Lekarze Chirurg stomatolog Myszków

lek. dent. Małgorzata Kiedrzynek-Picheta

GABINET STOMATOLOGICZNY
MILLENIUM 21 LOK. 3
42-300 Myszków

bardzo dobry lekarz polecam ! bardzo dobry sprzęt w gabinecie , miła atmosfera, profesjonalność ZDJĘCIA RTG NA MIEJSCU W GABINECIE

lek. dent. Zbigniew Zygoń

ul. 11 Listopada 7
42-300 Myszków

Cudowny stomatolog, pełen empatii. Kompetentny, doradzi rozwiązanie problemu. Bardzo delikatny, znieczulenie podaje bardzo powoli, nic nie boli, nie rozpiera. Przesympatyczny. Wizyta u niego to relaks. W końcu odnalazłam swojego lekarza stomatologa.

dr Piotr Bańka

Myszków

Kompetentny ,miły i spokojny lekarz. Tłumaczy co pacjentowi jest. Widać ,że zna się na swojej specjalizacji.
Opinia dodana przez: Jakub

lek. dent. Renata Idzik

Poradnia Stomatologiczna "DENTOR"
Pułaskiego 7
42-300 Myszków

jest to bardzo dobry lekarz który wytłumaczy chorobę i zabije ją do końca nie znam lepszego stomatologa niż moja mamusia.
Opinia dodana przez: Zosia Idzik

lek. dent. Aleksandra Wróbel

42-300 Myszków

Jak to mówią " nie chwal dnia przed zachodem słońca". Wspólnie z mężem myśleliśmy że córka nie mogła trafić na lepszego stomatologa, tymczasem Pani dr bardzo nas zawiodła. Córka miala ogromnego ropniaka, potworny ból zęba, opuchlizna policzka. Pani dr nie wyleczyla ropniaka przed usunięciem córce zęba, dwóch innych lekarzy uświadomiło nas ze znieczulenie dane w miejsce gdzie jest ropa poprostu nie działa, więc dziewczynka niespełna 4letnia miala usuwanego zęba praktycznie ...
Opinia dodana przez: Mama Nikoli

lekarz Mariusz Kleszczewski

Ortopeda, Traumatolog

Myszków

Kompetentny, spokojny, uprzejmy, wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania. Jestem zaopiekowana bardzo dobrze
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Sławomir Rychta

Chirurg urazowy

42-300 Myszków

Pan doktor popatrzył na zdjęcia i wyniki dotychczasowych badań, nie spojrzał jednak na miejsce urazu i nie starał się go właściwie ocenić. Bardzo miły człowiek, ale podejście niezbyt odpowiednie

lek. dent. Elżbieta Pałęga

42-300 Myszków

Z pełną odpowiedzialnością polecam Panią Doktor Elżbiete Pałęga i klinikę Neoeldent z przemiłym personelem. Dzięki Pani Doktor wierzę , że moje marzenie o normalnym funkcjonowaniu i pięknym uśmiechu już niedługo się spełni. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i bez wahania polecam wysokiej klasy specjalistę. Już teraz dziękuję Pani Doktor i wierzę, że z końcowego efektu będę tak zadowolony jak z dotychczasowej współpracy.
Opinia dodana przez: Arek

lek. dent. Dorota Gąsior-Mazur

Prywatny Gabinet Lekarski
Jana Pawła II 36
42-300 Myszków

Bardzo dobra,miłą i kompetentna pani doktor doradziła mi dobry lek na dziąsła bez recepty co mnie wyleczyłó i uratowałą mi ostatnio ząbka tego co był zaatakowany próchnicom bo był trudny do leczenia . Polecam też protetyke tej pani doktror kiedyś się bałem do niej chodzić ale z czasem zrozumiałęm ,żę trzeba leczyć ząbki aby mieć zdrowom flore bakteryjnom.
Opinia dodana przez: Kamil

dr Maciej Cofalik

Chirurg ogólny, Urolog

“Medicor. NZOZ”
ulica Kościuszki 27o
42-300 Myszków

Kompetentny, trafna diagnoza-jestem juz po zabiegu !! Polecam. Wszystkim którzy nie lubią tracić czasu na zbędne chodzenie po poradniach Jan P

lekarz Ireneusz Kohut

Chirurg dziecięcy

42-300 Myszków

Jednym słowem: "dramat". Ja wiem, że tacy ludzie i tak pewnie nie przejmują się opiniami ale dla innych pacjentów: zdecydowanie unikać tego lekarza! 1. Nie przekazuje praktycznie żadnych informacji, wszystko trzeba wyciągać pytaniami. 2. Sposób bycia: brak jakiejkolwiek empatii, brak chęci nawiązania porozumienia z dzieckiem. Wszystko na zasadzie "pacjent = zło konieczne, a ja w tej poradni siedzę za kare" 3. Zarządza ryzykiem za rodzica... Facet najpierw mówi że szczególnie ...
Opinia dodana przez: Dariusz

lek. dent. Jadwiga Kołodziejczyk

Stomatolog dziecięcy, Ortodonta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Światowit"
ulica 1-go Maja 130
42-300 Myszków

Pani J. Kołodziejczyk jest bardzo nie uprzejmą lekarką. Na dzisiejszej i jednocześnie ostatniej wizycie, przezwała moje dziecko od leniucha mimo iż wykonywał jej polecenia i chodził 16 godzin dziennie w aparacie ortodontyczny. Dodatkowo pani Kołodziejczyk kazała wyrwać mojemu synowi dwa stałe zęby. Moje dziecko po tej wizycie rozpłakało się i powiedziało, że prędzej się zabije niż da sobie wyrwać te dwa zęby. Po rozmowie z innym ortodontą okazało się, że ...

lek. dent. Halina Zamorowska-Matluch

Gabinet Stomatologiczny
Myszków

Lekarz z poprzedniej epoki. Ale mam na myśli osiemnasty wiek. Chociaż gdyby tak było nie byłoby tragedii. Niechętna robi wszystko szybko i byle jak. W zasadzie nie leczy lecz niszczy zęby! Inny dentysta musiał po niej od nowa leczyć wszystkie zęby!!! Partactwo nie spotykane !!! Jeszcze jedno mojemu koledze usunęła zdrowego zęba chociaż dokładnie pokazywał który go boli i w zasadzie był do leczenia. Strata 2 zębów na jednej wizycie. ...

lekarz Arkadiusz Kocot

Internista, Chirurg ogólny

ulica Kościuszki 127a
42-300 Myszków

arogancki,nie polecam tłumaczenie choroby i leczenie oceniam ma 1. zaufanie do kompetencji 1.poświęcony czas 1,godny polecenia 0

lek. dent. Krzysztof Dziok

Prywatny Gabinet Lekarski