Lekarze Chirurg stomatolog Nowy Sącz

Chirurg ogólny, Onkolog

Stacja Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego
Śniadeckich 15
33-300 Nowy Sącz

Po ostatniej wizycie w SCM clinic u Pana doktora mogę powiedzieć same pozytywy. Już po paru zdaniach widać, że doktor ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Badania były bardzo dokładne ze szczegółową analizą. Co do leczenia lekarz też ma bardzo jasny i konkretny plan działania. Bardzo fajnie.
Opinia dodana przez: Kasia F

lekarz Jacek Ślipek

Chirurg ogólny, Ortopeda

CenterMed Biegonice
Węgierska 188
33-300 Nowy Sącz

Bardzo dobry specjalista, zainteresowany pacjentem, posiada duże umiejętności. Po wizycie prywatnej, zabieg wykonany w szpitalu w krótkim czasie. Polecam
Opinia dodana przez: Darek

lekarz Andrzej Krupa

Chirurg dziecięcy

CenterMed Biegonice
Węgierska 188
33-300 Nowy Sącz

Polecam każdemu Pana Doktora, gdyż to bardzo dokładny i kompetentny lekarz, a przy tym wspaniały człowiek - ciepły i serdeczny. Od razu nawiązał kontakt z córką, która chętnie odpowiadała na pytania, mimo iż początkowo była zestresowana i obawiała się wizyty. Po dwóch wizytach u Pana Doktora mogę śmiało powiedzieć, że to najlepszy lekarz dziecięcy jakiego poznałam i mimo, że dzieli nas ok.40 km zawsze do Niego wrócę, ilekroć będę potrzebowała ...
Opinia dodana przez: Beata

lek. dent. Jadwiga Zaranek

Prywatny Gabinet Stomatologiczny
33-300 Nowy Sącz

Jako jedyna spelnia moje oczekiwania (a jestem trudnym, wymagającym pacjętem z ciężkimi problemami dentystycznymi), bez kretactwa, w super przyjemnej atmosferze. Doktor Jadwiga ma niesamowite poczucie humoru i nawet w trakcie zabiegu opowiada kawały, w tle zawsze gra jakaś muzyka i to nie z radia! tylko delikatna i relaksująca - można odpłynąć zrelaksowanym .Naprawde polecam Ją z czystym sumieniem. Jest to lekarz kompetentny, z ogromną wiedzą z zakresu stomatologii, lubiący to ...
Opinia dodana przez: gosia3ek

lekarz Dorota Szymańska

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Niepubliczny Zakład Środowiskowych Usług Pielęgniarskich Spółka Cywilna
Broniewskiego 3
33-300 Nowy Sącz

Dziękuję, że los mi zesłał panią na swojej drodze, miła, uprzejma, fach w ręku, opanowana, prawdziwy lekarz z powołania. Polecam każdemu tą panią, życzę wszystkiego dobrego. Pozdrowienia Kruczek z "urologi"
Opinia dodana przez: Piotr Kruczek

lek. dent. Marzena Stanisz

Barbackiego 34 lok. 14
33-300 Nowy Sącz

Witam, byłam z moim małym synkiem Mikołajem i jestem zachwycona Panią Doktor. Sposób podejścia do małego dziecka, spokój i zaufanie jakie bije od uroczej p. Marzeny, jest tym czego brakuje dzisiejszym lekarzom:) Pozdrawiam. Beata

lek. dent. Małgorzata Zmieniewicz-Brzóska

ul. Czeremchowa 5a
33-300 Nowy Sącz

Bardzo dobry specjalista, podchodzi z olbrzymią empatią do pacjenta, stosunek ceny do jakości i szybkości leczenia jest wysoce zadowalający. Polecam w 100% każdemu wizytę u Pani Doktor

Janusz Gieracki

Stomatolog, Protetyk

Zespół Poradni Specjalistycznych w Nowym Sączu
pl. gen. Henryka Dąbrowskiego 1
33-300 Nowy Sącz

Bardzo dobry specjalista, sympatyczny, cierpliwy. Prawdziwy fachowiec, zna się na rzeczy. Dentysta z powołania. Polecam wszystkim.

Mateusz Malaga

Protetyk, Stomatolog

ulica Świętej Heleny 14A
33-300 Nowy Sącz

bardzo dobry lekarz ,godny polecenia,miły kompetentny pełen profesjonalizm,uratował Mi 3 zęby których nikt nie chciał leczyć
Opinia dodana przez: monika

lek. dent. Iwona Zych-Majewska

ul. Romualda Traugutta 44
33-300 Nowy Sącz

Właśnie po ok.2 latach dobiegło do końca leczenie ortodontyczne mojej córki. Efekt końcowy daje powody do zadowolenia. Uśmiech mojego dziecka jest teraz uroczy. Pani Dr to profesjonalistka w kazdym calu z olbrzymią wiedzą, empatią i umiejętnoscią podejścia do małego pacjenta. Na pierwszej wizycie konsultacyjnej Pani Dr bardzo precyzyjnie przedstawiła plan leczenia. Każda kolejna wizyta była korygowaniem i dostosowaniem leczenia na podstawie 'zachowania zębów' ze szczegółowym wyjaśnieniem postępów leczenia. Jeśli ktoś ...
Opinia dodana przez: Krystyna D

