę, leczenie , ale przede wszystkim ulżył w bólu. Profesjonalnie.POLECAM
Opinia dodana przez: Anna

dr Zbigniew Gołofit

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

ul. Partyzantów 13/1
75-411 Koszalin

Na poczatek opoznienie 40 miut. Byla to prywatna wizyta poniewaz pani dermatolog poradzila usunac niepokojace zmiane na skorze. Lekarz obejrzal zmiane przez 10 sekund, po czym powiedzial "ale to takie male jest". I wtedy zaczelo sie pieklo. Zaczelo sie od pytania o wage, ktore mnie zszkowalo, ale myslalam, ze moze chodzi o znieczulenie. Jednak wcale o to nie chodzilo. Pojawily sie pytania czy zamierzam wracac do Polski i jak dlugo ...
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Dariusz Jurgielaniec

Chirurg ogólny, Gastrolog

Specjalistyczny Gabinet Chirurgii Ogólnej i Endoskopii Diagnostyczno-Zabiegowej
Morska 28
75-223 Koszalin

Bardzo sympatyczny Lekarz a co najważniejsze specjalista z dużą wiedzą Przed badaniem zostałam poinformowana o jego przebiegu. Po zakończonym badaniu Pan Doktor wytłumaczył mi wszystko Również Pani Pielęgniarka bardzo miła ,spokojna, podczas zabiegu cały czas była przy mnie
Opinia dodana przez: Monika