Lekarze Chirurg stomatolog Nysa

lek. dent. Tomasz Chudy

Tomasz Chudy SPECJALISTA STOMATOLOGII ZAHOWAWCZEJ Z ENDODONCJĄ
Marcinkowskiego 4
48-300 Nysa

Doskonały specjalista, ogromna precyzja w wykonywaniu zabiegu. Potrafi uspokoić pacjenta z odruchem wymiotnym. nauczyć właściwego oddychania i współpracy podczas zabiegu. Zawsze musiałam przed wizyta do stomatologa brać tabletki uspokajające żeby zmniejszyć stres i odruch wymiotny a u doktora Tomasza Chudy obyło się bez takich leków. Podążałam dokładnie za jego spokojnym głosem i wykonywałam dokładnie wtedy oddech kiedy on o tym w danym momencie mówił. Posiada niezwykłą precyzję w palcach i ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

lek. dent. Łukasz Owczarek

Happyderm Dermatologia Medycyna estetyczna
Sudecka 8a
48-303 Nysa

Lekarz z powołania. Jedyny i niepowtarzalny. Mądry, doświadczony z ogromną wiedzą, troszczący się o pacjenta.Trochę już na tym świecie żyje ale takiej osoby nie spotkam jak dotąd nigdy. Pierwszy raz. Zęby ratował mi 4 razy. W tym jeden z zanikiem kości. Wszystkie mają się świetnie. Bravo panie Łukaszu!
Opinia dodana przez: Barbara

lek. dent. Justyna Babiak

STOMATOLOGIA Justyna & Marek Babiak
Os.Podzamcze C 11 a
48-300 Nysa

Polecam.Pani doktor jest nie tylko miła i uprzejma ale bardzo kompetentna.Polecam także i z tego względu, że potrafi super doradzić jakie rozwiązanie będzie najlepsze w przypadku trzecich zębów.No i efekt jej pracy widoczny jest w olśniewającym uśmiechu.

lek. dent. Piotr Dziurman

Prywatny Gabinet Lekarski
Zjednoczenia 1 lok. 2U
48-304 Nysa

Jestem bardzo zadowolona, moją córkę Pani doktor przywróciła do normalnego funkcjonowania w społeczeństwie. Inni lekarze faszerowali mi dziecko silnymi lekami, źle dopasowanymi do choroby (stwierdzona schizofrenia dwubiegunowa). Od kilku lat córka radzi sobie sama i nie musze się martwić, ze nie poradzi sobie w życiu.

lek. dent. Małgorzata Świderska

Piastowska 24
48300 Nysa

Są tacy lekarze w Nysie, których nic nie interesuje poza własna osobą. Po wizycie u takiej dentystki trafiłam do dr Świderskiej- otwartej na pacjenta, służącej pomocą, sympatycznej i co najważniejsze pełnej profesjonalizmu. Cena za wykonane leczenie też była do przyjęcia.

lek. dent. Małgorzata Schutterly

Kom. Eduk. Narod. 53/1
48300 Nysa

Bardzo miła Pani doktor, dobrze wykonuje swoją pracę, ma czas dla pacjenta, szybkie terminy i niskie ceny. Polecam.
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Henryk Stachura

Zespół Opieki Zdrowotnej
ulica Boh. Warszawy 34
48-300 Nysa

Bardzo dobry lekarz, godny polecenia. Zostałam przyjęta bez problemu, doktor wytłumaczył co robić dalej z urazem i czułam się naprawdę jak w dobrych rękach
Opinia dodana przez: Aga

lek. dent. Ewa Gibała

Prywatny Gabinet Stomatologiczny
Wasylewskiego 1a
48-304 Nysa

Delikatna , doskonała.Bezbolesne leczenie.

lekarz Grażyna Pietrzyk

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Nyski Ośrodek Onkologii "ONKOVIT" Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
ulica Rodziewiczówny 34
48-300 Nysa

Pani Doktor 20 lat temu zadzialala blyskawicznie wycinajac mi czerniaka na NFZ w Euromedicare. Sama zadzwonila po histopatologi i kazala natychmiast przyjezdzac aby poszerzyc obszar wycietej skory. Wposcila miedzy pacjentami umowila natychmiast nastepna wizyte chirurgiczna aby poszerzyc obszar wyciecia. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Krzysztof Gutowski

Chirurg ogólny, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Remedium"sp.c. Głucha-Wojdak Zofia Rozumek Kazimierz
ulica Kolejowa 2
48-300 Nysa

Polecam pana Krzysztofa Gutowskiego, jest to doświadczony i empatyczny lekarz, dokładny i cierpliwy.

