Lekarze Chirurg plastyczny Będzin

lekarz Sebastian Mosiej

"INTER-MED" s. c. NZOZ
ulica Krasickiego 14
42-500 Będzin

Ogromna kompetencja, szacunek dla Pacjenta, życzliwość i profesjonalizm. Bardzo dobry specjalista- rzetelnie przeprowadzony zabieg.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Grzegorz Iwański

"DUO-DENT" Usługi Stomatologiczne
Siemońska 11
42-500 Będzin

Ponieważ też korzystałem z Jego opieki, mogę potwierdzić wcześniejsze opinie. Wykonywanie sztuki chirurga na pewno jest związane z napięciami emocjonalnymi. Ale lekarz nie daje tego odczuć pacjentowi. Co sprawia, że nie odczuwa się większego napięcia przed, i po operacji.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Jacek Sypniewski

Chirurg dziecięcy

ulica Żwirki i Wigury 6/21
42-500 Będzin

Wspaniały specjalista. Ogromna wiedza poparta doświadczeniem. Trafna diagnoza. Dyspozycyjny dla pacjenta. Polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

dr Agata Nawrocka

Unia Bracka GZLA
ul Dmowskiego
41-200 Będzin

Ja chciałem podziękować Pani doktor za opiekę po hospitalizacji i doprowadzenie mnie do zdrowia.Milo było Panią poznać,Pani poczucie humoru i oczywiście profesjonalizm.Wszystkim polecam takich Lekarzy przez duże L.
Opinia dodana przez: Rafał Zarychta

dr n. med. Dariusz Majda

42-500 Będzin

Wizyta to tragedia, lekarz opryskliwy od wejscia, na pytania nie odpowiada trzymając nos w kartotece albo odpowiada podniesionym tonem zirytowany, że padło pytanie. Nie polecam
Opinia dodana przez: Artur

dr n. med. Andrzej Lorek

Hospicjum Onkologiczne
Sączewskiego 27
42-500 Będzin

Jestem po mastektomii z rekonstrukcją wykonaną przez dra Lorka. To wspaniały lekarz, którego polecam z czystym sumieniem. Konkretny, odpowiedzialny, dyspozycyjny ,a co najważniejsze-doskonały fachowiec. Efekt kosmetyczny operacji przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. I choć oczywiście nie jest to w onkologii priorytetem, to jednak daje dodatkowo poczucie, że jest się w bardzo dobrych rękach.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Przemysław Michalski

42-500 Będzin

Polecam z czystym sumieniem tego lekarza byłam u niego i tak jak tutaj poniżej napisała pani ma bardzo Fajne podejście do pacjenta od niego wychodzą człowiek czuje dobrą energię że wszystko będzie dobrze
Opinia dodana przez: Tajemnicza
Tą drogą pragnę przekazać wyrazy wielkiego uznania dla ogromnej wiedzy i umiejętności Pana Doktora. W swoim życiu miałam możliwość zetknięcia się z lekarzami różnych specjalności i dokonać oceny zarówno ich fachowości jak i podejścia do chorego człowieka.Szacunek i ciepło okazane choremu człowiekowi sprawia,że Pana doktora obdarza się zaufaniem i pozwala na prowadzenie w chorobie.Przykro jest czytać opinie szkalujące Pana doktora bo wyrządza się mu ogromną krzywdę. Mogę tylko powtórzyć za ...
Opinia dodana przez: Zofia

dr n. med. Zbigniew Markiel

Proktolog, Chirurg ogólny

chirurgia naczyniowa
Bema 14
Będzin

super lekarz,w sprawach pilnych podejmuje dobrą decyzje.Jest kompetentny,poświęca czas na tłumaczenie pacjętowi,uprzejmy. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: halina

lekarz Krzysztof Lenkiewicz

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

"INTER-MED" s. c. NZOZ
ulica Krasickiego 14
42-500 Będzin

Na wizyte zapisalam swoja babcie miala to byc konsultacja wraz z usg konczyn dolnych , lekarz wykonal badanie doppler ( prywatnie ) - po badaniu babcia zostala odeslana do rejestracji lekarz nie wyjasnil babci czy badanie wykazalo nieprawidlowosci - zero komunikacji , kiedy babcia probowala mu wyjasnic co dokladnie jej dolega nie chcial jej sluchac -tego lekarza nie polecam nikomu kto szanuje swoje zdrowie i pieniadze .
Opinia dodana przez: Magdalena

Iwona Dorobisz

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

ulica Grunwaldzka 1/10
42-500 Będzin

Polecam, jestem bardzo zadowolona z każdej wizyty w gabinecie :)

lekarz Krzysztof Szejbak

ulica Pokoju 153
42-504 Będzin

Bardzo profesjonalna osoba. Uczciwie opisał uszkodzenia ciała i dopytywał o wiele szczegółów. Naprawdę kompetentny specjalista.
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Eugenia Stelmach

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarza Rodzinnego Lekarz Kempiński Spółka Partnerska
Zwycięstwa 12
42-500 Będzin

Rozmawia przez telefon w trakcie wizyty w sprawach osobistych. Nie polecam. Chory siedzialem i musialem 20 min sluchac prywatnych rozmow.

lekarz Stanisław Smak

Chirurg dziecięcy

Inter-Med
42-500 Będzin

Najbardziej arogancki i nieprzyjemny lekarz na jakiego trafiłem. Piastuje stanowisko na komisji w ZUS gdzie po wejściu do gabinetu robi sobie kawkę, odbiera telefon jeden za drugim. Traktuje pacjenta jak śmiecia. Nie zapoznał się z moją 2 letnią historią choroby i dokonał "cudu" stwierdzając, że pomimo podejrzenia stwardnienia rozsianego, dużych problemów z kręgosłupem jestem zdolny do pracy i mam przestać "udawać". Polecam omijać Pana "doktora" szerokim łukiem, bo wyrządza więcej ...
Opinia dodana przez: Patryk

lekarz Jerzy Fazan

ul. Turniejowa 3

lekarz Mariusz Kasperczyk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PRO FEMINA" Piotr Piech i in. s.c.
ulica Piastowska 29a

lekarz Wojciech Gnacik