Lekarze Chirurg stomatolog Biała Podlaska

lekarz Adam Macech

21-500 Biała Podlaska

Bardzo dziękuję za pomoc, empatię i poczucie humoru. Jest pan lekarzem godnym polecenia. Szczepańska Stanisława

lek. dent. Dominika Godzic-Wałecka

Gabinet Stomatologiczny
Sapieżyńska 10/11
21-500 Biała Podlaska

Młoda ale bardzo zdolna pani doktor ,uwagę należy zwrócić na panią asystętke ,miła znająca doskonale swoją profesję ,ogólnie tanio i bardzo profesjonalnie ,tylko pozazdrościć . Polecam
Opinia dodana przez: mario

lekarz Marek Iłżecki

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Specjalistyczny Zespół Medyczny "INTERMED" Sp. z o. o.- Oddział Biała Podlaska
ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 6
21-500 Biała Podlaska

Przyjechałem do Pana Doktora z drugiego końca Polski z dużym tętniakiem aorty brzusznej. W Szczecinie słyszałem, że trzeba czekać, bo nieciekawie usytuowany i operacja zbyt ryzykowna. A, Pan Doktor stwierdził , że tak duży tętniak to tykająca bomba i zaproponował natychmiastową operację. Polecam z całego Serca, bo to nie tylko wyjątkowy profesjonalista, odważny , kompetentny lekarz, świetny operator, ale też ciepły empatyczny człowiek. Lekarz z powołania, najlepszy z jakim miałem ...
Opinia dodana przez: Janusz

lek. dent. Anna Panasiuk

Daleka 25
21-500 Biała Podlaska

Leczę zęby ja i cała moja rodzina. Pani doktor uprzejma, zna się na swoim fachu, wszystko dokładnie tłumaczy. Polecam.
Opinia dodana przez: Robert

lek. dent. Marta Derlukiewicz

Prywatny Gabinet Lekarski
Sidorska 5 c
21-500 Biała Podlaska

polecam,swietny serwis,bardzo mile podejscie do pacjenta,ceny bardzo przyzwoite,

lek. dent. Agnieszka Chrostowska

ul. Gabriela Narutowicza 51
21-500 Biała Podlaska

Miła, kompetentna i solidna pani. Zawsze poinformuje co robi i dlaczego , przedstawi najlepsze rozwiązanie problemu i skutecznie leczy!

lekarz Krzysztof Horoszewicz

21-500 Biała Podlaska

Bardzo kompetentny lekarz który posiada dużą kulturę osobistą jest uprzejmy oraz w sposób bardzo zrozumiały tłumaczy objawy choroby oraz leczenie. Bardzo polecam
Opinia dodana przez: Anna

Marek Kozłowiec

Praktyka Lekarska
21-500 Biała Podlaska

polecam doktora, cierpliwy słuchający co ostatnio jest rzadkością u lekarzy -a ponadto dobry fachowiec -usuwałam zmiany skórne -prawie niewidoczna blizna. Wizyta u Pana Doktora zainspirowała mnie również do skorzystania z oferty medycyny estetycznej i jestem bardzo zadowolona .Polecam i jako chirurga i jako lekarza medycyny estetycznej :) Pozdrawiam Doktora
Opinia dodana przez: Asia

Wojciech Klucz

gabinet
43-762 Biała Podlaska

Wspaniała klinika , znakomity lekarz stomatolog.Podziękowania dla całego zespołu Zawsze będę wracać do doktora Wojciecha Klucz. Polecam każdemu.
Opinia dodana przez: Maria Koziel

lek. dent. Elżbieta Trzeciak

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska lek. stom. Elżbieta Trzeciak - Olesiejuk
ul. Matejki 1
21-500 Biała Podlaska

Świetne podejście do mojego dziecka będącego na fotelu dentystycznym, a także pełna fachowość i wyleczenie mojego zęba sprawia, że nie boje się pokazać swoich ubytków Pani doktor. Naprawdę przyjemna atmosfera, nastrojowa muzyczka, nowoczesny sprzęt a przy tym dogodna lokalizacja gabinetów. Wszystko na plus.!
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. dent. Agnieszka Panasiuk

