Chirurg Stomatolog W Okolicach Krosno Odrzańskie

Chirurg stomatolog, Protetyk

Stomatologia na Jędrzychowie
ul.Kasztanowa 12a/1
Zielona Góra

Bardzo polecam dr Oziemczuk, leczę się u niej w Den Medzie na Łużyckiej. Przez wiele lat miałam dentofobię, ale dr Oziemczuk skutecznie mnie z niej wyleczyła. Nie boję się nawet rwania zębów, bardzo polecam.

Opinia dodana przez: Kasia

Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna - Jarosław Schab
ulica Wazów 58/2
Zielona Góra

Doktor Schab to mistrz w dlutowaniu i wyrywaniu zębów.Wczoraj mialam dlutowana i wyrywana osemke.Zab byl trudny do usuniecia,poniewaz byl poziomo po prostu sobie leżał :) zero bolu podczas zabiegu.Doktor bardzo sympatyczny,wszysko wytlumaczyl i opowiedzial jak bedzie po.Zapisal antybiotyk,ketanol i płyn do plukania.Idac na wyrwanie zęba bylam bardziej zestresowana jak idac na porodowke i nie potrzebnie bo zabieg to nic strasznego najgorsze w tym wszystkim bylo polykanie tej slonej wody ktora chlodzi wiertło: )Z czystym sumieniem polecam.

Opinia dodana przez: Kaska

Gabinet Stomatologiczny
ul. Zamkowa 7/5A
Zielona Góra

Polecam Pana Doktora. Miałem po raz pierwszy usuwany ząb. Wszystko przebiegło sprawie i szybko w dobrej atmosferze bez zbędnego przeciągania.

Opinia dodana przez: Paweł

Aldemed ; Verus
zielona góra
Zielona Góra

Jedyny chirurg u którego warto usuwać zęby , bardzo dobry specjalista z doświadczeniem .

Wyszyńskiego 1
Zielona Góra

Chodzilam do niej tylko dlatego, że było blisko. Nigdy nie proponowała znieczulenia. Ale to zrozumieć można... Jednego zęba miałam przez nią robionego kilka razy. W końcu musialam go wyrwać, gdyż przy kolejnym podejściu nie wiem co byłoby do wiercenia. Znajoma również pozbyla sie zęba, który był zdrowy. Został zepsuty przy borowaniu zęba obok. Na własną kieszeń musiała zapłacić za sztucznego zęba, gdyż p. Beata nie poczuła się odpowiedziedzialna. Również rzadko kiedy zakładała rękawiczki. Stanowczo nie polecam tej dentystki. W Zielonej jest dużo lepszych dentystów. A o niej slyszalam od znajomych wiele złych opinii.

Opinia dodana przez: Natalia

Mickiewicza 16
Świebodzin

Niestety moje doświadczenia z Państwem Kaczewiak są bardzo negatywne.
Dentyści pomimo przyniesienia aktualnego zdjęcia pełnej szczęki nie chcieli
podjąć się ...

Niestety moje doświadczenia z Państwem Kaczewiak są bardzo negatywne.
Dentyści pomimo przyniesienia aktualnego zdjęcia pełnej szczęki nie chcieli
podjąć się leczenia bolącego zęba, wciskając swoje zdjęcie za 300zł, .
Po odmowie wykonania zdjęcia ze względów finansowych dentysta powiedział, że ząb jest zdrowy,
a jak będzie bolał to żebym płukał usta gazowaną wodą (zalecenie lekarza medycyny - po prostu brak słów) xD
Po wszystkim reklamował produkty pewnej firmy do płukania ust. Za tą prywatę wystawił rachunek na 100zł,
przy czym nie wystawił żadnej diagnowy oraz nic nie zrobił. Najgorszy dentysta z jakim miałem do czynienia, najważniejsza dla nich jest kasa, a nie pacjent.
Na drugi dzień bardzo cierpiąć z bólu udałem się do innego dentysty, diagnoza - zapalenie, zabieg i po bólu, jeszcze tego samego dnia poczułem ogromną ulgę,
a i ceny były na dużo niższym poziomie niż u Kaczewskich. Opinie innych, że są super, bo ich nie bolało są dla mnie zupełnie niezrozumiałe, u żadnego dentysty nie boli jak się używa znieczulenia...

Tego zakładu nie polecam nikomu, kasują jak za złoto, a usługi na niskim poziomie no i pakiet reklam w "gratisie" za które trzeba płacić...

Opinia dodana przez: Luki

Praktyka Specjalistyczna w zakresie chirurgii stomatologicznej Władysława Rybaczkowska
Olbrachtów 103
Żary