Wielkopolskie Chirurg Plastyczny

dr n. med. Małgorzata Kuźlan

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

CHIRURGIA PLASTYCZNA DR KUŹLAN

Poznań

Najlepszy fachowiec !!Polecam!!idealna miła i ciepła ;)Zawsze słóży radą;)pełne zrozumienie problemu;)

Opinia dodana przez: Magda

Piastów 16
Września

Świetny, wspaniały lekarz- najlepszy. Jestem 2 tyg po op powiększenia piersi i jestem bardzo zadowolona. Troszczy się o pacjentów, po operacji kontakt tel 24 h Polecam!!!

dr Ryszard Nawrocki

Chirurg naczyniowy, Chirurg plastyczny

Centrum Medyczne MEDICOS
Lublin ul.Onyksowa 12
Lublin

Bardzo dobry lekarz to co robi to jego pasja i powolanie cieplo podchodzi do pacjenta jest szczery odbiera lub oddzwania na kazdy telefon rewelacyjnie przeprowadzil zabieg ginekomasti a przy okazji polecam klinike w Swidnicy mila domowa atmosfera i opieka Renata

Opinia dodana przez: renata

Luxmed
Poznań

Dr Ibrahim w marcu br dokonał u mnie korekty górnych i dolnych powiek. Efekt olśniewający! Wreszcie pozbyłam się wiecznie zmęczonych, podpuchniętych oczu. Doktor Samir to wspaniały specjalista w zakresie chirurgii plastycznej, z wielce "koszernym" dowcipem. Personel bardzo serdeczny i kompetentny. Tym, którzy z różnych przyczyn chcieliby dokonać u siebie korekt w zakresie chirurgii plastycznej śmiało polecam klinikę Mandala Doktora Samira Ibrahima. Doktorze, dziękuję! B.W.

lekarz Artur Gromadziński

Chirurg onkolog, Chirurg plastyczny

Gromadziński Zespół Medyczny
ul. Falista 4a/12n
Poznań

Witam, miesiąc temu przeszłam w klinice "Gromadziński Zespół Medyczny" operacje powiększania piersi wykonaną przez Pana doktora Gromadzińskiego. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i wysokiej jakości obsługi całego personelu. Pan doktor już od pierwszej konsultacji wyczerpująco odpowiedział na moje wszystkie pytania i szczegółowo przedstawił procedurę zabiegu powiększania piersi metodą podmięśniową. Miła, przyjazna atmosfera panująca wśród personelu oraz widoczny na każdym etapie działań profesjonalizm i indywidualne podejście do pacjenta sprawiły, że poczułam się bezpiecznie -świadoma iż trafiłam w dobre ręce. Jednak sam efekt zabiegu przeszedł moje najśmiejsze oczekiwania. Pan doktor to prawdziwy artysta !!! Moje piersi są idealne - wyglądają naturalnie, nie widać blizn, a rekonwalescencja okazała się zaskakująco szybka. Ponadto po samym zabiegu na każdym etapie rekonwalescencji zostałam otoczona uwagą i fachową opieką również po powrocie do domu. Fantastyczny personel mimo pełnego profesjonalizmu, zawsze hojnie obdarowywał mnie poczuciem humoru i uśmiechem. To niesamowite jak sprawnie i bezstresowo uzyskałam tak wspaniałe piersi.
Zdecydowanie POLECAM

Opinia dodana przez: Kinga

Chirurgia Plastyczna Joanna Kurmanow
Gorczyczewskiego 7 lok. 1
60-111 Poznań

Pani dr 30 stycznia br przeprowadziła u mnie zabieg powiększenia piersi. okazała się doskonałym specjalistą. Szczerze polecam.

os. Raczyńskiego 15/7
Swarzędz

Witam serdecznie. Zabieralam sie do tej opini juz jakis czas. Jestem z Niemiec i mialam operacje u dr Chiciaka w listopadzie 2011r. Powiekszanie piersi implantami 400cc. Mialam nieladne piersi po dwojce dzieci, skorz sporo i przy takich implantach mam pieknie uksztaltowane piersi. Do operacji przgotowywalam sie okolo 2 miesiecy. Po kilku miesiacach z czystym sercem moge powiedziec, ze efekt przerosl moje oczekiwania i jestem wdzieczna za to co doktor dla mnie zrobil. Zglosilam sie na konsultacje do roznych lekarz,ale mialam rozne odczucia. Postawilam na doswiadczenie lekarza dr Chiciaka i polecam kazdej kobiecie z nieciekawzm biustem jaki moj byl. Po zabiegu czulam sie dosc dobrze i nie odczuwalam ubocznych efektow narkozy. Piersi byly opuchniete ale juz ladnie wypelnione. Odczekalam pol roku i moge spokojnie powiedziec,ze wybor lekarza to trafienie w 10!!! Polecila mi go moja przyjacilka, ktorej musze powiedziec o tzm by tu wpisala opinie, bo rowniez jest zadowolona i z pieknzm biustem!!!! Kobietki stawiac na doswiadczenie dr Chiciaka i biust jak marzenie. Zaluje,ze wczesniej nie zrobilam operacji, bo bylo warto! Polecam!!! Sylwia z Niemiec

dr Wiesława Ratajczak

Chirurg plastyczny, Medycyna estetyczna

MedKorekta
ul. Źródlana 31
60-642 Poznań

Jest profesjonalna w tym co robi. chociaż sprawia wrażenie niedostępnej, efekty jej pracy są fascynujące ..... usuwała mi znamiona nic po nich nie zosatło

Poliklinika Chirurgii Plastycznej i Okulistyki NZOZ
ul. Tęczowa 3
62-090 Kobylniki, Elżbieciny

Miałam wycinany guzek, naprawdę Dr Stepniewski się spisał, nie widać już prawie blizny, zabieg trwał szybko bez zadnych komplikacji, polecam

dr n. med. Tomasz Dydymski

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

Spółdzielców 1
57-320 Polanica-Zdrój

Dydymski T.operował mnie kilka miesięcy temu. Traumatyczne przeżycie - nieudana operacja, a później mnóstwo kłopotów i trauma. Jestem już po operacji poprawkowej. Trudno było następnemu lekarzowi, naprawić to,co zniszczył Dydymski. Jest lepiej, ale czeka mnie jeszcze jedna operacja. Dydymski T., to dla mnie przede wszystkim rażący brak kompetencji, skrajna nieodpowiedzialność i chirurgiczne niechlujstwo !!!

Opinia dodana przez: Beata