Daleka 25
21-500 Biała Podlaska

Miła, profesjonalna, z bardzo dobrym podejściem, szczególnie do dzieci. Na Dalekiej leczę zęby ja oraz cała moja rodzinka.
Opinia dodana przez: Robert

lek. dent. Małgorzata Matyńkowska-Stanilewicz

Warszawska 4 lok. 12
21-500 Biała Podlaska

Profesjonalne podejście do leczenia, miła atmosfera i szeroki zakres usług.

lekarz Seweryn Stettner

Chirurg ogólny, Transplantolog

21-500 Biała Podlaska

Pierwszy raz spotkałam się z tak ciepłym, życzliwym człowiekiem-lekarzem. Delikatny, taktowny, dbający o komfort psychiczny pacjenta( w szpitalu w Iłży). Kompetencje zgodne z kwalifikacjami. Na podstawie obserwacji pacjenta i badań palpacyjnych określa schorzenie, które zgadza się z diagnozą, po RTG i USG. Bardzo dba o to by pacjent nie odczuwał bólu, śledzi historie swoich pacjentów. To lekarz z powołania. Wspaniały człowiek. Gratuluję pani dyrektor szpitala w Iłży, że ma takiego ...
Opinia dodana przez: ewa

lek. dent. Elżbieta Chwalczuk

Specjalistyczny Zespół Medyczny "INTERMED" Sp. z o. o.- Oddział Biała Podlaska
Kraszewskiego 6
21-500 Biała Podlaska

Na pewno nie polecam Pani Elżbiety osoby, które boją się dentystów. Pani Doktor na każdej wizycie potrafi wypomnieć z nieukrywanym poczuciem wyższości, do jakiego stanu doprowadziły lata zaniedbań. Jako osoba wstydząca się stanu moich zębów wolę odwiedzić kogoś, kto szczędzi sobie niepotrzebnych komentarzy i zajmuje się swoją pracą. Chodziłam na wizyty do Pani Doktor przez kilka lat z przerwami, ale przy ostatniej wizycie stwierdziłam, że już więcej tam nie pójdę. ...
Opinia dodana przez: Natalia

lek. dent. Aneta Kuszneruk-Kopania

Prywatny Gabinet Stomatologiczny Aneta Kuszneruk-Kopania
Spółdzielcza 6 lok.20
21-500 Biała Podlaska

Serdecznie polecam. Byłam u Pani Doktor już kilka razy i wiem, że będę już stałą pacjentką w nagłych przypadkach. Ceny są bardzo przyzwoite.
Opinia dodana przez: Gabriela

Joanna Hopkała

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

ulica Warszawska 14/9
21-500 Biała Podlaska

Pani DOKTOR to najlepszy stomatolog w Białej u jakiego byłem Jest bardzo mila uprzejma , cierpliwa potrafi dodać otuchy i jest bardzo delikatna zawsze uśmiechnięta pełna energii dlatego szczerze polecam. Swoje przeżyłam i byłam u wielu stomatologów ale nigdy nie spotkałem tak zaangażowanego i oddanego pacjentowi. Masz problem z uzębieniem, szukasz stomatologa to serdecznie polecam Panią DOKTOR.
Opinia dodana przez: Kazimierz

lek. dent. Anna Woltańska

ulica Janowska 70A/76
21-500 Biała Podlaska

Super dentysta. Sprawnie i bez bólu. Ząbki po odbudowie wyglądają lepiej niż moje naturalne. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Maciej

Robert Daniluk

Warszawska 4 lok. 12
21-500 Biała Podlaska

Kompetentny specjalista w swojej dziedzinie. Bardzo miła i uprzejma obsługa. Polecam każdemu!!!

lek. dent. Elżbieta Trzeciak-Olesiejuk

ul. Matejki 1
21-500 Biała Podlaska

Gabinet sterylny, wyjaśnienia konkretne, ale uwagi w stylu "krzyczy pani jak przy porodzie" są już poniżej godności.

lekarz Grzegorz Głowiński

ul.Lotnicza 1/7
21-500 Biała Podlaska

Bardzo polecam Pana Doktora. Był bardzo uprzejmy, nie spieszył się żeby tylko odchaczyć wizytę i nastepny pacjent, oraz w kompetentny sposób wszystko wytłumaczył. Zabieg przeprowadził w bardzo sprawny sposób i już widać że po szwach zostanie cienka kreseczka :)
Opinia dodana przez: Klaudia