Lekarze Chirurg stomatolog Kielce

Urolog, Chirurg ogólny

Leksowski Tomasz., lek. med. urolog
Jagiellońska 13
25-372 Kielce

Pan doktor rzeczowy, bardzo mily nie stresuje pacjenta budzi zaufanie i kompetentny bo juz 2 dni pozniej zaczely sie poprawy Polecam
Opinia dodana przez: Marzena

lek. med. Roman Burda

Prywatny Gabinet Chirurgiczny Roman Burda
ul. Szydłówek Górny 1
25-411 Kielce

Pan Doktor usuwał mi chirurgicznie znamię przy linii włosów, które miałam od dziecka. Zrobił to szybko, sprawnie, cierpliwie wszystko wytłumaczył, a co najważniejsze dziś po znamieniu nie ma praktycznie śladu. Polecam go wszystkim znajomym.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Jacek Salwowski

Chirurg naczyniowy
Urzędnicza 16
Kielce

Miałam laserowe usuwanie niedrożne żyły.Zabieg przebiegł sprawnie,szybko i bez bólu .Pan Doktor to specjalista w swoim fachu.Każdemu polecam.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Łukasz Szymański

ulica Massalskiego 4/30
25-636 Kielce

Bardzo polecam Pana dr. Szymańskiego. Byłem na wizycie w ramach NFZ, potem operacja w Końskich. Pan dr od początku zainteresowany, miły, konkretny i uprzejmy, doskonały fachowiec. I to wszystko w ramach NFZ. Są jeszcze lekarze z powołania, i dr. Szymański jest tego przykładem.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. dent. Karolina Makówka

ulica Zagórska 20
25-355 Kielce

Pani doktor jest wspaniałą osobą, profesjonalnie podchodzi do pacjenta, wszystko tłumaczy. Atmosfera w gabinecie bardzo sympatyczna, chciałoby się, żeby każdy lekarz był tak empatyczny i miły. Polecam!
Opinia dodana przez: Pacjentka

lek. dent. Piotr Szczęsny

NZOZ KRIOMED CENTRUM REHABILITACJI
ul. Warszawska 146
25-408 Kielce

Bardzo dobry specjalista. Polecam. Sprawnie, profesjonalnie, nie mam żadnych zastrzeżeń, lekarz godny zaufania.

lekarz Roman Sławek

Chirurg ogólny, Chirurg dziecięcy

PRYWATNY GABINET CHIRURGICZNY DLA DOROSŁYCH I DZIECI LEK. ROMAN SŁAWEK
Wojska Polskiego 16 B
25-150 Kielce

Serdecznie polecam Pana doktora. Ciepły i życzliwy człowiek, bardzo kompetentny i w dobrym kontakcie z pacjentem. Lekarz z powołania którego mogę polecić każdemy. W dzisiejszych czasach rzadko spotyka się tak wspaniałego lekarza, któremu zależy na zdrowiu i pomocy pacjentom, a nie na pieniądzach. Pan doktor bardzo pomógł mojej mamie za co serdecznie dziękuję.
Opinia dodana przez: Karolina

lek. dent. Jarosław Chromiak

Przychodnia Stomatologiczna
Massalskiego 17
25-635 Kielce

Bardzo dobry, profesjonalny dentysta, wyleczył mi zęba, którego 5 innych wcześniejszych dentystów nie potrafiło, szczerze polecam każdemu.

lekarz Przemysław Ciepiela

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Gabinet Chirurgiczny Remedi
Wojska Polskiego 28A
25-377 Kielce

Młody lekarz o ogromnej wiedzy, profesjonalista, fachowiec, a przy człowiek o wysokiej kulturze osobistej, sympatyczny i cierpliwy.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Paweł Kundera

ul. Nowa 27/2
25-376 Kielce

Pan Doktor zachował się profesjonalnie. Jestem pod wrażeniem Jego uprzejmości, kompetencji i zrozumienia. Zabieg wykonał z największą starannością i precyzją. Dodam tylko, że to było usuniecie tłuszczaka, który odnowił się po latach. Pan Doktor usunął bardzo precyzyjnie wraz z całą otoczką (nie tak jak wcześniej) a Jego szwy to mistrzostwo świata! Widać i słychać było również zgranie w zespole i poszanowanie osób z nim współpracujących na oddziale. Zabieg był refundowany ...
Opinia dodana przez: Halina