Bożena Krupczyńska

Rejonowa Przychodnia Lekarska N.Z.O.Z. "Kromed" s.c.
Nowy Sącz

Zdecydowanie polecam, bardzo miła i fachowa lekarka. Chodziłam prywatnie na ul. Modrzejewską, ceny przystępne, na miejscu można zrobić zdjęcie co jest znacznym udogodnieniem. Zdjęcie gratis przy leczeniu bądź innych zabiegach dentystycznych.
Pan dr Paweł KMIECIK,to najlepszy z najlepszych FACHURA !!! Godny szacunku,za swoją wiedzę,kulturę i uprzejmość,godny zaufania LEKARZ ! POLECA,bez żadnego picowania,to szczera PRAWDA !!! Bolesław Grzesikowski - pacjent !!!

lek. dent. Monika Zboś

Kochanowskiego 32/59
33-300 Nowy Sącz

Staram się nie unikać kontaktu z ekspertami od zębów. Sporo ich poznałem. Do tej pory mimo słusznych lat nie poznałem tak wyjątkowo wyjątkowej w kompetencji, sposobie leczenia a w konsekwencji w realizacji efektu. Nie sposób pominąć pięknych pokładów empatii, które z pewnością działają przeciwbólowo i leczniczo.
Opinia dodana przez: EDWARD

lek. dent. Justyna Pakuszyńska-Błaszczyk

PRIOMED
Nawojowska 29,Nowy Sącz
33-300 Nowy Sącz

Zawsze z przyjemnością chodziłem i chodzę do stomatologa ( mogłoby to wydawać się dziwne) , ale jak widzę efekty pracy innych nad moją osobą to właśnie ,to lubię. Dlatego polecam tego stomatologa :)
Opinia dodana przez: Sławek

lek. dent. Katarzyna Bugaj-Zielińska

Prywatny Gabinet Lekarski
Barbackiego 44 G
33-300 Nowy Sącz

Pani doktor bardzo miła, przesympatyczna osoba. Podejście do dzieci pierwsza klasa. Wszystko dokładnie wytłumaczyła. Cena przestępna. Gorąco polecam.

lek. med. Piotr Budzyński

Chirurg ogólny, Lekarz rehabilitacji medycznej

Przychodnia ARTMED
LWOWSKA 240
33-300 Nowy Sącz

Polecam z czystym sumieniem. Przez 2 lata rehabilitowałam się u wielu specjalistów i pomagało tylko chwilowo. Po 3 zastrzykach z kolagenu dolegliwości przeszły całkowicie. Mogę spać i normalnie funkcjonować a nawet ćwiczyć. I mimo, że wielu lekarzy wypowiada się negatywnie na temat tych zastrzyków i radzi tylko leki przeciwbólowe i operacje to chyba lepiej spróbować tej metody, mi ta metoda pomogła i dała nowe życie bez bólu.
Opinia dodana przez: JUSTYNA

Andrzej Krzak

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

ul.Młyńska 9
33-300 Nowy Sącz

Mimo wieku sprawność i płynność wyrywania to jest szok. Szybko, bezbolesnie i do tego zadaje pytania dzięki czemu można czuć się bezpiecznie i komfortowo. Doktor działa jak maszyna, widać to doświadczenie a podejście do pacjenta to bajka. Opieka telefoniczna po zabiegu.
Opinia dodana przez: Hubert

lekarz Tomasz Orawczyk

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Klinika Leczenia Żył ORAWCZYK
Jana Kilińskiego 80
33-300 Nowy Sącz

Bardzo miły, kompetentny i profesjonalny lekarz. Wszystko tłumaczy w sposób zrozumiały. W moim wypadku docelowe leczenie polegało na laserowym usuwaniu żylaków, które przebiegło bardzo sprawnie, skutecznie i bez żadnych powikłań czy komplikacji. Kilka dni po zabiegu odczuwałam lekki ból w nodze, ale po kilku tygodniach wszystko się zagoiło, żylaki zniknęły i widać efekt do dziś! Polecam, ponieważ wiem, że wielu osobom pomógł bardzo skutecznie, sama trafiłam do Pana Orawczyka z ...
Opinia dodana przez: Marysia

lek. dent. Maciej Baum

gen. Grota-Roweckiego 7
Nowy Sącz

Znakomity specjalista . Dla swoich pacjentów zawsze znajduje czas. Pomocny w każdej kryzysowej sytuacji. Polecam dla dorosłych i dzieci które traktuje bardzo delikatnie.

lekarz Barbara Kmak

Zespół Poradni Specjalistycznych
al. Aleje Wolności 49
33-300 Nowy Sącz

Jestem bardzo zadowolony z wizyty podczas zabiegu tak odwróciła moją uwagę pytaniami, że ja wciąż czekałem na zastrzyk ze znieczuleniem podczas gdy już było po zabiegu ;-) bezstresowo i ok... moja ocena 5/5
Opinia dodana przez: Maciej