Lekarze Chirurg stomatolog Kraków

{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Chirurg stomatolog
                                       lek. dent. Beata Świątkowska

lek. dent. Beata Świątkowska

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Stomatolog Beata Świątkowska
Ignacego Krasickiego 30/84
30-503 Kraków

Bardzo bardzo POLECAM uslugi Pani doctor. Prawdziwy wspanialy SPECJALISTA! Profesionalne podejcie, uprzejmosc i zupelnie bezinteresowna dorada, godna zaufania i powierzenia wszelkich prac. :) A wiem o czym mowie, bo mam juz w przeszlosci szereg nieprzyjemnych doswiadczen ze stomatologia ! Zbyt późno trafiłam w ręce doktor Świątkowskiej! wielka strata! Powodzenia w pracy zawodowej. Dziekuje za SUPER porade i opinie.
Opinia dodana przez: Joanna
                                       dr n. med. Zbigniew Plewa

dr n. med. Zbigniew Plewa

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Instytut Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Dermedik
Wybickiego 42/2
31-303 Kraków

Polecam. Pan Doktor Plewa jest bardzo empatyczną i ciepłą osobą. Chciałabym zarekomendować doktora . Pomógł mi z problemem. Wykonał u mnie spektakularną metamorfozę , za która jestem szalenie wdzięczna .Patrząc na stan przed , a teraz po zabiegu abdominoplastyki Mój brzuch jest nie do poznania i jestem przeszczęśliwa 🥰🥰 Dziękuje i pozdrawiam cieplutko
Opinia dodana przez: Aneta

lek. med. Wojciech Król

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Centrum Medyczne Chirurgia Naczyń
Kapelanka 17
30-347 Kraków

Doskonaly specjalista cieply człowiek zoperowal obie nogi jestem zadowolona po zabiegu nogi jak nowe bardzo ładnie wyglądają moge z czystym sumieniem polecić tak doskonałego lekarza
Opinia dodana przez: Sylwia Pieczarska
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Implantolog
                                       lek. dent. Marta Zinkow

lek. dent. Marta Zinkow

Implantolog, Protetyk

Dentima s.c.
Władysława Żeleńskiego 86
31-353 Kraków

"Zakażenia bakteryjne nie dają się wykryć poprzez zwykłą diagnostykę RTG. Niejednokrotnie na zdjęciu RTG wszystko wygląda idealnie, natomiast w kanałach korzeniowych trwa passa bakterii, która skutecznie osłabia organizm. Jeśli zjawisku temu towarzyszy choroba ogólna lub układowa, np. cukrzyca czy stwardnienie rozsiane, spadek biologicznego potencjału może w niektórych sytuacjach stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia, a nawet życia pacjenta." Umieszczam tę informację, ponieważ po leczeniu kanałowym dwóch zębów przez Panią Zinkow pojawiła ...
Opinia dodana przez: Beata

dr hab. n. med. Janusz Włodarczyk

dr hab. n. med. Janusz Włodarczyk

Torakochirurg, Chirurg ogólny

31-271 Kraków

Wspaniały lekarz,przede wszystkim wspaniały człowiek,który rozumie strach i cierpienie innych.Wszystko tłumaczy,po operacji często odwiedza i interesuje się pacjentem.W moim przypadku nawet na urlopie zaglądnał do mnie.Jestem bardzo wdzięczna za uratowanie mojego zdrowia i życia.Polecam wszystkim,a panu doktorowi bardzo dziękuję.
                                       dr n. med. Diana Hodorowicz-Zaniewska

dr n. med. Diana Hodorowicz-Zaniewska

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6
31-559 Kraków

U Pani doktor leczę się w SCM clinic i z pełnym przekonaniem, polecam tę lekarkę wszystkim pacjentom, którzy szukają nie tylko fachowej pomocy medycznej, ale także wsparcia i zrozumienia w trudnym czasie choroby. Miałam ogromne szczęście, że trafiłam do tak wspaniałego specjalisty.
Opinia dodana przez: Zuza
                                       dr n. med. Iwona Tomaszewska

