Lekarze Chirurg stomatolog Polanica-Zdrój

{'id': 13384, 'name': u'Polanica-Zdr\xf3j'} Chirurg plastyczny
                                       dr n. med. Ireneusz Siewiera

dr n. med. Ireneusz Siewiera

Chirurg plastyczny

Oddział Chirurgii Plastycznej Specjalistycznego Centrum Medycznego S.A. w Polanicy Zdroju
57-320 Polanica-Zdrój

Nie spodziewałam się, że zabieg korekty powiek przebiegnie tak bezproblemowo. Od konsultacji do zabiegu wszystko bardzo sprawnie. Sam zabieg również zaskakująco krótki i bezbolesny. Rekonwalescencja też do najgorszych nie należała. Stosunkowo niewielki obrzęk. W ciągu tygodnia widoczne ślady zabiegu zniknęły. Była widoczna jedynie delikatna blizna, która z czasem blednie. Ogólnie pozytywnie mnie to zaskoczyła dlatego żałuję że zdecydowałam się na zabieg tak późno. Mogłam już wcześniej cieszyć się efektami.
Opinia dodana przez: Maria

lek. dent. Paweł Szuba-Paszkiewicz

ESTETIQUE - Medycyna Estetyczna i Stomatologia
Łąkowa 16
57-320 Polanica-Zdrój

Centrum stomatologiczne na najwyższym poziomie! Ogromna wiedza pana Pawła połączona z umiejętnością jej wykorzystywania, sprzęt wysokiej klasy oraz przemiły personel. Indywidualne, pełne zaangażowania podejście do pacjenta sprawia, że po pierwszej wizycie przestałem się bać wizyt u stomatologa. Profesjonalnie, sympatycznie, bezboleśnie - zdecydowanie polecam!
Opinia dodana przez: Marcin

dr Michał Lesniak

Chirurg naczyniowy

Polanica-Zdrój

Bardzo gorąco polecam Doktora. Miły sympatyczny, konkrety, pomocny oraz znający się na swojej pracy.

lek. dent. Jolanta Krulak

ul. Zdrojowa 22
57-320 Polanica-Zdrój

Pani Doktor już kilka razy wyleczyła mi zęba, którego inni dentyści nie potrafili. Dokładność, cierpliwość i profesjonalizm ! Dziękuję i gorąco polecam.

dr n. med. Małgorzata Kuźlan

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Polanica-Zdrój

Witam wszystkich chce sie podzielic z wszystkimi kobietkami ,ktore zmagaja sie z problemem warg schromowych .Otoz ja miałam taki problem do 32 roku życia .W wieku 31 lat podjełam decyzje ,że muszę cos z tym zrobic .,poniewaz utrudnialo to w codziennym życiu i przedewszystkim uciskało na psychice.Decyzje podejmowałam prze pona rok ,dlaczego balam sie czy wybiore dobrego chirurga i wielu innych rzeczy ,ktore wyczytałam na forach .Jestem po zabiegu 3 ...
Opinia dodana przez: AGNIESZKA

lekarz Stanisław Leśniak

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca Sudeckie Centrum Kardiologiczno-Angiologiczne - Polanica-Zdrój
57-320 Polanica-Zdrój

Wspaniały człowiek jak i lekarz. To co inni partacze zepsuli i nie potrafili naprawić,ten doktor w kilka minut podał odpowiednią diagnozę i podjął się operacji,której odmawiali inni lekarze. Jeśli ktoś szuka dobrego chirurga naczyniowego to polecam właśnie tego doktora. Zna się facet na rzeczy i przede wszystkim jest uczciwym człowiekiem,nie łże jak inni,u których byłem z wizytą. Wielki POZYTYW!!!
Opinia dodana przez: roberton0007

lekarz Krzysztof Federowicz

Kryniczna 11 / 1
Polanica-Zdrój

Z WIELKĄ PRZYJEMNOŚCIĄ MOGĘ POLECIĆ DR FEDEROWICZA,BO TO CUDOWNY LEKARZ.ZAWSZE MOGŁAM NA NIEGO LICZYĆ,NAWET JAK BYŁO TRZEBA,TO MNIE PRZYTULIŁ.

