Śląskie Chirurg Plastyczny

Angelius Szpital Provita
Fabryczna 13d Katowice Ochojec
40-611 Katowice

Byłam pacjentka dr Łuckiego gorąco polecam fachowość i podejście do pacjenta godne polecenia.Kontakt z dr bardzo dobry ,wytłumaczy i przedstawi wszystko bardzo obrazowo.Zabieg super wykonany !!!Polecam wszystkim!

Katowice

Pani Doktor Wolnicka to lekarz z powołania. Potrafi rozmawiać z pacjentem - wszystko wytłumaczy. Dokładnie bada. Jest świetnym lekarzem, który dysponuje ogromną wiedzą zarówno teoretyczną jak i ma praktykę. Polecam

Uniwersytecka 25 lok. 65
40-007 Katowice

Miałam wykonany zabieg korekcji nosa u dr Olender. Przed operacją mogłam pewnie z powodzeniem wcielić się w teatralną postać czarownicy, dzięki dr Olender mam piękny, delikatny, pasujący do mnie nosek. Jestem bardzo zadowolona. Zdecydowanie polecam tego chirurga.

Opinia dodana przez: Nadia

Poliklinika Doktora Bessera
ul. Sucha 7a
41-200 Sosnowiec

Najlepszy specjalista na całym świecie!!!!! POLECAM!
Robił mi piersi i jestem oczarowana profesjonalizmem placówki i Doktroa. Pan Doktor to cudowny człowiek!

Najlepszy specjalista na całym świecie!!!!! POLECAM!

Opinia dodana przez: Emilka

Katowice

W Katowicach byłam na wizycie konsultacyjnej, zabieg (korekcja nosa) był w klinice w Żarkach Letnisko. Zacznę od tego, że dziękuję całemu personelowi za naprawdę ciepłą, fachową opiekę. A samej dr Olender dziękuję za serce i to, że w końcu mam taki nos, którego po prostu się nie wstydzę. Jest piękny.

Opinia dodana przez: Elia
Chirurg plastyczny Katowice dr n. med. Marcin Sierociński

CERAM-DENT Prywatna Opieka Stomatologiczna NZOZ Grażyna Opiłka
Zabrska 1/4
40-083 Katowice

Witam.Dziś jest 10 dzień po operacji nosa,dzisiaj miałam ściągany gips(miałam całkowitą korektę nosa,część chrzęstną,kostną,prostowanie przegrody).I to co zobaczyłam przeszło moje najśmielsze oczekiwania.Mój nosek jest cudny,mały,prosty,bez garba.Jestem najszczęśliwszą osobą na świecie i od dziś zaczynam NOWE ŻYCIE.P.dr.M.Sierociński jest niesamowitym specjalistą,skromnym,miłym człowiekiem.Jest to lekarz oddany swojej pasji,wspaniały chirurg,który wie co robi.A Pani Elwirka jest również niesamowitą osobą,ciepłą,życzliwą,bardzo pomocną w każdej chwili i dodającą otuchy.Chciałam z całego serca podziękować P.dr.Marcinowi i Pani Elwirze za to,że dali mi NOWE ŻYCIE.Polecam Pana doktora wszystkim.Pozdrawiam serdecznie.Aneta G.

Małe sprostowanie-oczywiście doktorowi należy się 5/5 a nie jak wcześniej napisałam 3/5 nie zauważyłam i pomyliłam się...

Opinia dodana przez: Anetta G.

Wojewódzka Poradnia Hematologiczna
Powstańców 31
40-038 Katowice

Bardzo dobry chirurg plastyk.Uprzejmość i kompetencja na najwyższym poziomie.Świetna specjalistka.Moje uszy wyglądają teraz obłednie.Pani doktor Jaklik spełniła moje oczekiwania w 100%.Pieknie dziekuje p.doktor i polecam wszystkim, ktorzy borykają sie z problemem odstajacych małżowin usznych. Zabieg bezbolesny, po korekcie niewielki bol. Dziekuje takze przemiłym paniom pielegniarkom asystujacym p.doktor podczas zabiegu.

Rafal Ebisz

Chirurg naczyniowy, Chirurg plastyczny

Bańgów, Siemianowice Śląskie

wykonał operacje plastyczną i skorygował mi nosa. wg mnie lekarz jest dokładny. skutecznośc jego leczenia potwierdził lekarz prowadzący z przychodni na Wspólnej. Dodatkowo ekspresem i komfortowo pozbyłem się moich zębów mądrości, które w cale okazały się nie byc takie mądre, podobnie jak ja.

Opinia dodana przez: Andrzej

Gabinet Medycyny Estetycznej i Chirurgii Estetycznej

Żerniki, Gliwice

Godny polecenia specjalista, indywidualne podejście do pacjenta, dyskretna atmosfera, konkurencyjne ceny

Zbigniew Mazan Klinika Chirurgii Mazan
ulica Brzozowa 54
40-170 Katowice

Dwa miesiące temu dr Mazan przeprowadził u mnie korektę nosa. Z efektu jestem baaardzo zadowolona. Serdecznie polecam