Bielsko-Biała Chirurg Stomatolog

Chirurg stomatolog, Ortodonta

VIP DENTAL CLINIC
Pułkownika Karola Zagórskiego 3
43-316 Bielsko-Biała

Bardzo dobry lekarz. Widać, że to jego pasja i ma dużą wiedzę. Miły człowiek. Placówka ładna nowoczesna, a przy tym ceny nie są takie z kosmosu. Nasz rodzinny stomatolog już na emeryturę odchodzi, szukałem więc lekarza w internecie i teraz wiem że pod opieką ortodontyczną będę u Pana Krysty, dziękuję i polecam innym pacjentom.

Opinia dodana przez: Łukasz

Przechód 1
43-300 Bielsko-Biała

profesjonalizm na najwyższym poziomie, usunął dziecku drugiego zęba bez stresu i jednej łzy, syn zachwycony bo szedł do gabinetu ciężko przestraszony

Opinia dodana przez: Barbara

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej Dental-Care
Jana III Sobieskiego 185
Stare Bielsko, Bielsko-Biała

Zazwyczaj nie "wywnętrzniam" się na tego typu portalach ale zrobię wyjątek, bo ten dentysta życie mi uratował. Przez parę dobrych lat cierpiałem na straszne bóle głowy. Chodziłem do specjalistów, leczyłem się na migrenę, zatoki i masę innych schorzeń. Lekarze szprycowali mnie antybiotykami i lekami przeciwbólowymi. Nic nie pomagało. Dzięki bogu przypadkiem trafiłem z chorym zębem do dental care. Pani doktor wypytała mnie o ogolny stan zdrowia, więc mimochodem wspominałem o moich dolegliwościach. Podczas badania okazało się, że cierpię na zespół TMJ czyli problem ze stawem skokoeo żuchwowym. Pani doktor założyła specjalne nakładki na zęby i ból zniknął. Polecam i dziękuję!

Opinia dodana przez: Bartosz

Przechód 1
43-300 Bielsko-Biała

Wspaniała lekarka,konkretna,fachowa i do tego ludzki człowiek.Polecam,naprawde zna sie na leczeniu i usuwaniu zębów,robi to bardzo profesjonalnie.

Opinia dodana przez: westa

lek. stom. Michał Sypień

Chirurg stomatolog, Protetyk

Piastowska 67a
Bielsko-Biała

Stomatolog z powołania, duży profesjonalizm, niezwykła sprawność działania i bardzo dobry, niestresujacy kontakt z pacjentem.

lek. dent. Tomasz Skoczek

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Bielsko-Biała

Najlepszy specjalista w tej dziedzinie! Wszystkim polecam z czystym sumieniem.Należę do strasznych tchórzy jeśli chodzi o wyrywanie zębów- musiałam usunąć obie ósemki. Zabieg całkowicie bezbolesny, z dokładnym omówieniem przed i po zabiegu. Po zabiegu również bez bólu. Zagoiło się rewelacyjnie, mimo, że przy pierwszej ósemce pojawiły się komplikacje z zatoką. Po prostu rewelacja. Z drugim zębęm szłam jak na kawę z koleżanką - całkowicie bez stresu. 8 minut i po wszystkim! Pewna ręka, spokój, opanowanie. Lepszego chyba nie ma! Dziękuję doktorze!

Opinia dodana przez: Gosia

Władysław Buława

Chirurg stomatolog, Protetyk

Barlickiego 23a
43-300 Bielsko-Biała

Wczoraj byłem u tego pana. Bardzo "ludzkie" podejście do pacjenta. Pan doktor wyjaśnił co widzi i co chce zrobić z moimi zębami. Zdjęcia rtg na miejscu. Bez wątpienia polecam ten gabinet. W przypadku jakiś problemów z zębami sam tam wrócę.

lek. dent. Tomasz Sypień

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Piastowska 67a
Bielsko-Biała

Pan doktor nie odpłatnie pomógł mi w sprawie mojego zęba po wypadku. Skierowano mnie ze szpitala gdzie nikt nie chciał się mną zająć!

Marek Niemiec

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

Bielsko-Biała

Najlepszy dentysta do jakiego trafiłem. Bardzo solidnie podchodzi do każdego tematu. Chodzę do niego już od ładnych kilku lat i dzięki niemu nie mam żadnych problemów z zębami.

Opinia dodana przez: Tomasz