Lekarze Chirurg ortopeda Tarnowskie Góry

Urolog, Chirurg ogólny

Gabinet urologiczny Kamil Bochynek
Górnicza 9a
42-600 Tarnowskie Góry

Dr. K. Bochynka poznałem niedawno. Już podczas pierwszej wizyty wywarł na mnie pozytywne wrażenie ze swoim ciepłym, bezpośrednim i kompetentnym podejściem. A jako stary pedagog trochę znam się na ludziach. Uważam ,że jest lekarzem z powołania i chce pomagać ludziom dotkniętym chorobami. Odbiera prywatnie telefony lub oddzwania, gdy nie może odebrać. A to jest ważne. Mimo ,że nie przyjmuje już w mojej miejscowości to będę gościł u doktora tam ,gdzie ...
Opinia dodana przez: Henryk Wroński

lekarz Kamil Dworak

Traumatolog, Ortopeda

Usługi Medyczne "Śródmieście" Sp. z o. o.
ulica Bytomska 8
42-600 Tarnowskie Góry

Wspaniały człowiek ma podejście do pacjenta widać że chory nie jest mu obojętny aby takich więcej.Polecam z całym sercem.
Opinia dodana przez: Stanisław

dr n. med. Zbigniew Szlachta

Usługi Medyczne "Śródmieście" Sp. z o. o.
ulica Bytomska 8
42-600 Tarnowskie Góry

Doświadczenie, profesjonalizm,wiedza, Spokojna bez emocji ocena zagrożenia zdrowia. Prawidłowa i perfekcyjna diagnoza z bardzo dobrym przebiegiem leczenia. To co inni rozkopali i nie wiedzieli co dalej ??? Dr. musiał naprawiać. Zrobił to jak prawdziwy zawodowiec. Nie bez powodu jest ordynatorem, tak poważnego oddziału.
Opinia dodana przez: Waldemar

lekarz Wojciech Łusicki

Tarnowskie Góry

Witam !!! To wspanialy lekarz ,jest bardzo dobrym czlowiekiem !!!!! Gdyby wszyscy lekarze byli tacy ,jak on to (tak na marginesie oczywiscie ) mozna chorowac ,dba o pacjenta jak tylko moze ,polecam ,polecam ,ma on taka opinie nie tylko wsrod pacjenow ,ale grona lekarzy ja mu zycze ,zeby byl szczesliwy i zawsze mu sie w zyciu dobrze wiodlo !! Jola i pacjentka Irena .
Opinia dodana przez: Jolanta

dr Piotr Szymik

3-go Pułku Ułanów 11
42-600 Tarnowskie Góry

Jestem niezwykle wdzięczna Panu doktorowi za Jego profesjonalizm w podejmowaniu trafnej diagnozy i decyzji o dalszym leczeniu . Poświęca on wiele uwagi pacjentom /opinia usłyszana od innych pacjentów /...Sama tego doświadczam przy każdej wizycie . Niezwykle ciepły , empatyczny lekarz o bardzo wysokiej kulturze osobistej . Poświęca wiele uwagi na rozmowę z pacjentem i słucha pacjenta z atiencją . Nikogo nie lekceweważy , chętnie pomaga , nie odsyła pacjentów , ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Piotr Rudnicki

Tylna 12
Tarnowskie Góry

Znakomity lekarz, przy tym komunikatywny, otwarty, życzliwy i wzbudzający zaufanie. Bardzo szybko i kompetentnie "rozwiązał mój problem". Jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi i serdecznie polecam Go każdemu potrzebującemu opieki chirurgicznej. Nadmieniam, że byłam pacjentką w ramach NFZ.
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Krzysztof Buda

N.Z.O.Z. BI - ME
ulica Leśna 23
42-600 Tarnowskie Góry

Doktor Buda to najlepszy chirurg jakiego poznałam. Co niektórzy lekarze powinni brać z niego wzór.

lekarz Tomasz Potempa

Kolorowa 24a/9
42-606 Tarnowskie Góry

Genialny lekarz. Pełen profesjonalizm, wiedza i umiejętność wytłumaczenia problemu. To pierwszy lekarz z takim zaangażowaniem, którego udało mi się spotkać. Gorąco polecam
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Janusz Wnuk