dr n. med. Iwona Tomaszewska

Stomatologia Tomaszewska
Al. Słowackiego 58/4
Kraków

Odkąd zaczęłam chodzić do tej placówki jako pacjentka jestem bardzo zadowolona z usług . Zespół jaki tam pracuje jest bardzo profesjonalny i ma profesjonalne podejście do pacjenta oraz kultura osobista na najwyższym poziomie . Bardzo polecam . Gabinety bardzo przyjazne . Panie asystentki i Pani w recepcji bardzo sympatyczne .
Opinia dodana przez: Agnieszka
                                       lek. dent. Lucyna Duras-Śledzikowska

lek. dent. Lucyna Duras-Śledzikowska

Gabinet Lucyna Duras-Śledzikowska
ul. Marii Dąbrowskiej 17G/1
31-851 Kraków

Pani doktor Lucyna Duras jest uprzejma i kompetentna. Robiłam u niej protezę ("poprawkę" po innym dentyście) - nie mam żadnych problemów, nie były potrzebne nawet minimalne poprawki. Zdecydowałam się dojeżdżać do pani doktor 30km, aby kontynuować leczenie (kanałowe). Ceny nie odstraszają, są adekwatne do jakości usług. Gabinet sterylnie czysty. Dodatkowym plusem wizyt w gabinecie na os.Kościuszkowskim 3 jest to, że pacjent umówiony na daną godzinę, jest przyjęty o czasie (co ...
                                       lek. stom. Tomasz Dohnal

lek. stom. Tomasz Dohnal

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Centrum Zdrowego Uśmiechu
Miłkowskiego 3
Kraków

Ogromnie polecam dr Tomasza Dohnala. Jest bardzo dobrym, sympatycznym, bardzo cierpliwym lekarzem, nawet w trudnych momentach pracy ze mną. Moje zęby były zaniedbane, osłabione i wymagały długiego leczenia. U dr Tomasza leczyłam zęby zachowawczo, kanałowo, protetycznie, miałam również wykonywane zabiegi chirurgiczne. Na koniec przeszłam metamorfozę uśmiechu. Polecam. Jestem bardzo zadowolona! :)
Opinia dodana przez: Natalia
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Chirurg onkolog
                                       prof. dr hab. n. med. Andrzej Stelmach

prof. dr hab. n. med. Andrzej Stelmach

Chirurg onkolog, Urolog

31-271 Kraków

Był rok 1999 - nagła wiadomość - najzłośliwszy nowotwór w pęcherzu. Walka z czasem - szukanie pomocy między innymi w Instytucie Onkologii w Warszawie, tam odpowiedź "zbyt agresywny - nie będzie operacji - wyrok około pół roku życia". Jednak dzięki ludziom dobrej woli i opatrzności Boskiej trafiłem do Instytutu Onkologii w Krakowie do docenta (obecnie profesora) dr hab. med. Pana Andrzeja W. Stelmacha, który pilnie podjął decyzję radykalnego usunięcia pęcherza ...
Opinia dodana przez: Teodor
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Stomatolog dziecięcy
                                       lek. dent. Agnieszka Miazga

lek. dent. Agnieszka Miazga

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Miadent Studio
ul. Czajna 13b
30-689 Kraków

Wspaniała lekarka, wyjaśnia i tłumaczy, odpowiada na pytania i jest bardzo cierpliwa, kompetencje również na BARDZO wysokim poziomie. polecam wszystkim
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Stomatolog dziecięcy
                                       dr Michał Kotnowski

dr Michał Kotnowski

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

30-108 Kraków

Doktor Kotnowski to przemiły człowiek z profesjonalnym podjeciem do pacjenta. Leczyłam u niego kilka ubytków, moja mała córeczka zaliczyła bezproblemową wizyte adaptacyjną, a moja mama ma wykonywaną u doktora prace protetyczną. Zatem mogę powiedzieć ze poznałam doktora ze wszytskich stron jego specjalości i jak najbardziej polecam. Cierpliwy i dokładny. Przedstawia kilka rozwiązań. Dobrze tłumaczy. Zatem wizyty na plus.
Opinia dodana przez: Anka
                                       lek. stom. Alina Drozd

lek. stom. Alina Drozd

Stomatolog, Ortodonta

30-108 Kraków

kompetentna, uprzejma, super fachowiec, no i piękna Pani doktor Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za tak pięknie zrobione zęby !!!!
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Ginekolog estetyczny
                                       dr n. med. Tomasz Basta

