Lekarze Chirurg stomatolog Lubin

dr n. med. Marek Chuchla

Chirurg ogólny, Urolog

Leśna 8 lok. 207
59-300 Lubin

Doktor Chuchla to aniol i doktor zarazem. Ma wnik w pacjenta samopoczucie natychmiastowy.Moment i sie czujesz lepiej bo on to jakos potrafi rozladowac,wylaczyc. Gigant. Nie wierze ale dziekuje Bogu,ze udalo mi sie pod jego opieke dostac. Tyle.
Opinia dodana przez: Przemek

Jarosław Dziurman

Al.Fredry 34C
Lubin

Polecam wszystkim , nie ma lepszego stomatologa , a wiem co mówię bo od 13 roku życia obraziłem się na szczoteczkę ,oszukiwałem rodziców ,że zęby umyte, aktualnie mam 30 lat i Pan Jarosław ratuje co się da , a co najważniejsze bardzo dobrze mu to wychodzi , szczerze Polecam !!
Opinia dodana przez: Bartosz Ż

Jacek Zboch

Stomatolog, Ortodonta

adres nieaktualny
Kościuszki 26a lok. 3
59-300 Lubin

doktor Zboch bardzo profesionalnie podszedł do leczenia jasno wytłumaczył mi co możemy osiagnać a czego nie się nie uda (bez zabiegu operacyjnego).jestem już ponad 1,5 roku po leczeniu.w moim odczuciu efekt doskonały jestem pod stałą kontrolą doktora mimo że mieszkam już od 16 m-cy w Niemczech.bardzo szanuje i polecam doktora .jest konkretny rzeczowy jednym słowem profesionalista

lek. dent. Dariusz Skoczylas

ul. Wronia 29
59-300 Lubin

Polecam bardzo Pana Doktora bardzo kompetentny lekarz, szczegółowo wszystko wyjaśnia, uspokaja. Ciesze się , że trafiłam na tak dobrego stomatologa.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Roman Massopust

Chirurg ogólny, Gastrolog

Miedziowe Centrum Zdrowia w Lubinie S. A.
M. Skodowskiej-Curie 66
53-301 Lubin

Kompetencja , uprzejmość ,pod opieką takiego lekarza pacjent czuje się bezpiecznie. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: ZDZISŁAWA

Hanna Różycka

Gabinet Stomatologiczny EURODENT
Kamienna 28b
59-300 Lubin

polecam, Pani Doktor przykłada się i zna się na rzeczy, przy tym sympatycznie i cenowo w normie

lek. dent. Piotr Korzeniowski

Praktyka Stomatologiczna "Radix"
Leszczynowa 15a
59-300 Lubin

Bardzo polecam , wykonanie estetyczne , mila atmosfera .tlumaczenie chorob i leczenia bardzo fachowe. Lekarz godny polecenia !
Opinia dodana przez: Jowa

lek. dent. Lidia Chowaniec

Małomicka 59/1
59-300 Lubin

Przesympatyczna pani, której nawet moje 6 letnie dziecko się nie boi i daje borować swoje mleczaki, a mąż poraz pierwszy w życiu borował zęby bez znieczulenia, bardzo delikatna. Gorąco poecam

lek. dent. Anna Kleszczyńska

Polna 23
59-300 Lubin

Ostatnia deska ratunku. Żadne inne pogotowie stomatologiczne w Lubinie nie odpowiadało. A tu wystarczył jeden telefon, umówiona wizyta na konkretną godzinę i od razu na fotel. Jestem bardzo zadowolony z obsługi. Bardzo miła i przyjazna atmosfera. Polecam i pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Elżbieta Koczur-Szozda

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Laboratorium Analityki Medycznej i Mikrobiologii
Gen. Józefa Bema 5-6
59-300 Lubin

Pani doktor to wspaniała kobieta 💐. Ogromne doświadczenie w wykonywanej pracy. Cudowne podejście do pacjenta ♥️. Wspaniały człowiek i onkolog 💐.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Jakub Turek

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Laboratorium Analityki Medycznej i Mikrobiologii
Gen. Józefa Bema 5-6
59-300 Lubin

