Lekarze Chirurg stomatolog Mielec

Stomatolog, Ortodonta

Zakład Rehabilitacji Zabiegowej
Tańskiego 2
39-300 Mielec

Najlepszy ortodonta w Mielcu, polecam. Po kilku latach bezskutecznego leczenia u innej ortodontki, trafiłam na pana doktora, noszę obecnie aparat góra/ dół i jestem bardzo zadowolona z usług.
Opinia dodana przez: Dorota
Bardzo polecam panią Doktor Agnieszkę Dziuba. Jest przesympatyczna i rewelacyjnie wykonuje swoją pracę. W nagłych przypadkach bierze od ręki. Polecam, polecam,polecam!

dr Paweł Tyniec

Ortopeda, Chirurg urazowy

Szpital Powiatowy
39-300 Mielec

Bardzo dobry ortopeda godny polecenia miałem robiona artroskopie w piatek w sobote do domu.Polecam doktora Paweł Tyniec
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Jarosław Zgajewski

Gabinet Urologiczny
Głowackiego
39-300 Mielec

pełen profesjonalizm, kompleksowe podejście do pacjenta, szybkie podjęcie decyzji, mam pełne zaufanie do tego lekarza
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Rafał Zieliński

Przychodnia specjalistyczna
Wolności 56
39-300 Mielec

Mam do tego człowieka PEŁNE zaufanie, bo leczył mnie długi czas i w sumie ufam tylko jemu. Miałem bardzo duże problemy z zębami i wiele znieczuleń nie działało na mnie. Ale pan Rafał na prawdę potrafi zadbać o zęby i leczy na prawdę dobrze a gabinet posiada opcje znieczulenia cyfrowego no i od tego czasu fobie o borowaniu no już są przeszłością. Pełne zaufanie, polecam wam bardzo. A do tego ...
Wartościowy lekarz godny wyrazy szacunku dla pacjenta miły w rozmowie dobry w tłumaczeniu znalezieniu przyczyny choroby znakomity lekarz pozdrawiam
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Urszula Rachwał

Kilińskiego 67a
39-300 Mielec

Zawsze fachowo i uprzejmie. Ściąganie kamienia, wszelkie ubytki wykonane bardzo dobrze. Odwiedzam gabinet Pani Rachwał od jakichś 15 lat. Polecam!!!

lek. dent. Bożena Skrzypczak

NZOZ CERTUS s.c. Barbara Zięba, Tadeusz Zięba
Żeromskiego 17
39-300 Mielec

Polecam panią doktor, podejście do pacjenta i wytłumaczenie całego leczenia .Czas oczekiwania bardzo szybki ,leczenie dokładne .

lek. dent. Paweł Bednarz

Gabinet stomatologiczny
39-300 Mielec

Uwazsm, że pan dr. Paweł Bednarz jest najlepszym stomatologiem w Mielcu. Bardzo kompetentny i świetny lekarz, uprzejmy, miły i z poczuciem humoru. Specjalista w każdym calu. Znający się na swojej profesji. Potrafi bezboleśnie usunąć każego zęba nawet w sytuacji kiedy inni boją się podjąć tego zabiegu. Serdecznie wszystkim polecam pana doktora. Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Marian

lek. dent. Krzysztof Wielgosiński

39-300 Mielec

Lekarz uprzejmy, dokładny, szczegółowo objaśnia i odpowiada na pytania. Milo będzie podjąć dalsze leczenie. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Julia
Bardzo polecam tą dentystkę ! Jako osoba jest bardzo uprzejma, ale także stanowcza. Zawsze mówi tylko prawdę. Pacjentowi poświęca tyle czasu ile dana osoba potrzebuje.

lek. dent. Bożena Lupa

39-300 Mielec

Pani doktor bardzo wnikliwa i dokładna. Kompleksowo przegląda całą jamę ustną. Jednocześnie bez przesady. Potrafi doradzić kiedy należy od razu zająć się danym zębem, a kiedy odczekać i sprawdzić za jakiś czas. Produkty których używa są naprawdę dobrej jakości. Cena zależna od skomplikowania zabiegu / wielkości ubytku. Wspaniała dla dzieci! Równie miła dla dorosłych. Traktuje pacjenta jak człowieka i szczerze stara się zrobić wszystko aby mu pomóc. Ceny z tego ...
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Witold Żurawski

NZOZ Gabinet Lekarski "Medi Centr"
Adama Mickiewicza 40
39-300 Mielec

Do dr Żurawskiego trafiłem przez przypadek i nagle w grudniu 2016 - przebywając w Mielcu (normalnie pochodzę z Krakowa). Okazało się, że mój woreczek żółciowy kwalifikujący się do operacji (już ustalonej w Krakowie na styczeń 2017) jest nagle do wycięcia z powodu zapalenia dróg żółciowych. Z wielkim strachem wyraziłem zgodę na operację ponieważ było za duże ryzyko zakażeniem sepsą. Strach był wynikiem tego, że to nie moje miasto, a do ...
Opinia dodana przez: Konrad

Aleksandra Łojczyk

Ortodonta, Stomatolog

Mielec

Nie polecam. Strata czasu i pieniędzy, po kilku latach, musiałam od nowa założyć aparat - góra i dół. Tym razem na szczęście u innego lekarza

lek. dent. Anna Tomas

"SonoMed"
Pisarka 1b
Mielec

Bardzo miła pani dentystka. Dobrze leczy zęby. Zawsze cierpliwie tłumaczy o co pytam. Chodzę do niej od dawna i polecam każdemu.

lek. dent. Anna Bardowska

Ortodonta, Stomatolog

39-300 Mielec

Uważam Panią lek. ortodontę Annę Bardowską za specjalistę, którego nie poleciłabym nikomu. Moje ponad dwuletnie doświadczenie ewidentnie wskazuje na to, iż brak Pani lek. podejścia do pacjenta, nigdy w trakcie trwania leczenia nie przyjęła mnie o wyznaczonej godzinie. Nawet zdarzyło się, że Pani lek. poszła sobie do domu nie przyjmując mnie wcale. Ponadto uprzejmość tejże Pani lek. również wiele stawia do życzenia, na pytania dotyczące leczenia pacjent nie usłyszy żadnej ...
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Ina Augustyn-Pietryka

Chirurg ogólny, Stomatolog

al. Niepodległości 12 lok. 20
39-300 Mielec

Przeglądneła mi uzębienie ,załatała co było potrzeba.Doradziła usuniecie kamienia przed weselem u rodziny i miałem uśmiech jab na budyniu.

lek. dent. Paweł Duszkiewicz

Prywatny Gabinet Lekarski
Botaniczna 4
39-300 Mielec

Ja bardzo polecam doktora. Ja sie strasznie boje dentysty ale u niego jest wszyatko ok. Nie mam zadych zastrzeżeń.
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. dent. Dariusz Gadomski

NZOZ Gabinet Lekarski "Medi Centr"
Adama Mickiewicza 40
39-300 Mielec

Stomatolog, którego śmiało polecam. Uratował mi dwa zęby, które praktycznie spisałem na straty. Zawsze uprzejmy i zawsze służy pomocą. Nigdy nie odmawia pomocy. Porządny fachowiec. Od lat korzystam z Jego usług i nigdy mnie nie zawiódł. Nie odstawia fuchy. Do gabinetu wchodzi się z uśmiechem i z uśmiechem wychodzi. Podobno to mistrz usuwania zębów (tylko w wymagających tego przypadkach). Kobieta przede mną wyszła "bez zęba", i pierwsze co powiedziała: "a ...
Opinia dodana przez: Darek

lekarz Maria Bardowska