Lekarze Chirurg stomatolog Nowy Targ

Witold Bąkowski

RTG, Stomatolog

ul. Szaflarska 73
34-400 Nowy Targ

Jest dobry w tym co robi. Nie zabiera wiele cennego czasu i leczy skutecznie. Nie obiecuje "gruszek na wierzbie", jak czegos nie da rady wyleczyc - nie oszukuje. Polecam
Opinia dodana przez: Adam

lek. dent. Piotr Biskup

Kasprowicza 59
Nowy Targ

Stomatolog z powołania. Bardzo miły, rzetelny, KONKRETNY i dokładny. Na takiego dentystę jeszcze nie trafiłam. Poszłam z problemem, który by mnie finansowo 'zjadł' i początkowo Pan Doktor nie rozważał innej opcji leczenia natomiast po jednej wizycie, po dokładnym sprawdzeniu stwierdził, że można zastosować mniej inwazyjną, tańszą i równie skuteczną metodę. Zanim coś powie czy podejmie decyzje dwa razy się zastanowi co zrobić i wyjaśni dokładnie każdy problem, skąd się bierze, ...
Opinia dodana przez: Kamila

lek. dent. Lidia Bebak

ul. Jana Kasprowicza 16
34-400 Nowy Targ

doskonała praca i podejście do pacjenta

lek. dent. Lucyna Kędzierska-Nowak

ul. Harcerska 12
34-400 Nowy Targ

Wszystko zostało mi wytłumaczone na wizycie, jestem bardzo zadowolona. Kompetentna osoba, która nic nie wciska i nie narzuca, a proponuję kilka rozwiązań.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Marcin Zieliński

Os. Witosa 16/1
34-400 Nowy Targ

Polecam Pana Profesora całym sercem. Jest to wybitny specjalista, empatyczny człowiek i nigdy nikogo nie zostawi w potrzebie. W szpitalu w Zakopanem stworzył zespół profesjonalnych specjalistów, którzy dali szansę mojemu tacie. Nowotwór złośliwy przełyku. Mój tata był już po przejściach, wcześniej zachorował na glejaka mózgu, mimo to po miesiącu spędzonym w szpitalu wrócił do normalnego funkcjonowania i co więcej może normalnie jeść. Z całego serca dziękuję i życzę dalszych sukcesów.
Opinia dodana przez: Dagmara

lekarz Marek Rączkiewicz

Gabinet Ortopedyczny
Kolejowa 42 a
34-400 Nowy Targ

świetny lekarz, doskonały chirurg, spokojny i wyrozumiały człowiek. Serdecznie dziękuję za bardzo skuteczne leczenie.

lekarz Jadwiga Bielecka-Denenfeld

Prywatny Gabinet Lekarski
Parkowa 14
34-400 Nowy Targ

Wspaniały lekarz, na prawdę polecam. Dzisiaj to trudno znaleźć takich dobrych lekarzy, to lekarz z powołania.

lekarz Wacław Lipczyński

Chirurg ogólny, Urolog

ulica Szaflarska 87
34-400 Nowy Targ

lekarz z dużym doświadczeniem i wiedzą, bardzo miły z szacunkiem traktujący pacjentów, bardzo polecam
Opinia dodana przez: br

lek. dent. Agnieszka Sikorska

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "AUDIOMED"
al. Mikołaja Kopernika 7
34-400 Nowy Targ

Polecam!!! Najlepszy stomatolog u jakiego do tej pory byłam a odwiedziłam wielu... Przede wszystkim zna sie na rum co robi;)
Opinia dodana przez: lr

lek. med. Wojciech Panz

LaserMed
ul. Jana Kilińskiego 5A
34-400 Nowy Targ

Pan Wojtek mimo wymagającej profesji, wyróżnia się życzliwością, empatią, uśmiechem 🙂 Dziękuję za wykonanie dwukrotnie zabiegu, mimo utrudnionego dostępu do służby zdrowia zwłaszcza teraz, dziękuję tymbardziej że w Zakopanem od wiosny zeszłego roku słyszy się tylko przez uchylone drzwi " nie bo covid " Pozdrawiam serdecznie : )
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Maciej Mikulski

Chirurg dziecięcy

ul. Władysława Orkana 19
34-400 Nowy Targ

Bardzo dobry lekarz, godny polecenia, uprzejmy życzliwy do ludzi, nie zostawi w potrzebie, doradzi.
Opinia dodana przez: Aneta

lek. dent. Maciej Rajski

ulica Krzywa 14
34-400 Nowy Targ

Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu, zaangażowania, wiedzy, doświadczenia, cierpliwości, taktu i kultury osobistej Pana Doktora. Moja sprawa była trudna (rozgrzebane kanałowe leczenie z zostawionym narzędziem w kanale przez innego dentystę) i pilna ( miałam tylko 3 dni robocze aby uporać się z leczeniem przed wyjazdem za granicę). Pomimo tego, że nigdy wcześniej nie byłam w jego gabinecie, zgodził się mnie przyjąć z dnia na dzień, poświęcając mi bardzo dużo czasu, ...

lekarz Janusz Sroga

ulica Krzywa 14
34-400 Nowy Targ

Bardzo wiele pochlebnych opinii usłyszałam o nim w poczekalni szpitala, czekając na wizytę

Wiesław Plewa

Chirurg ogólny, USG

Na Równi 50a
Nowy Targ

Bardzo dobry, kompetentny, facowy lekarz. Nie traktuje pacjenta rzeczowo, do kazdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Szczerze polecam.

lekarz Jacek Kuciński

Podhalański Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II w Nowym Targu
Szpitalna 14
34-400 Nowy Targ

Pan doktor to świetny lekarz, zdecydowanie godny polecenia. Bardzo zależy mu na zdrowiu pacjenta. Jest miły, spokojny, rzeczowy i dociekliwy w leczeniu. Panie doktorze bardzo dziękuję za pomoc.

lek. dent. Szymon Żuławiński

Centrum Dietetyczne Naturhouse
ul. kolejowa 13
34-400 Nowy Targ

Świetny specjalista. Polecam w przypadku problemów z estetyką uzębienia. Poprzednia dentystka zostawiła przerwę między jedynka a dwójką. Dentysta zniwelował problem. Dodatkowo wyrównał zgryz. Jest dobry w tym co robi, kieruje się inteligencją i doświadczeniem.
Opinia dodana przez: Gosia

lek. dent. Piotr Bałajewicz

Krasińskiego 2
34-400 Nowy Targ

Kompetentny, uprzejmy, życzliwy, Lekarz - z powołania, do konkurencji tani. godny polecenia, dużo czasu poświęca pacjentowi
Opinia dodana przez: Goooo

lek. dent. Barbara Cygan

Prywatny Gabinet Lekarski
Ku Studzionkom 12
34-400 Nowy Targ

Od wielu lat korzystam z usług i jestem bardzo zadowolony. Nigdy nie miałem żadnych zastrzeżeń. Zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: Mirosław

lekarz Mirosław Kaczmarczyk

Podhalański Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II w Nowym Targu
Szpitalna 14
34-400 Nowy Targ

Wspaniały lekarz z powołaniem o ludzkim podejsciu do pacjenta. Zawsze można liczyć na szczegółowe omówienie zastosowanego leczenia.
Opinia dodana przez: Kasia

Bogusław Ćwiertnia

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Nowy Targ

Bardzo bałam się chodzić teraz to się zmieniło bardzo dobre podejście do pacjenta no i w końcu mogę się szeroko uśmiechać ząbki śliczne z całego serducha polecam :-D