Do pana doktora przyjechałem z Poznania w celu wykonania przetoki. Przyłączam się do wielu pozytywnych opinii, które słyszałem na jego temat. Pan doktor jest nie tylko bardzo dobrym specjalistą ale też okazał dużo zrozumienia dla mojej sytuacji. Podczas zabiegu czułem się bezpiecznie i spokojnie. Polecam pana doktora.
Opinia dodana przez: Maciej

lek. dent. Karolina Ścieszka

59-300 Lubin

Byłam u pani Karoliny pierwszy raz. Tłumaczy wszystko dokładnie,bardzo miła i sympatyczna doktor. Bardzo polecam ;)
Opinia dodana przez: Jagoda

lek. dent. Tomasz Chilewski

59-300 Lubin

BARDZO FAJNE PODEJŚCIE DO PACJENTA, JESTEM ZADOWOLONA , WIDAĆ ZNA SIĘ I POŚWIĘCA TEMU CO ROBI, ROBI SUMIENNIE I SOLIDNIE, NIGDZIE SIĘ NIE SPIESZY, PRZYKŁADA SIĘ DO SWOJEJ PRACY.CENY TAKIE JAK WSZĘDZIE. STARA ROBIĆ SIĘ BEZ BOLEŚNIE JAK MÓWI ŻE NIE BĘDZIE BOLAŁO TO NIE BOLI, NIE BIORĘ ZNIECZULENIA BO NIE MOGĘ A W MOMENTACH KIEDY MA MNIE ZABOLEĆ UPRZEDZA I WIDZĘ, ŻE PANA DOKTORA BARDZIEJ BOLI Z TEGO POWODU ...
Opinia dodana przez: Alina

lek. dent. Jarosława Tomaszewska

Stomatolog dziecięcy, Ortodonta

ulica Tuwima 17/4
59-300 Lubin

Bardzo fajna starsza pani. Ma dobre podejście do dzieci. Tylko kompetencje nie takie, ponieważ gdy oglądała zęby mojej córki nie założyła rękawiczek co nie ukrywam było to, że się tak wyrażę obrzydliwe. Pani godna polecania!!!
Opinia dodana przez: anonim

Violetta Duży

Krupińskiego 47 / 6
Lubin

Prawdziwy profesjonalista i ciepły, cierpliwy człowiek. To połączenie cech sprawia, że jest godnym polecenia lekarzem.
Opinia dodana przez: Katarzyna
{'id': 10049, 'name': u'Lubin'} Chirurg plastyczny
                                       lek. med. Leszek Leszczyński

lek. med. Leszek Leszczyński

Chirurg plastyczny

Gabinety Chirurgii Plastycznej ​i Estetycznej CDT Medicus
Lubin

Omijać szerokim łukiem!! Zero profesjonalizmu miałam mieć zabieg powiększenia piersi po wcześniejszej konsultacji jednak lekarz minuty przed zabiegiem się wycofał stwierdzając, że miał zaćmienie na konsultacji i efekt nie będzie zadowalający. Teraz dziękuję Bogu bo byłabym oszpecona na całe życie. Nie polecam
Opinia dodana przez: Paulina

Maciej Lesisz

Chirurg stomatolog

Odrodzenia 2A / 2
Lubin

Polecam, robiłam u Pana doktora dwa implanty. Uprzejmy, kompetentny i rzeczowy. Poświęca dużo czasu na tłumaczenie i wyjaśnianie wszelkich wątpliwości. Sam zabieg wszczepienia implantów potwierdza fachowość i doświadczenie. Jeden mały minus - dość długi czas oczekiwania na wizytę.
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Krzysztof Januszewski

Chirurg onkolog

zoz lubin
lubin bema 6
Lubin

Jestem bardzo zadowolona z operacji pan doktor jest bardzo miły zabija swoim podejściem do pacjenta cały strach i jest świetnym chirurgiem wszystkim co potrzebują pomocy onkologii czy chirurgii bardzo polecam dr Krzysztofa Januszewskiego również pani pielęgniarka jest bardzo miła i taka troskliwa
Opinia dodana przez: krystyna

lekarz Waldemar Wojciechowski

59-300 Lubin

Wspaniały lekarz, uratował mi życie, po diagnozie ktòra była dla mnie jak wyrok. Doktor Wojciechowski swoim spokojem, opanowaniem i cierpliwośćią, tłumaczył mi że to jeszcze nie wyrok, że musze walczyć i tak zrobiłam. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Tomasz Kulczycki

59-300 Lubin

źle przeprowadzona operacja, narażenie życia pacjenta i powtórna operacja "poprawkowa"