Lekarze Chirurg stomatolog Brzeziny

dr n. med. Włodzimierz Koptas

dr n. med. Włodzimierz Koptas

Chirurg ogólny, Endokrynolog

95-060 Brzeziny

Pozostawiony kawałek tłuszczaka, nie został usunięty w całości przez p. Koptasa chirurga. Widział doktor wynik badania rezonansu, opis, podana lokalizacja, wielkość, płyta z rezonansem. Przykro że w ogóle podjął się zabiegu, jak taki jest skutek. Mam teraz kłopot, miejsce po zabiegu boli, blizna i następny zabieg i kolejna blizna na karku przede mną. Kolejne badania, koszty, które ponoszę. Pora najwyższa zastanowić Się proszę Pana czasem nad tym, co się robi ...

lek. dent. Przemysław Nowak

przychodnia
Józefa Piłsudskiego 67 a
95-060 Brzeziny

Mimo wielu wizyt stomatologicznych i narastających problemów ze startymi zębami co nazwano u mnie zgryzem głębokim stomatolodzy nie podejmowali się mojego leczenia. Doktor wykonał badanie T-skanem i elektronicznym jak to nazwał łukiem twarzowym, następnie pantomogram i tomograf stawu , później dwa komplety szyn najpierw relaksacyjna później chyba repozycyjna przesuwająca zęby dalej nakłady na zęby boczne i estetyczne korony z przodu.Po roku leczenia efekt przeszedł moje oczekiwania.Od tamtego czasu upłynęło już ...
Opinia dodana przez: Sławek

lekarz Zbigniew Sowiński

Henryka Sienkiewicza 87
95-060 Brzeziny

Genialny lekarz, znakomity specjalista, serdeczny wobec swoich pacjentów, zdecydowanie godny polecenia.
Opinia dodana przez: Maria

lek. dent. Jadwiga Jastrzębska

Św. Anny 17
96-140 Brzeziny

Jeśli ktoś nie przepada za wizytami u stomatologa, to miejsce z pewnością to odmieni :) Profesjonalnie, z wykorzystaniem najlepszych wypełnień i narzędzi. Kształtowanie i wykończenie leczonego zęba na tyle dobre, że można się zapomnieć, że ząb był w ogóle kiedykolwiek robiony. Niewykluczone, że znajdą się tańsze alternatywy, ale jako pacjent tego gabinetu zdecydowanie polecam jakość wykonania oraz przyjazne podejście personelu.

lek. dent. Albamed Brzeziny

Chirurg stomatolog

Józefa Piłsudskiego 67A
95-060 Brzeziny

kochani,jak bez bólu leczenie czy usuniecie to tlko tam-szczerze polecam pełen profesjonalizm i kompleksowosc leczenia
Bardzo konkretny miły lekarz ze świetnym podejściem do pacjenta. Stara się pomóc jak tylko może najlepiej. Wykonał trudną operację onkologiczną za co bardzo dziękuję. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Grażyna Kiełbik

Racławicka 2
96-140 Brzeziny

Dawno nie spotkałem tak dokładnego stomatologa. Robi wszystko ponad normę. Od teraz będę korzystał tylko z Jej usług. polecam.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. dent. Ewa Zybowska

przychodnia
Józefa Piłsudskiego 67 a
95-060 Brzeziny

Pani doktor przesympatyczna, wie jak podejść do pacjenta. Leczenie wykonuje bezbólowo i bardzo delikatnie a i sama jakość usługi jest na naprawdę wysokim poziomie. Najlepszy dentysta z jakim do tej pory miałam do czynienia. Szczerze polecam:)

lek. dent. Michał Osica

95-060 Brzeziny

Przemiły super wizyta usunięcie 10 sek mega zadowolona .zero bólu bardzo fajny stomatolog pierwszy raz bez stresu poszłam wart polecenia
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Mieczysław Miodek

Chirurg dziecięcy, Wizyty domowe

Sienkiewicza 6
95-060 Brzeziny

Z całego serca polecam Dr Miodka. Super fachowiec znający się na swojej pracy jak mało który lekarz. Świetne podejście do dzieci moja córka bojąc się lekarzy i pobierabia krwi dała sobie wyciąć zmianę barwnikowa właśnie przez Pana Dr. Weź najmniejszego problemu. Wytłumaczył wszystko, jak będzie robione jak znieczuli wszystko, po, kolei. Naprawdę lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Piotr
Jest to najlepszy lekarz jakiego spotkałam, nie zastąpiony w chirurgii, miałam w Brzezinach operację na wyrostek kiedy był tam ordynatorem. Bardzo mile wspominam tego człowieka, operacje przeprowadział właśnie pan doktor moja blizna jest bardzo profesjonalnie zaszyta i prawie niewidoczna, opieka medyczna na poziomie i szpital niczego sobie.

lekarz Antoni Majek

Chirurg ogólny, Urolog

Tulipanowa 8
95-060 Brzeziny

USG układu moczowego wykonane dosłownie w minutę. Robota odwalona na sztukę. Pacent zadał sobie trud i lekarz go kierujący, a Pan Majek nie uszanował ich czasu i może takim badaniem wprowadził ich w błąd. Nie polecam.

lekarz Sławomir Zimny

Henryka Sienkiewicza 87
95-060 Brzeziny

Jeśli to jest ten facet z zus .to współczuję pacjentom.Pacjętce w wieku 58l z chorym kręgosłupem i przyznanym przez orzecznika zasiłkiem rechabilitacyjnym .Orzeka wadliwość orzeczenia swojej kolerzanki i wierdzi rze są podstawy rzeby bolało ale nadaje się pani do pracy lub morze się przekwalifikować jest tyle pracy w polsce rze morze sobie poszukać kobieta ledwie chodzi .Proponuję aby sam się przekwalifikował na ciecia bo do tego się nadaje pzynajmniej nikomu ...

lek. dent. Agnieszka Stańczyk

Moniuszki 50
95-060 Brzeziny

Też mi się tak wydawało do momentu gdy nie spróbowałam usług innych stomatologów. Moje dziecko nigdy chętnie tam nie chodziło choć po znieczuleniu nie bolało. Od momentu zmiany lekarza nie wiem co strach dziecka przed stomatologiem.
Opinia dodana przez: HaPek

lekarz Henryk Sokołowski