Lekarze Chirurg stomatolog Kutno

lekarz Piotr Hogendorf

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Salus"
ulica Szpitalna 46
99-300 Kutno

W wieku 62 lat „przydarzyła” mi się przepuklina pachwinowa. Z racji, że nie często miałem dotychczas do czynienia ze służbą zdrowia było to dla mnie szczególnie przykre przeżycie. Z pewną obawą udałem się na wizytę u Pana Doktora. Okazało się, że niepotrzebnie. Od pierwszego spotkania z Panem Doktorem w przychodni do wypisu ze szpitala wszystko przebiegło wręcz perfekcyjnie. Wspaniały kontakt, precyzyjnie wyznaczony i dotrzymany termin przyjęcia do szpitala. Pobyt w ...
Opinia dodana przez: Waldemar

lek. dent. Dariusz Najbar

Gabinet
Staszica 13
99-320 Kutno

Pełna rekomendacja dla Pana doktora, wyprowadził moje zęby z niezłej "próchnicowej zapasci". Wiem, że obecnie jestem w dobrych stomatologicznych rękach. Fachowe, profesjonalne podejście do pacjenta. Przy każdym zębie omówienie problemu i pełna informacja na temat przebiegu leczenia. Dodatkowo, wiem, że w razie nagłego przypadku, mogę zadzwonić i w miarę możliwości Pan doktor, przyjmie mnie bez zwłoki. To niezwykły komfort i poczucie bezpieczeństwa. & last but not least - Pan doktor ...

lek. dent. Wanda Cybulska

Staszica 22/32
99-300 Kutno

Extra fachowiec , komunikatywna , miła , budzącą zaufanie , zmieniająca spojrzenie na zabieg dentystyczny

lek. dent. Anna Gągolewska

Prywatny Gabinet Lekarski
Kraszewskiego 2
99-300 Kutno

Witam polecam serdecznie Panią Doktor godna polecenia,uprzejma , profesjonalność w obsłudze - Pozdrawiam 😀

lek. dent. Maja Sitarz

Stomatolog dziecięcy

Narutowicza 36A/1
99-300 Kutno

Kompetencja, uprzejmość, spokój i podejście do pacjenta wszystko na 5+. Pani Maja dokładnie tłumaczy i służy radą. Polecam, szczególnie dla bojących się panów ;)
Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Markos Georgoulis

ulica Bema 20
99-300 Kutno

Lekarz z podejściem do pacjenta. Niektórzy pacjenci boją się dentystów - w tym ja, po wizycie u Pana Doktora jestem nastawiona do stomatologów pozytywnie. Jeden z najlepszych lekarzy w mieście Kutno, podejmuje się ( jak niektórzy stomatolodzy twierdzą, dla nich ciężkie przypadki). Swoją pracę wykonuje z sercem a do każdego pacjenta ma indywidualne podejście. Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Adam Durczyński

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Salus"
ulica Szpitalna 46
99-300 Kutno

Najlepszy lekarz jakiego znam. Wiedza, zachowanie, na najwyższym poziomie. Opiekuje się pacjentami niczym doktor z Na dobre i na złe, a ludzi rozkochuje niczym Mroczek z M jak Miłość. To mówiłem ja, Jarząbek Wacław.
Opinia dodana przez: Jarząbek Wacław

lek. dent. Halina Foczpaniak

Prywatny Gabinet Lekarski
ul. Szymanowskiego 6C/17
Kutno

Pani z bardzo profesjonalnym podejściem. Dobrze tłumaczy o zaistniałej sytuacji. Rozmawia z klientem. Uważam ja za bardzo dobrą dentyske ale uważam że ceny są zbyt drogie
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Jarosław Kapciuch

Pracownia diagnostyczna
Kościuszki 52
99-300 Kutno

Bardzo dobry lekarz. Dokładny, wszystko wytłumaczy. Poświęca dużo czasu dla pacjenta. Uprzejmy, kulturalny, polecam.