Włoska 12 C/9
42-612 Tarnowskie Góry

Lekarz znający się na rzeczy interesuje się pacjentem i wykonuje swoją pracę z zamiłowaniem służy radą
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Mirosław Mateja

ulica Św. Katarzyny 13
42-600 Tarnowskie Góry

Bardzo dobry lekarz , godny polecenia , cierpliwie , dokładnie w miłej atmosferze wszystko tłumaczy , badanie kolonoskopowe , które zawsze budzi niepokój u pacjenta Pan dr. przeprowadził delikatnie , z dużą umiejętnością praktycznie bezboleśnie
Opinia dodana przez: Karol

dr n. med. Jan Franiel

Rynek 17
42-600 Tarnowskie Góry

Minęło już przeszło półtora roku po mojej ostatniej operacji barku, a wszystko zaczęło się ok 5 lat temu. Pan doktor Jan Franiel operował mnie dwa razy i myślę, że przez ten czas zdążyłem go dobrze poznać jako lekarza. Cierpię na pourazowe nawrotowe zwichnięcia barku. Pierwsza operacja polegająca na plastyce i "przyszyciu" obrąbka nie przyniosła zamierzonego efektu, bark ponownie wypadł. Doktor wyznaczył mi błyskawicznie kolejny termin zabiegu za 2 miesiące (NFZ!) ...
Opinia dodana przez: Maciej L.
We wrześniu 1991 roku jako 12-letnia dziewczynka przekazana zostałam do Kliniki w Zabrzu w 6-tej dobie po urazie śródpiersia i przełyku z oddziału chirurgii w Częstochowie. Do kliniki przyjmowano mnie w stanie ogólnym ciężkim. W trakcie hospitalizacji stosowano sztuczną wentylację. Choć wszystkie pozycje wydawały się stracone Profesor Józef Dzielicki zgodnie z obowiązkiem lekarza walczył z moją chorobą i ze śmiercią. Byłam beznadziejnym przypadkiem, bez jakichkolwiek rokowań na dalsze życie, ale ...
Opinia dodana przez: Anna H

lekarz Werner Lubos

Stara 5
42-600 Tarnowskie Góry

Potrzebuje pilnie skataktowac sie z dr Werner Prosze o kontakt na moj mail lub o pods nie telefonu na ktory moge zadzwonic Dziekuje Krzysztof kemakrz@yahoo.com
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Tomasz Mrożek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Usług Medycznych s.c.
Nakielska 1-3
42-600 Tarnowskie Góry

Bardzo dobry lekarz z niesamowicie empatycznym stosunkiem do pacjenta. Konkretny, zainteresowany, rzetelnie i dokładnie wyjaśniający chorobę oraz działania, jakie należy zastosować. Polecam.
Opinia dodana przez: Piotr M

lekarz Ireneusz Ludyga

Gruzełki 91
42-600 Tarnowskie Góry

Pan doktor bardzo uprzejmy, skutecznie dobrał leczenie, a co więcej poświecił czas by utwierdzić w przekonaniu, ze nie ma powodów do zmartwień. Polecam jako lekarza kompetentnego i godnego zaufania
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Adam Horzela

Chirurg ogólny, Traumatolog

Jana III Sobieskiego 6
42-600 Tarnowskie Góry

żaba jak nie umie pływać będzie mówić że woda za rzadka. tyłu osobom pomógł że tylko chwalić polecać a nie krytykować no i wreszcie wcale nie jest wizyta aż tak droga przystępna dla każdego więcej się zapłaci u innych że szepnie nic ciepłego nic zimnego tak trzymać tu jest konkretne leczenie ja dziękuję bardzo bo wloklem nogę za sobą A jednak chodzę bez podpórki i cieszę się każdą chwilą że ...

dr n. med. Piotr Łopata

Tarnowskie Góry

Bardzo dobry specjalista, trafna diagnoza, rzeczowa informacja o urazie i leczeniu, lekarz pyta i słucha pacjenta, spokojny, uważny, dokładny, badania fizykalne i za pomocą usg, wsłuchuje się w potrzeby pacjenta, proponuje innych specjalistów w celu weryfikacji. polecam!
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Jakub Kodrębski

Tarnowskie Góry

Jestem pacjentką Poradni Chorób Sutka w Świętochłowicach. Tylko tam spotkałam się z tym, że usg piersi przeprowadzane jest w pozycji siedzącej. Odnoszę wrażenie, że dzieje się tak z uwagi na czas, a utwierdziła mnie w tym przekonaniu ostatnia wizyta w Poradni, kiedy to Pan doktor w ogóle nie miał dla mnie czasu. Podsunął mi karteczkę z numerem telefonu do przychodni, w której wykonywana jest mammografia, tłumacząc, że bez tego wyniku ...
Opinia dodana przez: Rozgoryczona

lekarz Przemysław Michalski

Centrum Medyczne Bell-Med
Stefana Okrzei 1
42-600 Tarnowskie Góry

Polecam z czystym sumieniem tego lekarza byłam u niego i tak jak tutaj poniżej napisała pani ma bardzo Fajne podejście do pacjenta od niego wychodzą człowiek czuje dobrą energię że wszystko będzie dobrze
Opinia dodana przez: Tajemnicza

lekarz Jan Rudawski

Opatowicka 10
42-600 Tarnowskie Góry

Fantastyczny lekarz, o wielkim sercu i swietnym poczuciu humoru. Przy dosc nieprzyjemnych badaniach czulam sie zaopiekowana i zrozumiana. Rzadkosc w dzisiejszych czasach!
Opinia dodana przez: MARTA