Lekarze Chirurg plastyczny Grodzisk Mazowiecki

dr Marcin Mleczko

dr Marcin Mleczko

Chirurg ortopeda, Ortopeda

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Trafiłam do Pana Doktora w związku z problemem z biodrem. To wspaniały człowiek i świetny specjalista. Z czystym sumieniem mogę go polecić. Zofia
{'id': 20562, 'name': u'Grodzisk Mazowiecki'} Chirurg ortopeda
                                       dr n. med. Jarosław Blicharz

dr n. med. Jarosław Blicharz

Chirurg ortopeda, Ortopeda

Grodzisk Mazowiecki

Cudowny P.Doktor...polecam, profesjonalne podejście do pacjenta a co najważniejsze,skuteczne leczenie i mimo młodego wieku, facet zna się na rzeczy.Polecam z czystym sercem 👍👍👍
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Witold Paciepnik

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Pan doktor bardzo uprzejmy, z super podejściem do pacjenta i wysoką kulturą osobistą. Poziom opieki nad pacjentem oceniam bardzo wysoko. Pan doktor zaopiekował się mną kompleksowo. Oby więcej lekarzy takich, jak Pan doktor, a pobyt w szpitalu nie będzie traumą.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Dariusz Nalej

Urolog, Chirurg dziecięcy

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Zawdzięczam Panu doktorowi życie serdecznie dziękuję wspaniały lekarz ...............................

lekarz Marcin Szepietowski

Chirurg ogólny, Urolog

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Polecam tego lekarza z całego serca, wspaniały człowiek, bardzo pracowity i cierpliwy. Bardzo dobry chirurg urolog

lekarz Anna Nielepiec-Jałosińska

Lekarz medycyny ratunkowej, Chirurg dziecięcy

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Z całego serca polecam - miły kontaktowy lekarz z ogromną wiedzą. Bardzo dokładnie zrobione usg.
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Zdzisława Borowiecka

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Wyjątkowy specjalista, podchodziła do pacjenta z sercem ale profesjonalnie. Myślę, że była lekarzem o bardzo dużej wiedzy medycznej, nie tylko z zakresu chirurgii. Z godną podziwu starannością zszyła mi ranę po zabiegu, blizny w ogóle nie widać :-) Weronika
Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Micha Szyszka

Chirurg urazowy

Grodzisk Mazowiecki

bardzo kompetentny lekarz, podchodzący całościowo do problemów zdrowotnych pacjenta, zaangażowany w swoją pracę. Zdecydowanie polecam

dr Mariusz Łazarz

Chirurg urazowy

im. Jana Pawła II
Grodzisk Mazowiecki

Profesjonalista, kompetentny, konkretny, empatyczny, angażujący się w przypadek/ chorobę, ma czas dla pacjenta i cierpliwość, tłumaczy przebieg zabiegu, monitoruje proces leczenia, życzliwy i z poczuciem humoru...Pacjent jest zaopiekowany. Rozmawia z rodziną pacjenta. Podejmując konkretną, szybką decyzję o operacji, kierując dalszym leczeniem pooperacyjnym, decydując o dalszych zabiegach i kierując procesem leczenia i zdrowienia Dr Łazarz uratował mi życie.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Marek Schaeffer

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Polecam ....Musiałem trzy razy szukać lekarza który pomógłby w mojej sprawie ...Dziękuję lekarzowi .Poprzednie wizyty u innych lekarzy wyglądały jak statystyka pacjentów w NFZ Liczy się ilość nie jakość . W przypadku Pana doktora na szczęście ten schemat przytoczony nie jest stosowany ..Polecam i dziękuję

lek. dent. Michał Zmorzyński

Chirurg szczękowo twarzowy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDIKON"
SADOWA 22
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Bardzo uprzejmy, kompetentny, dokładny i godny polecenia lekarz. Jestem bardzo pozytywnie nastawiona na dalsze leczenie. Oby więcej takich lekarzy w polskiej służbie zdrowia. Nie ważne czy prywatnie czy na NFZ ważne by wszyscy tacy byli :) życzę doktorowi samych sukcesów i dużo Łask Bożych :)
{'id': 20562, 'name': u'Grodzisk Mazowiecki'} Chirurg ogólny
                                       lek. med. Jacek Michał Bieńkowski

lek. med. Jacek Michał Bieńkowski

05-827 Grodzisk Mazowiecki

Jestem bardzo zadowolona z usług wykonywanych przez lekarzy tej przychodni. Serdecznie polecam Doktora Jacka Bieńkowskiego, człowieka o niezwykłej kulturze, cierpliwości i ciepła jakim obdarza pacjenta. Duże uznanie dla Pani pielęgniarki.
Opinia dodana przez: Agnieszka Żuk

lekarz Bogdan Ostrowski

Chirurg ogólny, Gastrolog

Diagnostyka Laboratorium oddziału Warszawa
11 Listopada 3
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Nie polecam tego typa! Starsze osoby traktuje jak śmieci. Mojej babci która przyszła do niego z nie gojącą się i zaropiałą raną po zabiegu u niego, po pierwsze nawet jej nie obejrzał, a po drugie powiedział, żeby nie trzymała się tak kurczowo życia!! (babcia ma 70 lat). Po prostu brak mi słów jak tak może się zachować lekarz!
Opinia dodana przez: ed

Krzysztof Majewski

Chirurg dziecięcy, Ortopeda

Centrum Profilaktyki i Terapii NZOZ Filia w Grodzisku Mazowieckim
Kościuszki 29
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Pan doktor chyba w gorącej wodzie kąpany, bo wizyta miała odbyć się o 16:15 a o 16:20 „doktora” nie było już śladu w gabinecie. Powodem owego spóźnienia było brak miejsca parkingowego pod przychodnia Malvita w Grodzisku Maz. Zauważony przez nas po wyjściu z budynku odmówił powrotu do gabinetu. Wyprawa z 5 miesięcznym dzieckiem zakończona niepowodzeniem, bo szanowny Pan doktor mial taki kaprys. Szkoda, bo w swoim prywatnym gabinecie takiej sytuacji ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Bogdan Ostrowski

Lekarze Specjaliści "MEDICA"
Niepodległości 48
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Brak kompetencji, uprzejmości, konsultować decyzje z innym lekarzem, bo ten pan może zaszkodzić.W moim przypadku rezygnacja z leczenia u tego pana była jedna z lepszych decyzji jakie podjęłam.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Cezary Rykała