lekarz Marek Szymkowicz

Ośrodek Dializoterapii
Bohaterów Warszawy 34
48-300 Nysa

Profesjonalista w całej rozciągłości, otwarty na pacjenta jego pytania i obawy. opiekował się moją Mama, która podobnie jak ja jest zachwycona poziomem wiedzy, empatycznym podejściem i fachowością Pana doktora.
Opinia dodana przez: Bogdan

lekarz Kazimierz Błoński

Lekarz medycyny ratunkowej, Chirurg ogólny

Ośrodek Dializoterapii
Bohaterów Warszawy 34
48-300 Nysa

Dr.Kazimierz Bloński jest jedynym lekarzem do którego mam pełne zaufanie co do jego fachowości,udowodnił to w wielu przypadkach gdzie rzeczywiście były trudne przypadki chirurgiczne.Nasza rodzina i wszyscy znajomi którym polecilem Dra Blłońskiego potwierdzają moją opinię.Chcesz być zdrowy? DR.BŁOŃSKI

lek. dent. Helena Chudy

ulica Chodowieckiego 7
48-300 Nysa

Zwiedziłam z moim synem prawie wszystkie gabinety w Nysie. Paniczny lęk przed dentystą i problemy tylko narastały. Koleżanka się pochwaliła, że leczy dzieci u pani doktor Helenki. Po kilku wizytach mój syn nie wyobraża sobie leczenia u kogoś innego. polecam:)

lek. dent. Beata Bąk

Celna 21 lok. 3
48-300 Nysa

Polecam wszystkim, lecze sie u Pani Beaty Bak od 96/97 roku(tak mi sie przynajmniej wydaje) - Pani doktor jest nad wyraz dokladna i cierpliwa - wyjasnia zawsze co trzeba zrobic i dlaczego Poniewaz jedynym minusem sa zawsze dosc odlegle terminy, probowalem kilka razy wizyt w u innych stomatologow.... zawsze wracalem i nauczylem sie rezerwowac terminy z wyprzedzeniem. Pani doktor ma rowniez bardzo dobre podejscie do dzieci. Moje uzebienie, mieli okazje ...
Opinia dodana przez: yarro

lek. dent. Marek Babiak

Chirurg szczękowo twarzowy

STOMATOLOGIA Justyna & Marek Babiak
Os.Podzamcze C 11 a
48-300 Nysa

Byłam u Pana dr (bardzo nie dawno) i muszę powiedzieć , że nie spotkałam się już dawno z takim profesjonalnym podejściem do pacjenta i nie chodzi tylko o super bezbolesny zabieg ,tylko o empatię ,której brakuje dzisiejszym młodym lekarzom ,Naprawdę polecam P.S.,nie jest tak drogo jak nie którzy piszą
Opinia dodana przez: EWA

lek. dent. Marek Chlipała

Prywatny Gabinet Lekarski
Prusa 23 lok. 3
48-300 Nysa

Z czystym sumieniem po dzisiejszej wizycie mogę polecić stomatologa pana Marka.Ch. pan doktor bardzo miły uprzejmy z podejściem do pacjenta, wszystko sprawnie i bez bólu.
Opinia dodana przez: Agnieszka

Michał Gierek

Specjalistyczna Praktyka Lekarska - Gabinet Chirurgii Ogólnej
Nysa

Pan Doktor pewnie nie mógłby prowadzić Dzień Dobry TVN. W Leśnej Górze też najprawdopodobniej nie byłby ulubionym bohaterem. Nie jest to też najbardziej uśmiechnięty lekarz pod słońcem, ale jego kompetencja i kwalifikacje uratowały mi rodzinę. Życzę każdemu potrzebującemu by spotkał właśnie kogoś takiego na swojej drodze…
Opinia dodana przez: Piotr
Polecam Pana Kamińskiego. Miałam styczność z nim 3 razy: 2 razy w szpitalu w Nysie i jeden raz w Kędzierzynie na bad. Eus. Indywidualnie podszedł, rzeczowo, dobrze objaśniając mój problem. Przy czym był miły i uprzejmy. Polecam.
Opinia dodana przez: Sylwia

lek. dent. Beata Nowakowska-Noga

ulica Mariacka 18/2
48-304 Nysa

Pani Doktor Beata to lekarz z powołania. Wyleczyła wszystkie ząbki mojemu synkowi. Odpowiadała na wszystkie jego pytania i profesionalnie wciągnęła go do współpracy ujarzmiając jego ADHD. Szczerze polecam
Opinia dodana przez: Dominika Szprot

Marek Jodełka

Protetyk, Stomatolog

Nysa

Polecam Pana Marka Jodełkę. Delikatny, empatyczny, uprzejmy. Dokładny, sumienny. Pełen profesjonalizm.
Opinia dodana przez: Ania