Lekarze Chirurg stomatolog Jaworzno

Stomatolog, Implantolog

Stomatologia Siewniak
Starowiejska 8
43-600 Jaworzno

Bardzo polecam tego lekarza. Wykonywałam u niego licówki na górne zęby. Zęby wyszły przepięknie. Do tego miła atmosfera, sympatyczne i profesjonalne podejście do pacjenta. :)
Opinia dodana przez: Monika Zawiślan
{'id': 15178, 'name': u'Jaworzno'} Stomatolog
                                       lek. dent. Magdalena Siewniak

lek. dent. Magdalena Siewniak

Stomatolog, Ortodonta

Stomatologia Siewniak
Starowiejska 8
43-600 Jaworzno

Pełen profesjonalizm i opieka w 100%. Ponadto delikatność, pełna informacja i umiejętność słuchania pacjenta, czego niestety wielu lekarzom brakuje. Po tym jak zostałam potraktowana w niepublicznym zakładzie współpracującym z NFZ to wizyta u Pani Magdaleny Siewniak była mercedesem w swojej klasie ;) Dziękuję za pomoc i proszę trwać w swojej pasji. Więcej takich jak Pani i będzie żyło się lepiej, conajmniej bez bólu.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Sławomir Szczuka

Przychodnia
Chrzanowska 8
43-600 Jaworzno

Świetny lekarz! Kompetentny i rzeczowy ale też uśmiechnięty i z poczuciem humoru. Wizyty u niego są, pomimo profesji pana doktora, ogromną przyjemnością. Szczerze polecam każdemu!!!
Opinia dodana przez: Jadwiga

lek. dent. Mariusz Majka

ulica Grunwaldzka 123
43-600 Jaworzno

Jedyny dentysta któremu można zaufac :-) Pełen profesjonalizm i świetne podejście do pacjenta Polecam !!!
Opinia dodana przez: Radosław Padlo

lek. dent. Jerzy Żurawik

Zwycięstwa 100
43-608 Jaworzno

Zawsze bałem się dentysty, a Pan Jerzy sprawił, że znów chętnie przychodzę i lecę swoją jamę ustną. Polecam.

lekarz Marian Zuber

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Hospicjum Homo-Homini im. Św. Brata Alberta w Jaworznie
ulica Górnicza 30
43-600 Jaworzno

POLECAM PAN MARIAN BARDZO SUPER LEKARZ JEDEN Z NAJLEPSZYCH BARDZO GORĄCO POZDRAWIAM PANA MARIANA
Opinia dodana przez: DOMINIK

lekarz Łukasz Będkowski

ulica Gwarków 1
43-600 Jaworzno

Byłam pacjentką na Oddziale w Bytomiu. Ten młody jest lekarz jest miły, uprzejmy i bardzo cierpliwy wobec pacjentów. Polecam
Opinia dodana przez: Alina

lek. dent. Małgorzata Curyło

Prywatny Gabinet Lekarski
Północna 8
43-600 Jaworzno

Jak zawsze obawiałem się lekarzy stomatologów, to akurat tą Panią mogę polecić każdemu. Leczenie bezbolesne, dzisiaj ósemka wyrwana w mgnieniu oka. Po za tym jest bardzo uprzejma, często zadaje pytanie czy znieczulenie dalej działa, czy wszystko w porządku, porozmawia na różne tematy. Na prawdę godna polecenia Pani Stomatolog z Jaworzna.
Opinia dodana przez: Przemysław

lek. dent. Monika Kolat

Pl. Św.Jana 9
32510 Jaworzno

Bardzo dobra stomatolog godna polecenia i pozytywnie nastawiona do ludzi jak i do życia pozdrawiam:))

lek. dent. Krystyna Wiktorczyk

Grunwaldzka 222
32510 Jaworzno

Profesjonalna, bardzo miła i uprzejma, niezmiennie od kilkunastu lat, bo od tylu lat jesteśmy całą rodzina pacjentami Pani doktor, a do tego jeszcze b.przystępne ceny. Szczerze polecam, Alicja
Opinia dodana przez: Alicja

lek. dent. Tatiana Jamróz-Szłapa

Prywatna Praktyka Stomatologiczna dr n. med. Tatiany Jamróz-Szłapy
Spacerowa 1
43-600 Jaworzno

