Lekarze Chirurg stomatolog Mysłowice

lek. dent. Michał Makowski

Stomatologia Makowski
Słoneczne Wzgórze 131
40-236 Mysłowice

Napiszę to co na: https://www.znanylekarz.pl/michal-makowski-2/stomatolog/myslowice/2 Wnikliwy, cierpliwy, nie lekceważy Pacjentów ani ich problemów. Doskonały fachowiec. Szczerze polecam!!!
Opinia dodana przez: Agathe

lekarz Tomasz Wojciechowski

Chirurg stomatolog

41-400 Mysłowice

Najwyższej klasy profesjonalista w swojej dziedzinie. Wyjątkowy fachowiec i człowiek. Bardzo polecam. Paweł Lorek
Opinia dodana przez: Paweł

lek. dent. Agnieszka Dewera-Bryk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Czwórka" Sp. z o.o.
Wyspiańskiego 19
41-400 Mysłowice

Tą Panią poznałem w gabinecie w Katowicach na placu Wolności, teraz pracuje w Mysłowicach a ja mieszkam w Toruniu a staram się jeździć na wizyty do niej bo to pierwsza dentystka której się nie boję :)) i wizyta jest lajtowa polecam

lekarz Tomasz Bolkowski

ulica Mikołowska 42A/44
41-400 Mysłowice

Super lekarz! Komunikatywny, z ogromną wiedzą i serdecznym podejściem do pacjenta. Empatia i profesjonalizm! Kieruje na specjalistyczne badania, wnikliwie analizuje wyniki. Wizyty w Szpitalu w Ochojcu przebiegają w przyjemnej atmosferze i bez pośpiechu, czuje się chęć pomocy pacjentowi.
Opinia dodana przez: Żaneta D

dr Halina Śliwka

"Przyjazna Stomatologia"
ul.St.Wyspiańskiego 6d
41-400 Mysłowice

Wspaniała Pani stomatolog. Zakładałam w Jej gabinecie aparat ortodontyczny samoligaturujący. Moje bogate doświadczenie ze stomatologami pozwala śmiało napisać, iż Pani Halina to JEDYNY osobiście znany mi lekarz, dla którego ważniejsze jest zdrowie i dobro Pacjenta niż zdzieranie na siłę pieniędzy. Z całego serca dziękuję i jestem dozgonnie wdzięczna za okazaną troskę i pomoc! Sympatyczna, pogodna, profesjonalna i pewna tego, czym się zajmuje. Pozdrawiam wszystkich obecnych oraz przyszłych Pacjentów, Panią Doktor ...

lekarz Krzysztof Szaniewski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

iepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FAMILIA - MED" Barbara Węgrzyn
ulica gen. Ziętka 61C
41-412 Mysłowice

Polecam- osobowość o silnej motywacji pomocy chorym.Atutem lekarza jest sposób przekazywania wiedzy dotyczącej dolegliwości chorobowych pacjenta.Fachowość,empatia,indywidualność,spokój i opanowanie to predyspozycje, których można pozazdrościć,dlatego mój wybór był oczywisty.
Opinia dodana przez: dmd2

lek. dent. Dorota Ciołczyk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SALUS-NOVA" Sp. z o. o.
ulica Fików 5b
41-409 Mysłowice

Przesympatyczna Pani doktor. Kompetentna i bardzo bardzo sympatyczna. Mimo, że przeraża mnie wizyta u stomatologa to do Pani Doroty idę bez najmniejszego stresu! polecam wszystkim!:)

lek. dent. Krzysztof Jabłoński

Specjalistyczne Centrum Stomatologii i Medycyny multiDENT
Katowicka 26
41-400 Mysłowice

Bardzo dobry dentysta. Ceny też na bardzo przyzwoitym poziomie. Nie wiem czy go tu polecać bo będzie jeszcze większy problem z zapisaniem się na wizytę. ;)

lek. dent. Dorota Sikorska

ulica Krakowska 14
41-400 Mysłowice

Bardzo dobre podejście do pacjenta, miła atmosfera.Stawianie na pierwszym miejscu wyleczenie zęba , usunięcie to ostateczność. Poza tym czas oczekiwanie na wizytę jest bardzo krótki. Na zadane pytania dostałam wyczerpujących odpowiedzi. Jakoś usługi na wysokim poziomie jestem bardzo zadowolona z usług. Polecam

lek. dent. Ewa Koehler

Wojska Polskiego 13
41-400 Mysłowice

Bardzo miła lekarka.Wszystko wytłumaczy.Moja pierwsza wizyta.Bez obaw idę na następną.Gorąco polecam.

