Lubuskie Chirurg Plastyczny

Bolesława Krzywoustego 1
Słubice

W klinice robiłam labioplastykę, żałuję, że nie zdecydowałam się wcześniej na zabieg - efekt jest świetny, ręce Pani dr Barańskiej złote!!!

Opinia dodana przez: Joanna

Janusz Stankiewicz

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

PRYWATNE CENTRUM CHIRURGICZNE ESKULAP-GABINETY SPECJALISTYCZNE
ulica Moniuszki 2
68-200 Żary

Lekarz godny polecenia, wszystkiego dowiedziałem się na wizycie i zostało mi starannie wytłumaczenie. Prawdziwy lekarz z powołania. Koszt wizyty 80 zł uważam, ze jest to cena ok nawet jeśli by kosztowała 100 zł , przecież doktor pracuje na nowoczesnym sprzęcie. Lekarz godny polecenia.

os. Konstytucji 3 Maja 10e lok. 62
Nowa Sól

Bardzo polecam tego lekarza jest bardzo dobrym chirurgiem. Wyleczył mi nogę którą przez nie kompetycje lekarzy w Międzyrzeczu chcieli mi obciąć.Jest kompetentny i uprzejmy oraz godny zaufania a także wszystko potrafi wytłumaczyć pacjentowi.POLECAM WSZYSTKIM TEGO LEKARZA

Opinia dodana przez: aPABLOa pawelek1112

Wazów 42 lok. 18
Zielona Góra

Robilam u doktora koretke uszu. Doby fachowiec, wszystko najpierw wytlumaczyl przed operacja i wszystko sie odbylo tak jak powiedzial ze sie odbedzie. Polecam

69-100 Słubice