Lekarze Chirurg plastyczny Grodzisk Mazowiecki

dr Marcin Mleczko

dr Marcin Mleczko

Chirurg ortopeda, Ortopeda

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Trafiłam do Pana Doktora w związku z problemem z biodrem. To wspaniały człowiek i świetny specjalista. Z czystym sumieniem mogę go polecić. Zofia
{'id': 20562, 'name': u'Grodzisk Mazowiecki'} Chirurg ortopeda
                                       dr n. med. Jarosław Blicharz

dr n. med. Jarosław Blicharz

Chirurg ortopeda, Ortopeda

Grodzisk Mazowiecki

Cudowny P.Doktor...polecam, profesjonalne podejście do pacjenta a co najważniejsze,skuteczne leczenie i mimo młodego wieku, facet zna się na rzeczy.Polecam z czystym sercem 👍👍👍
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Dariusz Nalej

Urolog, Chirurg dziecięcy

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Zawdzięczam Panu doktorowi życie serdecznie dziękuję wspaniały lekarz ...............................

lekarz Marcin Szepietowski

Chirurg ogólny, Urolog

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Polecam tego lekarza z całego serca, wspaniały człowiek, bardzo pracowity i cierpliwy. Bardzo dobry chirurg urolog

lekarz Witold Paciepnik

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Uważam że takich lekarzy powinno byc więcej. Profesjonalne wykonanie usługi plus normalne podejście do pacjenta. Obym nigdy nie wrocił do szpitala ale jakby sie tak zdarzyło to pod opieke tego gościa.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Anna Nielepiec-Jałosińska

Lekarz medycyny ratunkowej, Chirurg dziecięcy

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Z całego serca polecam - miły kontaktowy lekarz z ogromną wiedzą. Bardzo dokładnie zrobione usg.
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Zdzisława Borowiecka

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Wyjątkowy specjalista, podchodziła do pacjenta z sercem ale profesjonalnie. Myślę, że była lekarzem o bardzo dużej wiedzy medycznej, nie tylko z zakresu chirurgii. Z godną podziwu starannością zszyła mi ranę po zabiegu, blizny w ogóle nie widać :-) Weronika
Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Micha Szyszka

Chirurg urazowy

Grodzisk Mazowiecki

bardzo kompetentny lekarz, podchodzący całościowo do problemów zdrowotnych pacjenta, zaangażowany w swoją pracę. Zdecydowanie polecam

dr Mariusz Łazarz

Chirurg urazowy

im. Jana Pawła II
Grodzisk Mazowiecki

Profesjonalista, kompetentny, konkretny, empatyczny, angażujący się w przypadek/ chorobę, ma czas dla pacjenta i cierpliwość, tłumaczy przebieg zabiegu, monitoruje proces leczenia, życzliwy i z poczuciem humoru...Pacjent jest zaopiekowany. Rozmawia z rodziną pacjenta. Podejmując konkretną, szybką decyzję o operacji, kierując dalszym leczeniem pooperacyjnym, decydując o dalszych zabiegach i kierując procesem leczenia i zdrowienia Dr Łazarz uratował mi życie.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Marek Schaeffer

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Polecam ....Musiałem trzy razy szukać lekarza który pomógłby w mojej sprawie ...Dziękuję lekarzowi .Poprzednie wizyty u innych lekarzy wyglądały jak statystyka pacjentów w NFZ Liczy się ilość nie jakość . W przypadku Pana doktora na szczęście ten schemat przytoczony nie jest stosowany ..Polecam i dziękuję

lek. dent. Michał Zmorzyński

Chirurg szczękowo twarzowy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDIKON"
SADOWA 22
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Bardzo uprzejmy, kompetentny, dokładny i godny polecenia lekarz. Jestem bardzo pozytywnie nastawiona na dalsze leczenie. Oby więcej takich lekarzy w polskiej służbie zdrowia. Nie ważne czy prywatnie czy na NFZ ważne by wszyscy tacy byli :) życzę doktorowi samych sukcesów i dużo Łask Bożych :)
{'id': 20562, 'name': u'Grodzisk Mazowiecki'} Chirurg ogólny
                                       lek. med. Jacek Michał Bieńkowski

lek. med. Jacek Michał Bieńkowski

05-827 Grodzisk Mazowiecki

Jestem bardzo zadowolona z usług wykonywanych przez lekarzy tej przychodni. Serdecznie polecam Doktora Jacka Bieńkowskiego, człowieka o niezwykłej kulturze, cierpliwości i ciepła jakim obdarza pacjenta. Duże uznanie dla Pani pielęgniarki.
Opinia dodana przez: Agnieszka Żuk

lekarz Bogdan Ostrowski

Chirurg ogólny, Gastrolog

Diagnostyka Laboratorium oddziału Warszawa
11 Listopada 3
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Nie polecam tego typa! Starsze osoby traktuje jak śmieci. Mojej babci która przyszła do niego z nie gojącą się i zaropiałą raną po zabiegu u niego, po pierwsze nawet jej nie obejrzał, a po drugie powiedział, żeby nie trzymała się tak kurczowo życia!! (babcia ma 70 lat). Po prostu brak mi słów jak tak może się zachować lekarz!
Opinia dodana przez: ed

Krzysztof Majewski

Chirurg dziecięcy, Ortopeda

Centrum Profilaktyki i Terapii NZOZ Filia w Grodzisku Mazowieckim
Kościuszki 29
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Pan doktor chyba w gorącej wodzie kąpany, bo wizyta miała odbyć się o 16:15 a o 16:20 „doktora” nie było już śladu w gabinecie. Powodem owego spóźnienia było brak miejsca parkingowego pod przychodnia Malvita w Grodzisku Maz. Zauważony przez nas po wyjściu z budynku odmówił powrotu do gabinetu. Wyprawa z 5 miesięcznym dzieckiem zakończona niepowodzeniem, bo szanowny Pan doktor mial taki kaprys. Szkoda, bo w swoim prywatnym gabinecie takiej sytuacji ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Bogdan Ostrowski

Lekarze Specjaliści "MEDICA"
Niepodległości 48
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Brak kompetencji, uprzejmości, konsultować decyzje z innym lekarzem, bo ten pan może zaszkodzić.W moim przypadku rezygnacja z leczenia u tego pana była jedna z lepszych decyzji jakie podjęłam.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Krzysztof Błaszczak