Tatiana Makowska-Ptak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ZDROWIE
Różyckiego 2 C
41-400 Mysłowice

Bardzo dobry specjalista.Poza tym bardzo miła i kompetentna.Kazda wizyta u p. doktor to przyjemność. Szczerze polecam!

lek. dent. Zbigniew Piniecki

Gabinet Stomatologiczny
Kołłątaja 12
41-400 Mysłowice

Świetny lekarz! Usunął korzeń mojego zęba zanim się zorientowałam, przy czym inny stomatolog twierdził, że może mi pomóc jedynie chirurg, nacinając dziąsło... A tu proszę - da się normalnie. Cytując Pana doktora - "Nie ma takiego zęba, z którym bym sobie nie poradził (...)" :) Potwierdzam! :)

lek. dent. Joanna Tomulik

Pama-dent
kawy 10
41-412 Mysłowice

Bardzo miłe i kompetentne traktowanie pacjenta powoduje, że już po pierwszej wizycie u stomatologa zapomina się o wcześniejszych lękach związanych z fotelem dentystycznym. Wspaniale podchodzi do pracy z dziećmi, zachęcając pokazując i opowiadając o wszystkim co znajduje się w gabinecie i budzi ciekawość dzieciaczka. Czteroletni syn zawsze towarzyszy wizytom swych braci, mamie oraz mojej, a co ciekawsze robi to z własnych chęci i zaliczył już wszystkie kąty. Bardzo polecam.

lek. dent. Magdalena Pająk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Czwórka" Sp. z o.o.
Wyspiańskiego 19
41-400 Mysłowice

Jestem bardzo zadowolona z usług Pani stomatolog.Profesjonalna, rzetelna z podejściem do dzieci. Naprawdę polecam.

lek. dent. Dariusz Gorczyca

Rynek 3 lok. 3
41-400 Mysłowice

Jestem pacjentką doktora Gorczycy i jestem niezmiernie zadowolona. Ceny adekwatne do jakości wykonanych usług. Cały personel bardzo miły i zaangażowany. W gabinecie zawsze czysto i przyjemnie (nie czuć denstystą).
Opinia dodana przez: Sylwia

Beata Wendreńska

Laryska 30
41-404 Mysłowice

Jestem w szoku typu pozytywnych komentarzy. Pani Stomatolog faktycznie jest miła i sprawia wrażenie profesjonalistki, jednak złudzenie szybko pryska gdy pójdzie się do innego gabinetu. Robiłam kilka ubytków u tej Pani, za każdym razem wracałam zadowolona. Pod rząd przez kilka razy po kontroli mówiono mi, że nie mam nic do leczenia. Gdy nalegałam, ponieważ bolał mnie ząb, wymieniła plombę. Dodam, że rzadko bolą mnie zęby. Po wymianie dalej bolał mnie ...

lek. dent. Łukasz Nowak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SALUS-NOVA" Sp. z o. o.
ulica 11-go Listopada 1
41-408 Mysłowice

mogę wyrazić tylko jedną opinie,Pan Nowak jest bardo dobrym dentystą ,uważam że naprawdę jest fachowcem jako stomatolog,leczyłem u Pana Nowaka 11 zębów więc mogę się wypowiedzieć i wydać opinię,bardzo polecam !!!!
Opinia dodana przez: MAREK

Edward Lekston

Chirurg stomatolog

NZOZ "PAMA-DENT" Edward Lekston Poradnia Stomatologiczna.Poradnia Chirurgii Stomatologicznej
Franciszka Kawy 10
41-412 Mysłowice

Znakomity lekarz.Jestem zadowolona z leczenia i to nie pierwszy raz! Polecam :-)

lek. dent. Iwona Staśko

M-ce Brzezinka
41-404 Mysłowice

Niestety leczyłam się u Pani Iwony około roku. Mam duży problem z bardzo szybko psującymi się zębami, mimo tego, że bardzo o zęby dbam. Niestety plomby wypadały, przy naprawie jedynki dostałam niewielkiego krwotoku, ząb nie został wyczyszczony i mimo wszystko zaplombowany. Po mniej więcej dwóch miesiącach zaczął ropieć, co doprowadziło do usunięcia, ponieważ nie dało się go uratować.
Bardzo dobry stomatolog. Uratowała mojego zęba ,który mógłbyć do wyrwania. Odbudowany wygląda jak nowy ząb:) Polecam w 1000% Mąż uczęszcza od dziecka.
Opinia dodana przez: Sandra