lek. dent. Piotr Parzyszek

Gabinet "Luxdent" S.C. Piotr Parzyszek Marta Parzyszek
ul. Żelazna 43
Kielce

Jestem wierną pacjentką, ponieważ leczyłam u Pana Dr dużo zębów, kilka wyrywałam i każda z wizyt przebiegła bezbolesnie, w miłej atmosferze i przede wszystkim z należytym efektem, z zębami wyleczonymi u Dr nic się nie dzieje po kilku latach, po wyrywaniu (a były to 4 zęby) nie było niemiłych niespodzianek, Pan Dr jest rzeczowy i zawsze szczegolowo omawia plan leczenia. Jestem zachwycona obsługa w tym gabinecie i jeśli ktoś boi ...
Opinia dodana przez: lucy

lek. dent. Jolanta Zatorska

Szymanowskiego 5
25-365 Kielce

Pani doktor bardzo miła i kompetentna. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Polecam wszystkim którzy chcą być potraktowani miło i profesjonalnie.
Opinia dodana przez: Kamil

lek. dent. Katarzyna Król-Garnuszewska

Prywatny Gabinet Lekarski
Strasza 3 a
25-108 Kielce

Świetna pani doktor, delikatna, wyrozumiała, staranna. Ale nie przyjmuje juz na Strasza tylko w Nowinach w ABC DENT Białe Zagłębie 51, 26-052, Nowiny Chcę tą drogą podziękować pani doktor i polecam ją gorąco. Lidia B.
Opinia dodana przez: Lidia

lekarz Piotr Nieroda

Chirurg ogólny, Wizyty domowe

Szpital Kielecki
Kielce

Przyjazne podejście, delikatność, aura spokoju, a przy tym wysoki profesjonalizm i skuteczność - oto cechy pana doktora.
Opinia dodana przez: Mira

lek. dent. Bartosz Biskup

Stomatolog dziecięcy

Gabinet prywatny
Kielce

Bardzo profesjonalny stomatolog który swoja prace wykonuje w 100% Bardzo cieszy mnie godziny wizyty , doktor nigdy sie nie spóźnia Podczas wizyty 50 razy sie pyta czy wszystko w porządku. na dodatek personel czyli asystentki są tak samo uprzejme i zawsze uśmiechnięte co odbija sie na atmosferę gabinetu W poczekalni jak i w gabinecie telewizor żeby człowiek sie tak nie stresował ;) Ceny podane na stronie jak i w gabinecie ...
Opinia dodana przez: Milena

dr n. med. Artur Pabis

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Specjalistyczna Praktyka Chirurgiczna dr n. med. Artur Pabis
Górna 19 A
Kielce

Szkoda że jest tylko 5 gwiazdek. Nie bez powodu między nami pacjentkami mówimy o Nim "Anioł nie człowiek" jego postać jako człowieka - Wspaniały!! Wiedzą nie ma sobie równych. A jego praca mam na myśli nasze biusty to arcydzieło!! Dziękuję Panie Doktorze ... Nie ma Pan sobie równych ☺️
Opinia dodana przez: Sylwia

lek. dent. Emil Połowniak

Nałkowskiej 2A/42
25-546 Kielce

Miły, bardzo kulturalny, kompetentny, dokładnie tłumaczy każdy krok leczenia, rozpisuje jego plan. Przy każdym problemie można zadzwonić, a dodatkowa wizyta przy aparacie ortodontycznym jest darmowa. Polecam wszystkim, szczególnie tym którzy boją się dentystów i ortodontów.
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Wiesław Sitnik

Urzędnicza 16b
25-729 Kielce

Chciałabym polecić każdemu kto szuka dobrego chirurga takim jest właśnie Pan Doktor Sitnik.Dziękuję Panie Doktorze i pozdrawiam serdecznie.

lekarz Andrzej Dembowski

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Polecam z czystym sumieniem. Oby każdy lekarz podchodził do pacjenta jak doktor. Wszystko wytłumaczy co z czym się je.

lek. dent. Małgorzata Giedyk

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Gabinet Stomatologiczny Małgorzata Giedyk
Pl. Wolności 8/12a
25-367 Kielce

Lekarz ze znakomitym podejściem do pacjenta.Doradzi wytłumaczy Polecam z czystym sumieniem.