Lubuskie Chirurg Stomatolog

Chirurg stomatolog, Protetyk

Stomatologia na Jędrzychowie
ul.Kasztanowa 12a/1
65-381 Zielona Góra

Bardzo polecam dr Oziemczuk, leczę się u niej w Den Medzie na Łużyckiej. Przez wiele lat miałam dentofobię, ale dr Oziemczuk skutecznie mnie z niej wyleczyła. Nie boję się nawet rwania zębów, bardzo polecam.

Opinia dodana przez: Kasia

Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna - Jarosław Schab
ulica Wazów 58/2
65-191 Zielona Góra

Bardzo polecam drSchaba:) Mimo panicznego strachu wizyta przebiegła bardzo szybko w przemiłej atomsferze. Zab zostal wyrwany doslownie w minutę bez żadnego bólu. Serdecznie polecam i pozdrawiam Doktora i przemiła Panią Asystentke ;)

Opinia dodana przez: Paula

Gabinet Stomatologiczny
Szeroka 15/1
67-100 Nowa Sól

Wyrywałam górną ósemkę pani doktor zrobiła to w moment , polecam bo naprawdę warto , bez komplikacji dziąsło ładnie się goiło , noc przespana :)

Gabinet Stomatologiczny
ul. Zamkowa 7/5A
65-086 Zielona Góra

Dzisiaj usuwałam ósemke, bałam się bardzo, lecz niepotrzebnie :) Ząb został wyrwany bezboleśnie i szybko! Polecam dr. Kozakiewicza :) 100% profesjonalizmu !!

zielona góra
Zielona Góra

Jedyny chirurg u którego warto usuwać zęby , bardzo dobry specjalista z doświadczeniem .

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Chirurgów Dziecięcych Jan Nowak i wspólnicy- spółka jawna
Wyszyńskiego 99/102
65-536 Zielona Góra

Chodzilam do niej tylko dlatego, że było blisko. Nigdy nie proponowała znieczulenia. Ale to zrozumieć można... Jednego zęba miałam przez nią robionego kilka razy. W końcu musialam go wyrwać, gdyż przy kolejnym podejściu nie wiem co byłoby do wiercenia. Znajoma również pozbyla sie zęba, który był zdrowy. Został zepsuty przy borowaniu zęba obok. Na własną kieszeń musiała zapłacić za sztucznego zęba, gdyż p. Beata nie poczuła się odpowiedziedzialna. Również rzadko kiedy zakładała rękawiczki. Stanowczo nie polecam tej dentystki. W Zielonej jest dużo lepszych dentystów. A o niej slyszalam od znajomych wiele złych opinii.

Opinia dodana przez: Natalia

Mickiewicza 16
66-200 Świebodzin

Niestety moje doświadczenia z Państwem Kaczewiak są bardzo negatywne.
Dentyści pomimo przyniesienia aktualnego zdjęcia pełnej szczęki nie chcieli
podjąć się leczenia bolącego zęba, wciskając swoje zdjęcie za 300zł, .

Niestety moje doświadczenia z Państwem Kaczewiak są bardzo negatywne.
Dentyści pomimo przyniesienia aktualnego zdjęcia pełnej szczęki nie chcieli
podjąć się leczenia bolącego zęba, wciskając swoje zdjęcie za 300zł, .
Po odmowie wykonania zdjęcia ze względów finansowych dentysta powiedział, że ząb jest zdrowy,
a jak będzie bolał to żebym płukał usta gazowaną wodą (zalecenie lekarza medycyny - po prostu brak słów) xD
Po wszystkim reklamował produkty pewnej firmy do płukania ust. Za tą prywatę wystawił rachunek na 100zł,
przy czym nie wystawił żadnej diagnowy oraz nic nie zrobił. Najgorszy dentysta z jakim miałem do czynienia, najważniejsza dla nich jest kasa, a nie pacjent.
Na drugi dzień bardzo cierpiąć z bólu udałem się do innego dentysty, diagnoza - zapalenie, zabieg i po bólu, jeszcze tego samego dnia poczułem ogromną ulgę,
a i ceny były na dużo niższym poziomie niż u Kaczewskich. Opinie innych, że są super, bo ich nie bolało są dla mnie zupełnie niezrozumiałe, u żadnego dentysty nie boli jak się używa znieczulenia...

Tego zakładu nie polecam nikomu, kasują jak za złoto, a usługi na niskim poziomie no i pakiet reklam w "gratisie" za które trzeba płacić...

Opinia dodana przez: Luki

Dąbrowskiego 1/1
66-620 Gubin

Praktyka Specjalistyczna w zakresie chirurgii stomatologicznej Władysława Rybaczkowska
Olbrachtów 103
68-200 Żary

Filia Praktyki Lekarza Rodzinnego Tadeusz Kiwka Drzonków
Cisowa 1 A
66-004 Drzonków