Beata Dryńkowska-Kucharska

B-Dent
99-300 Kutno

Z czystym sumieniem polecam Panią stomatolog! Dość dawno nie siedziałam na fotelu dentystycznym, ponieważ panicznie boję się dentystów, Pani doktor jednak to zmieniła :) Super! Jest delikatna, wszystko szczegółowo tłumaczy i potrafi sprawić że pacjent czuje się komfortowo. Wczoraj byłam pierwszy raz, ale zamierzam cały czas chodzić do Pani Kucharskiej :) Polecam wszystkim takim samym "tchórzom" jakim jestem ja ;)

Anna Misztal

Przychodnia
Sowińskiego 27
99-300 Kutno

Zdecydowanie polecam panią doktor, leczę zęby u niej od kilku dobrych lat. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Wydaje się, że jej gabinet jest dość nowocześnie wyposażony. Jeżeli chodzi o ceny to zamiast narzekać proszę sprawdzić ceny u stomatologów z Łodzi czy Warszawy, poza tym za jakość się płaci i nie żałuję żadnej wydanej w gabinecie pani doktor Misztal złotówki. Dodam jeszcze, że na żadnej wizycie się nie nudziłem ponieważ ...
Opinia dodana przez: pacjent
Opinia oczywiście pozytywna . Lekarz z pasja do swojego zawodu. Zawsze miły, uśmiechnięty oraz pomocny. Każde zadane pytanie zostaję w sposób zrozumiały dla pacjenta wyjśnione. Oby więcej takich lekarzy 🥰🥰🥰🥰
Opinia dodana przez: K.M.

lek. dent. Jolanta Siemaszkiewicz

Tarnowskiego 40/62

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lek. dent. Cezary Komorowski

Zamenhofa 9 lok. 20
99-300 Kutno

Świetny dentysta ,profesjonalny ,miły Miałam zrobione zdjęcia zębów i założony mostek i jestem bardzo zadowolona . Gabinet świetnie wyposażony. Pani Basia ,asystentka jest bardzo miła .
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Monika Najbar

Gabinet
Staszica 13
99-320 Kutno

Profesjonalizm i odpowiednie podejście do klienta. Do Pani Moniki Najbar chodze od paru lat i jest zadowolona. Polecam
Opinia dodana przez: Asia

lekarz Aneta Dźwinacka

Profilaktyka
kutno
99-300 Kutno

Serdecznie polecam! Bardzo miła Pani doktor, wszystko wytłumaczyła, przemiłe podejście do pacjenta! Ślicznie dziękuję!
Opinia dodana przez: Paulina

lek. dent. Andrzej Adamowski

Władysława Jagiełły 2
99-300 Kutno

Parę lat temu miałem leczone 3 zęby trzonowe u tego doktora. Wypełnienia trzymają sie do dziś. Poza tym ze dwa razy nadbudowywal mi wyszczerbioną jedynkę, którą złamałem będąc dzieckiem. Obecnie chodze gdzie indziej, tylko dlatego, że nie mieszkam w Kutnie. Doktora polecam. Poza tym, ze dobry to do tego bardzo sympatyczny.
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Adam Wideński

SPECJALISTA Sp. z o.o.
Kutno, ul. 29 Listopada 37
99-300 Kutno

Na konsultacji doktor był uprzejmy, ale gdy przyszłam na zabieg (bardzo krótki, bo trwał 30min) już taki uprzejmy nie był. Wzbudzał we mnie wyrzuty sumienia ze sama doprowadziłam do takiego stanu rzeczy i rzucał komentarze (niekoniecznie miłe) na ten temat, po czym w połowie zabiegu rozmawiając z pielęgniarką udawał jakby mnie nie było w pomieszczeniu. Bardzo mnie nastraszył mówiąc o nowotworze (gdzie lekarz nie powinien bez podstaw straszyć pacjenta, a ...

lek. dent. Maria Kruglak

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Pracownia diagnostyczna
Kościuszki 52
99-300 Kutno

szybkie i bezbolesne leczenie zębów, bardzo miła pani doktor. elastyczne godziny przyjęć, polecam wszystkim

lek. dent. Jolanta Gajewska

ulica Długosza 15
99-300 Kutno

Leczyłam się u niej parę lat a teraz okazuje się, że wszystkie plomby i leczenia kanałowe, które mi porobiła są do wymiany. Czyli raz zapłaciłam jej a teraz muszę znowu chodzić do dentysty, wyrzucać wszystko co pozakładała i płacić za to jeszcze raz, znowu siedzieć u dentysty. MAŁO TEGO!!! Ze względu na to, że Gajewska nie potrafi założyć prawidłowo plomby (przy każdym wypełnieniu zostawiała masywne nawisy plomb, które są siedliskiem ...
Opinia dodana przez: Karolina