dr n. med. Tomasz Basta

Ginekolog estetyczny, Ginekolog położnik

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Kraków

Chciałabym podzielić się moją historią. Otóż odkąd pamiętam miałam naprawdę duże trudności z osiąganiem orgazmów. Zawsze wydawało mi się, że coś jest ze mną nie tak. Po poleceniu przyjaciółki spotkałam się z doktorem Tomaszem Bastą w Intima Clinic. Ten wspaniały człowiek wytłumaczył mi jak działa kobieca anatomia i mechanizm osiągania satysfakcji. Przeszłam dokładny wywiad i badania (również hormonalne). Zdecydowałam się też skupić na osiąganiu orgazmów łechtaczkowych. Doktor zrobił mi zabiegi ...
Opinia dodana przez: Paula
                                       lek. stom. Bartosz Cichoń

lek. stom. Bartosz Cichoń

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

30-108 Kraków

Dzięki mojej córce, która leczyła się u dr Cichonia ja też trafiłam do niego. Moje zęby nigdy nie wyglądały dobrze ale dzięki doktorow wszystko się zmieniło. Mam korony EMax które niczym nie różnią się od prawdziwych zębów. Wyglądają fenomenalnie a ja wreszcie mogę się uśmiechać! Jeszcze raz doktorze bardzo dziękuję! A i najważniejsze poza tym że doktor jest świetnym fachowcem to jeszcze jest przystojny. ;-)
Opinia dodana przez: Zofia
                                       prof. dr hab. n. med. Jerzy Sadowski

prof. dr hab. n. med. Jerzy Sadowski

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

31-271 Kraków

Diagnoza kardiologii koszalińskiej-wymiana zastawki aortalnej serca i wstawienie bajpasa, facetowi który w codziennym życiu jest w pełni aktywny, sprawny fizycznie nie mający żadnych(powtarzam żadnych)zewnętrznych objawów nieprawidłowego funkcjonowania serca. Szok! Rozmowy i pytania : komu zawierzyć naprawę swego "silnika"- Internet i....... Kraków prof. Sadowski. Jak nawiązać z nim kontakt. Telefony .. - i wizyta w specjalistycznym centrum leczenia chorób serca i naczyń UNIKORDIA&UNIMEDICA w Krakowie. Bardzo rzeczowa i szczera rozmowa z ...
Opinia dodana przez: HONZA
                                       dr n. med. Krzysztof Gończowski

dr n. med. Krzysztof Gończowski

magnaDENT Centrum Stomatologii Estetycznej
Walerego Eljasza Radzikowskiego 138
30-001 Kraków

Gorąco polecam leczenie u dra Gończowskiego. Do Magnadentu trafiłam ze złamanym w połowie zębem i alarmującym stanem zapalnym w organizmie. Dzięki zdjęciu rentgenowskiemu 3D dr Gończkowski zdiagnozował poważne problemy w moim uzębieniu i ułożył plan leczenia, dzięki któremu obecnie mogę cieszyć się zdrowymi zębami. W gabinecie panuje profesjonalizm i miła atmosfera, a do zabiegów używany jest najwyższej jakości sprzęt. Dr Gończkowski poradził sobie nawet z wyciągnięciem z jednego z kanałów ...
Opinia dodana przez: Anna P.
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Urolog
                                       dr n. med. Bohdan Pawlicki

dr n. med. Bohdan Pawlicki

Urolog, Chirurg ogólny

Specjalistyczny Gabinet Urologiczny
Targowa 5/1
30-529 Kraków

Syn ma problemy z żylakami powrózka nasiennego.Mielismy różne wątpliwości i pytania związane z koniecznością operacji.Pan doktor telefonicznie nas wysłuchał i udzielił porady, polecił dobrego chirurga.Jestesmy mu wdzięczni,bo wykazał zrozumienie dla naszych etycznych dylematów (badanie nasienia).Polecamy gorąco doktora.
Opinia dodana przez: Agnieszka
                                       lek. stom. Olga Olszowy

lek. stom. Olga Olszowy

Stomatolog, Ortodonta

studium stomatologii estetycznej
Pawia 12 lok. 1
31-154 Kraków

Najlepszy lekarz jakiego kiedykolwiek spotkałem. Zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do pacjenta i pracy. Bardzo zaangażowana i to czuć od samych drzwi gabinetu. Nie sądziłem że da się lubić wizyty u stomatologa:) . Dla mnie zdjęcie aparatu to był bardzo smutny dzień xD
Opinia dodana przez: Łukasz