Lubelskie Chirurg Stomatolog

ulica Partyzantów 21
22-470 Zamość

Ma ludzkie podejście do pacjenta , a przede wszystkim jest bardzo dobrym fachowcem. Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Katarzyna

ulica Hrubieszowska 34 A
22-400 Zamość

Wizyta bez bólu , ząb jak nowy . Zdecydowanie polecam.

Wizyta bez bólu , ząb jak nowy . Zdecydowanie polecam.

Kościelna 7/4
20-301 Lublin

Świetna Pani Stomatolog z niesamowitym podejściem do pacjenta. Pełne zaangażowanie w wykonywaną pracę i profesjonalizm. Polecam z całą odpowiedzialnością.

Opinia dodana przez: Renata Szczołko

znieczulenie działa super i wogóle juz tylko ja i znajomi do niej chodzimy

NZOZ Centrum Stomatologii LARDENT Małgorzata Bartoszcze-Tomaszewska
Dworska 14 a
20-135 Lublin

Pani doktor jest świetnym lekarzem. Wyrozumiała, miła i bardzo kompetentna. Wizyty u niej przełamują wszelkie bariery wynikające ze strachu przed dentystą. Serdecznie polecam.

Instytut Stomatologii UM w Lublinie
Karmelicka 7
Lublin

Geniusz w swoim fachu. Pan doktor przeprowadzał u mnie bardzo skomplikowaną ekstrakcję ósemki - zegarmistrzowska robota. Nie dość, że kompetentny to jeszcze uprzejmy,w trakcie zabiegu tłumaczy co się będzie działo po kolei, poźniej konkretnie odpowiada na wszystkie pytania, dobrze wyjaśnia jak postępować po zabiegu by wszystko się ładnie goiło. Jeśli chirurg stomatolog to tylko i wyłącznie dr Jachewicz!

Opinia dodana przez: Aleksandra K.

Piotr Jurkowski

Lublin

Dziś pierwszy raz miajem styczność z Panem Piotrem Jurkowskim , usuwał mi szóstke , a właściwie to co zniej pozostało , czyli korzenie tylko , aż trzy sztuki. Mogę napisać tylko tyle MISTRZ !!! MISTRZ !!! MISTRZ !!!
...

W końcu zetknołem się ze Stomatologiem który nie zadał mi wogóle bólu. Schodząc z fotela byłem uradowany jak małe dziecko , z ręka na sercu oświadczam że Pan Piotr jest z innej epoki Stomatologii. Ci pseudo dentysci w Lublinie moga chodzić do niego na szkolenie się , bo na pewno nie mogą się z nim równać w umiejetnościach , jak i bezbolesnym usuwaniu ząbków. Nie wiem jescze jak z leczeniem , ale niebawem sie przekonam , a jestem wręcz pewien że po tym jak mi usunał zęba , to tylko może byc lepiej z inną robotą. Zawsze mnie bolało nawet znieczulenie , to ukłócie zawsze mnie napierniczało , a tu nawet nie wiem kiedy on mi zastrzyk podał , a kilka razy chyba wbił igłę. Ten człowiek poprostu jest stworzony do Stomatologii , i dla ludków co sie panicznie boją dentystów , a ręczę że ja jestem jednym z nich. Wszyscy bojący pacjęci walcie do Pana Piotra Jurkowskiego Stomatologa wszechczasów , którego mamy zaszczyt mieć w swoim mieście.

Opinia dodana przez: Jacek

ulica Powstania Styczniowego 7
20-706 Lublin

Świetny specjalista, podejmuje się trudnych przypadków, z którymi sobie dobrze radzi. Polecam wszystkim

Joanna Kuczyńska

Lublin

Jeśli chodzenie do stomatologa może być przyjemne- to tylko do Pani Doktor Kuczyńskiej. Jestem Jej wierną pacjentką od lat. Fantastycznie daje radę skomplikowanym zabiegom chirurgicznym jak i zwykłym wymianom plomb. Rozmawia z pacjentem, szczegółowo objaśnia kolejne kroki leczenia, nie narzuca swojej woli a uzgadnia z pacjentem. Jestem zadowolona i każdemu z czystym sumieniem Panią Doktor mogę polecić.

lek. dent. Michał Sekura

Chirurg stomatolog, Stomatolog

"Gabi-Dent Stomatologia Rodzinna" Sp. J.
ulica Zdobnicza 8

Doktor zajął się moją najgorszą/najtrudniejszą ósemką, dolną, która wyrosła poziomo. Wyobrażałam sobie czarne scenariusze (poprzednie ósemki usuwane u innych lekarzy to był horror), a wszystko poszło bardzo sprawnie, pięknie się zagoiło i co najdziwniejsze - po zejściu znieczulenia nic nie bolało. Obyło się nawet bez leków przeciwbólowych. Do tego lekarz uprzejmy i uśmiechnięty. Bardzo polecam!

Opinia dodana przez: Beata