Chirurg Stomatolog W Okolicach Nowy Tomyśl

Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny
Młyńska 5
Kościan

Bardzo dobry lekarz,poprzednie opinie to wierutne bzdury.Ktoś ewidentnie robi czarny PR

dr n. med. Andrzej Szwarczyński

Chirurg szczękowo twarzowy, Stomatolog

Ostrzeszowska 14
Poznań

Dr Andrzej Szwarczyński jest, moim zdaniem, najlepszym i najbardziej godnym polecenia stomatologiem jakiego znam. Miałam wiele poważnych ubytków, wynikających z bagatelizowania sytuacji i niewiedzy/braku umiejętności małomiasteczkowych dentystów (najlepiej wyrwać, nie będzie bolało i po kłopocie). Już w szkole podstawowej zatruto mi obie jedynki, w ciągu następnych lat usunięto górne piątki i kilka dolnych zębów (na szczęście!;) od piątki do ósemki i jeszcze mogę się uśmiechać. Ale wcale nie jest mi wesoło, wiedząc, ze gdybym miała choćby korzenie, nie miałabym takich problemów jak teraz. Ubytki i zmiany są tak nieodwracalne, że nawet implanty trzeba teraz "szyć na moją miarę". Już myślałam, że nic nie da się zrobić, ale dr Szwarczyński coś wymyślił. Wierzę w niego! Jutro mam pierwszy zabieg;)
Trzy tygodnie temu mojej 83 letniej mamie wstawił podstawy do implantów w górne jedynki i dwójki. Nic nie bolało i wszystko świetnie się goi. A strach i wszelkie obawy ustąpiły natychmiast po wejściu do gabinetu, jeszcze przed podaniem znieczulenia. Magia! Nie! Po prostu serdeczny, życzliwy sposób traktowania pacjenta! Dbałość o komfort psychiczny.
Zresztą dla mnie to nic nowego, jestem pacjentką dra Szwarczyńskiego od niemal 25 lat i nie poszłabym do innego stomatologa. Uratował mi już kilka słabych zębów. A dlaczego dopiero teraz implanty? Wydawało mi się, że w moim wieku (54) nie warto wstawiać dalszych dolnych zębów, pieniądze zamiast na nie można wydać na coś innego. Nic bardziej mylnego! Trzeba inwestować w siebie. A jak zna się takiego lekarza, grzechem byłoby nie skorzystać z Jego wiedzy i doświadczenia.
Ps. za cały zabieg zapłacę w 2 ratach!
Violetta Sobczak

Opinia dodana przez: Violetta

przychodnia stomatologiczna
sporna 16
Poznań

Moja rodzina od kilku lat leczy się u Pani Chirurg i nie wyobrażamy sobie zmiany lekarza. To bardzo uprzejma i cierpliwa Pani.
Jednak trzeba zaznaczyć, że pacjenci też są różni, ponieważ sami byliśmy świadkami nie zawsze grzecznych zachować osób przychodzących do gabinetu. Polecamy serdecznie Tę specjalistkę.

Opinia dodana przez: HA

Mickiewicza 16
Świebodzin

Niestety moje doświadczenia z Państwem Kaczewiak są bardzo negatywne.
Dentyści pomimo przyniesienia aktualnego zdjęcia pełnej szczęki nie chcieli
podjąć się ...

Niestety moje doświadczenia z Państwem Kaczewiak są bardzo negatywne.
Dentyści pomimo przyniesienia aktualnego zdjęcia pełnej szczęki nie chcieli
podjąć się leczenia bolącego zęba, wciskając swoje zdjęcie za 300zł, .
Po odmowie wykonania zdjęcia ze względów finansowych dentysta powiedział, że ząb jest zdrowy,
a jak będzie bolał to żebym płukał usta gazowaną wodą (zalecenie lekarza medycyny - po prostu brak słów) xD
Po wszystkim reklamował produkty pewnej firmy do płukania ust. Za tą prywatę wystawił rachunek na 100zł,
przy czym nie wystawił żadnej diagnowy oraz nic nie zrobił. Najgorszy dentysta z jakim miałem do czynienia, najważniejsza dla nich jest kasa, a nie pacjent.
Na drugi dzień bardzo cierpiąć z bólu udałem się do innego dentysty, diagnoza - zapalenie, zabieg i po bólu, jeszcze tego samego dnia poczułem ogromną ulgę,
a i ceny były na dużo niższym poziomie niż u Kaczewskich. Opinie innych, że są super, bo ich nie bolało są dla mnie zupełnie niezrozumiałe, u żadnego dentysty nie boli jak się używa znieczulenia...

Tego zakładu nie polecam nikomu, kasują jak za złoto, a usługi na niskim poziomie no i pakiet reklam w "gratisie" za które trzeba płacić...

Opinia dodana przez: Luki

Piłsudskiego 14