Chirurg Stomatolog W Okolicach Murowana Goślina

dr Marek Szulc

Chirurg stomatolog, Stomatolog

ulica Dojazd 34
Poznań

Serdecznie polecam Pana Doktora .Fachowiec godny polecenia,do tego pielęgniarka super .Takiej obsługi ze świecą szukać.;] 6 usunięta bezboleśnie.

Opinia dodana przez: Anna

Droga Leśna 35/13
Oborniki

Rewelacyjny dentysta, z cudownym podejściem do pacjentów w każdym wieku. świetny i doświadczony fachowiec.

Opinia dodana przez: Ada

Maria Lempe

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Prywatna Praktyka Stomatologiczna
Złotniki, ul.Jelonkowa 28
Poznań

Szczerze polecam ! Bardzo dobry lekarz i nawet nie drogo jak na prywatna wizyte.

Extra-dent
Tysiąclecia12
Poznań

Strach minął. Efekt leczenia rewelacyjny. Warto było przejechać kawał kraju. Pozdrawiam i dziękuję Doktorze!

Opinia dodana przez: Kasia123 marekules

Jeżycka 48/2
Poznań

Jestem bardzo zadowolona ze trafiłam do Pana Dr. Profesjonalista, człowiek który robi to z pasją. A do tego niedrogi. Polecam!

Opinia dodana przez: adriana

Prywatny Gabinet Lekarski
os. Na Murawie 5 A/1
Poznań

Serdecznie polecam p. dr Woszczyk. Jest świetnym fachowcem z bardzo fajnym podejściem do pacjenta
Pozdrawiam

Pozdrawiam

Opinia dodana przez: Dominik

ulica Stodolna 14
Kórnik

Pani Ela jest nie tylko świetnym dentystą ale również bardzo sympatyczną i serdeczną osobą :) Dzięki niej nie boje się już chodzenia do dentysty :) bardzo serdecznie polecam wszystkim :)

Opinia dodana przez: Kasia

Jarosław Wałęga

Chirurg stomatolog, Protetyk

Moniuszki 1
Oborniki

Najlepszy lekarz jakiego poznałam.Przesympatyczny,profesjonalny ze świetnym poczuciem humoru.Potrafi zdziałać cuda.U niego nawet leczenie kanałowe może być przyjemnością ;)

Opinia dodana przez: Anita

dr n. med. Igor Meissner

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

MEISSMED Przychodnia Stomatologiczna
Kochanowskiego 1/2
Luboń

W klinice Meissmed przeszedłem operację wstawienia implantów. Przeszedłem całą drogę od diagnozy do założenia implantów i teraz czeka mnie wizyta kontrolna po ostatnim zabiegu. Mogę więc wyrazić swoją opinię już po założeniu implantów i ich dokładnym sprawdzeniu w działaniu. Na każdym etapie uzyskiwałem bardzo szczegółowe wyjaśnienie co będzie robione i dlaczego, wręcz z pokazaniem prototypów implantów, śrub gojących itp. Założenie moich implantów trwało niestety trochę dłużej, ponieważ musiałem przejść małą operację polegającą na rozcięciu kości i dołożeniu wypełnienia, ponieważ nie miałem wystarczającej do tego zabiegu szerokości kości. Dodatkowo musiałem mieć wykonany przeszczep dziąsła z góry na dolną szczękę. Całość zabiegu wykonywał pan Igor Meissner. Po czasie widać, że wszystko zagoiło się zgodnie z przewidywaniem i obietnicami pana doktora. Moim zdaniem całość została wykonana perfekcyjnie, dzięki czemu od dwóch miesięcy nie zauważam tego, że są to implanty, przyzwyczaiłem się do nich jak do swoich własnych zębów. Pan doktor zasługuje naprawdę na słowa najwyższego uznania. Bardzo cenne jest również to, że nie stara się załatwić sprawy byle szybciej i po tzw łebkach. Proponował mi w czasie leczenia dwa razy, aby opóźnić kolejny krok, aby wszystko było wygojone i gotowe na kolejny etap zabiegu. Zawsze tłumaczył w prosty i przekonujący sposób dlaczego postępuje tak, a nie inaczej. Jednocześnie chciałbym zaznaczyć, że sama wizyta w klinice w Luboniu jest po prostu przyjemnością od momentu rejestracji poprzez przygotowanie i operację. Zatrudnione w klinice panie asystentki wykazują się profesjonalizmem, grzecznością i cierpliwością w stosunku do pacjentów.
Z czystym sumieniem polecam korzystanie z usług tej kliniki.

Opinia dodana przez: Eugeniusz

Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny
Młyńska 5
Kościan

Bardzo dobry lekarz,poprzednie opinie to wierutne bzdury.Ktoś ewidentnie robi czarny PR