lek. dent. Anna Leśnikowska

Przychodnia Rejonowa
Warszawska 20

Pełen profesjonalizm.Z CZYSTYM SUMIENIEM BARDZO POLECAM

dr n. med. Ireneusz Łątkowski

Piastowska 17a
Polanica-Zdrój

super są plastycy w Polanicy Dr.Łątkowski najfajnieszy i cudowny człowiek i fantastyczny miły lekarz nie tak typowy jak się spotyka myśli o pacjencie nie o sobie otwarty ciepły człowiek nie wyobrażałam sobie żeby inny lekarz mnie operował niż dr. Łątkowski
Opinia dodana przez: pacjenta

dr n. med. Piotr Wójcicki

al. Wojska Polskiego 23b
Polanica-Zdrój

Panie Profesorze,MISTRZU!Wczoraj ,po korekcie noska wróciła do domu moja córka Ania.Pana cudowne ręce dały jej to czego ja (natura) mama jej nie dałam. Serdecznie dziękuję.
Opinia dodana przez: Grażyna

Brygida Bogacz

Piastowska 11a
57-320 Polanica-Zdrój

Super dla dzieci, świetne podejście, zagaduje przerywa jak boli, i daje prezenciki... Moi dwaj synowie (małe dzieci) uwielbiają chodzić do Pani Brygidy... A to przecież stomatolog!

dr Robert Dębski

Traumatolog, Ortopeda

Szpital Specjalistyczny
57-320 Polanica-Zdrój

Lekarz owszem, miły i grzeczny, ale kompetencji zero.Poświęcił swój czas, wszystko wytłumaczył. Podczas wizyty w poradni wypisał mi L4 do dwóch zakładów pracy, ale one nigdy nie dotarły do kadr. Miałam przez to ogromny problem. Na skierowaniu na badanie miał napisać CITO i też tego nie zaznaczył. Pracuje tyle lat i nie zna się na swojej pracy. Nawet pisanie na komputerze sprawia mu problem. TO MA BYĆ KOMPETENTNY LEKARZ

Cezary Latuszek

Marianska
57-320 Polanica-Zdrój

Totalna porażka i tragedia... co z tego że trochę taniej jak pruchnica jest źle wyczyszczona a zęby są byle jak połatane, nie wspominając już o jakimś bardziej skomplikowanym leczeniu. Klienci są zbywani, a wizyty trwają po kilka/ kilkanaście minut - podczas których ten dentysta tylko gada a nic nie robi. Strata czasu i pieniędzy.
Opinia dodana przez: erka

dr n. med. Tomasz Dydymski

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Spółdzielców 1
57-320 Polanica-Zdrój

Jestem po trzech miesiącach od operacji powiększenia implantem Mentor Xtra u dr Dydymskiego. Myślę, że mogę już wstępnie ocenić jakość wykonanego zabiegu. Jestem zachwycona. Zarówno ich wyglądem, jak i opieką pooperacyjną. Uważam, że pobyt w Solumed jest dla pacjentów w świetnym standardzie, a opieka pielęgniarek znakomita. W przyszłym tygodniu wybieram tam się na kolejny zabieg, tym razem liposukcji. Doktor ma moje pełne zaufanie. Polecam!
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Jarosław Janas

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

57-320 Polanica-Zdrój

Może i pan doktor ma dużo wiedzy, ale pojęcie empatia to chyba nie jest mu znane. Zajęcia z psychologii i właściwego podejścia do pacjenta też chyba opuścił na studiach. Zabijanie nadziei przy pierwszej wizycie nie jest wskazane u pacjentów onkologicznych. Nawet złe wieści można przekazywać zupełnie inaczej.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Leszek Załucki

57-320 Polanica-Zdrój

miałem kontakt z tym panem na dyżurze w szpitalu. Muszę się przyznać że do tej pory żaden lekarz nie potraktował mnie tak niegrzecznie i obraźliwie. Pan był wulgarny i wyraźnie dawał mi odczuć, że mu poprostu przeszkadzam jako pacjent. Stanowczo polecam unikać kontaktu z tym panem! Pacjent dla tego pana jest złem koniecznym i wyraźnie go męczy... Czy to są standardy obsługi medycznej? Męczy mnie taki lekarz.... ja nie dałem ...
Opinia dodana przez: jan

dr Andrzej Sosnowski