Duża wiedza, przystępny sposób tłumaczenia i świetny kontakt z pacjentem. W gabinecie czysto, panuje bardzo miła atmosfera, w razie jakichkolwiek wypadków itd kontakt mailowy czy przez telefon 👍
Opinia dodana przez: Ola

lek. wet. Agnieszka Matuszczyk

Bogusławskiego 16
43-600 Jaworzno

Doskonała atmosfera mimo wizyty u Dentysty, sto procen profesionalizmu Wspaniały efekt końcowy. Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Pawel Cierpich

lekarz Grzegorz Swalarz

Chirurg dziecięcy

SPZOZ Szpital Wielospecjalistyczny w Jaworznie
ulica Chełmońskiego 28
49-600 Jaworzno

Lekarz z wieloma opiniami w Internecie- wszystkie prawdziwe - godny polecenia. Przyjmuje w Katowicach ul Kościuszki 175 GabinetyMed.pl
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Jacek Gancarczyk

Stacja Pogotowia Ratunkowego w Jaworznie
Józefa Chełmońskiego 28
43-600 Jaworzno

Wspaniały Człowiek i lekarz... Bardzo ludzki, dokładny i nie zostawia bez pomocy...Swoim podejściem łagodzi stres...Dziękuję za wszystko...
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Ryszard Maciejowski

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Moździerzowców 7e
43-602 Jaworzno

Po kilkumiesięcznym, bezskutecznym leczeniu antybiotykami, z poczuciem beznadziei, trafiłam do doktora Maciejowskiego. Wystarczyły trzy wizyty, wprost jak cud, moja stopa zagoiła się. Najwyższe słowa uznania. Jest to lekarz z powołaniem, bardzo rzeczowy, rozważny, dający poczucie bezpieczeństwa, który zna się na tym co robi. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata z Ogrodzieńca

dr n. med. Justyna Witalińska-Łabuzek

Prywatna Praktyka Stomatologiczna
Krakusa 1
43-600 Jaworzno

Wspaniała specjalistka z genialnym podejściem i wyczuciem. Po wielu złych doświadczeniach trafiłam na Panią doktor i już od kilkunastu lat korzystam tylko z jej usług. Pełne zaufanie! Polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: Sylwia

dr n. med. Marcin Michlewicz

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Poradnia Stomatologiczna "Michlewicz" NZOZ Michlewicz Marcin
Przechodnia 5
43-600 Jaworzno

Okazuje się że może nie boleć. Po wizycie całkiem inne podejście do wizyt u stomatologa, oczywiście na plus.
Opinia dodana przez: Michał

lek. dent. Leszek Frąckiewicz

Prywatny Gabinet Lekarski
Elżbiety 1
43-607 Jaworzno

Jestem bardzo zadowolona z wizyty, trafiłam do Pana Leszka Frąckiewicz z wyrwaniem zęba, które odbyło się szybko i bezboleśnie w ogóle cała wizyta odbyła się bardzo sympatycznie i fachowo. Polecam tę miejsce z całego serca
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Wiesław Bieniec

Chirurg ogólny, Urolog

Stacja Pogotowia Ratunkowego w Jaworznie
Józefa Chełmońskiego 28
43-600 Jaworzno

W sierpniu br miałem wykonany zabieg zwężenia cewki moczowej w szpitalu w Jaworznie. Prowadzącym był opiniowany. Zabieg udał się. Czuję się dobrze. Pacjenci z sali, na której leżałem, też byli pełni uznania dla jego kompetencji.
Opinia dodana przez: Jerzy

dr Józef Kurek

Jaworzno

Miałem szczęście być pacjentem prof.Kurka. Zanim znalazłem się na bloku Pan doktor wszystkie moje wątpliwości, ze spokojem i humorem, rozwiał. Lekarz mimo tylu lat pracy ciągle z olbrzymim poziomem empatii. Na dodatek, a to najważniejsze, świetny chirurg. Ze spokojem oddałem się w ręce Pana Doktora. Bardzo dziękuję Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Ryszard