Lekarze Chirurg stomatolog Police

Chirurg ręki

SPSK1 PUM w Szczecinie
Siedlecka 2
72-100 Police

Fantastyczny lekarz i człowiek. Bardzo cierpliwy i pomocny. Doskonale podejście do pacjenta. Bardzo dokładny i serdeczny. Nie zostawia swoich pacjentów w potrzebie, zawsze odpowiada na każde wątpliwości. Takich lekarzy szukać ze świecą. Powinna być tu skala większa na pozytyw. Dr Piotr zasługuje na to!!!!
Opinia dodana przez: Joanna

Maciej Arendarczyk

72-010 Police

Pacjentką P. doktora Arendarczyka jestem od wielu lat. Zęby były leczone na NFZ, a koronki i protezę częściową prywatnie, bo tego niestety fundusz nie refunduje. Koronki kolorystycznie dobrane do sąsiednich zębów, a częściowa proteza idealnie dopasowana - nie uciska i nie obciera. Pan doktor jest bardzo delikatny i uprzejmy.
Opinia dodana przez: Lucyna

lek. dent. Joanna Bochniak

Spółdzielców 85
72-010 Police

Pełen profesjonalizm, zawsze z przerażeniem wchodziłem do stomatologa do Doktor idę bez ugietych nóg, lekarz z powołania, szczerze polecam
Opinia dodana przez: Robert

lek. dent. Monika Kuryłowicz

ulica Bankowa 20
72-010 Police

Pełen profesjonalizm. Jestem bardzo zadowolony polecam każdemu. Robiłem sobie koronki i nikt nawet nie poznał że mam "sztuczne zęby". Przepięknie
Opinia dodana przez: Michał

lek. dent. Justyna Urbaś

ulica Bankowa 20
72-010 Police

Cudowna Pani doktor , byłam z córką 6 letnią , musiałam usunąć córce mleczaki ,które nie bardzo się jeszcze ruszały ,a wychodziły już stałe ząbki , podejście do córki przeszło moje wyobrażenie, Pani doktor starała się pomóc jak tylko mogła, mimo ogromu pacjentów ,nie pośpieszała dziecka , dziecko w 100% zaopiekowane, mimo ogromnego strachu mojej córki , płaczu i krzyku ,pełne opanowanie i chęć pomocy na każdym etapie , cudowny ...
Opinia dodana przez: Kasia&Aleksandra

lek. dent. Magdalena Salak

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego
ul. Grunwaldzka 20
72-010 Police

Miałam przyjemność poznać Panią doktor w Gabinecie Ra - dent w Szczecinie Trafiłam do niej z polecenia, zatem nie tylko ja jestem baaardzo zadowolona z pracy tego lekarza. Pani doktor jest najlepsza pod "słońcem". Pacjent u Niej czuje się bezpiecznie. Byłam pod wrażeniem jej precyzji i delikatności. Widać u niej profesjonalizm. Z moich "krzywych" ząbków zrobiła "cudo". Poza tym jest przemiłą osobą. Bardzo szkoda, że wyjechała ze Szczecina. Ale mam ...
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Grzegorz Jagielski

Lubuska 1
Police

Dobry fachowiec i człowiek. Poważnie podchodzi do każdego pacjenta. Jeśli jest problem trudny do zdiagnozowania bez słowa zleca dodatkowe badania i trafia z leczeniem w tzw. dziesiątkę. Polecam.

lek. dent. Kamila Nowicka-Borta

72-010 Police

Dla mnie rewelacja głos uśmiech podejście bezbolesnie wyrywałem dużo zębów podejście niesamowite
Opinia dodana przez: Strojny Stanisław

Beata Dudek

kard. Wyszyńskiego 13
Police

Swietna dentystka i wspanialy człowiek.Zabiegi wykonuje bardzo delikatnie i dokładnie.Dzięki niej mam wyleczone ubytki i piękny uśmiech,a to ważne zwłaszcza, ze niedlugo mam ślub.
Opinia dodana przez: kuba

lek. dent. Joanna Bochnak

72-010 Police

Serdecznie polecam Panią doktor, jest to bardzo dobra lekarz mimo młodego wieku. Leczę się u doktor od kilku lat i nie mogę powiedzieć ani jednego złego słowa na jej temat.Dzięki niej przestałam bać się stomatologów, jest bardzo delikatna. I co jest ważne...potrafi słuchać pacjentów.Do tego bardzo dobrze leczy zęby kanałowo. Polecam
Opinia dodana przez: Ewelina

dr n. med. Lilianna Bartnicka

Stomax
Bankowa16
72-010 Police

jestem pacjentka Pani doktor juz dlugie lata,uwazam ze czas,ma duze znaczenie na temat opini stomatologa,oprocz podejscia,pracy i materialow na ktorych pracuje Pani doktor,moge powiedziec,ze mialam duzo szczescia,ze trafilam do dr Bartnickiej.Jest bardzo dobrym lekarzem,atmosfera i podejscie do pacjenta jest na wysokim poziomie a ja sama mam piekny usmiech i zdrowe zeby..polecam kazdemu,kto szuka bardzo dobrego stomatologa i lekarza z powolania
Opinia dodana przez: anna

lek. dent. Tomasz Żabski

Spółdzielców 85
72-010 Police

Cudowny lekarz i człowiek. Pełen profesjonalizm i wspaniałe podejście do pacjenta.Jak leczyć lub wyrywać zęby tylko dr Tomasz szczerze polecam (stomatologia na Leśnej w Wałczu)
Opinia dodana przez: Marcin K.

dr n. med. Andrzej Borowiecki

SPSK1
SIEDLECKA 2
Police

Super lekarz. Po operacji tarczycy ,wszyscy oglądający moją szyję zachwycali się mistrzostwem wykonania. Po dwóch tygodniach prawie nie widać blizny. M.G.

dr n. med. Maciej Miernik

SPSK1
SIEDLECKA 2
Police

Byłem u dr. Miernika wczoraj z wielkim ropniem na lewym udzie. W poniedziałek po świętach obdzwoniłem wszystkie przychodnie i nigdzie się nie dostałem, najbliższe terminy na połowę stycznia. W końcu pojechałem do Przychodni Lancet. Pan dr Miernik , bardzo uprzejmie przyjął mnie jako dodatkowego pacjenta. Gdy nadeszła moja kolej ropień został znieczulony, przecięty, oczyszczony i opatrzony, wszystko błyskawicznie, fachowo, z uśmiechem na ustach. Wielkie dzięki Panie Doktorze :-)))))))
Opinia dodana przez: Marek
Rewelacyjny lekarz, pełen zrozumienia i empatii dla pacjenta. Profesjonalne podejście oraz trafna diagnoza. Szczerze polecam wizytę u pana doktora.

lekarz Robert Klęk

72-010 Police

Witam Państwa wizyta u owego niby lekarza była bardzo irytująca. Po wypadku w Danii (prawie obcięty palec) chciałem dalsze leczeni odbyć w Polsce z powodu że poziom medycyny jest u nas dużo wyższy. Jedynym błędem z mojej strony było to ze nie miałem przy sobie papierka z duńskiego szpitala, w jaki sposób zostałem tam zaopatrzony gdzie było tylko napisane, że został założony mi opatrunek i zalecony antybiotyk bez żadnych szczegółów. ...
Opinia dodana przez: TOMASZ

lek. dent. Katarzyna Smoleń

72-010 Police

Dentystka może i ma wiedzę, ale pazerność aż wycieka z jej gabinetu. Nawet jak przyjmuje na NFZ, żąda pieniędzy za lepsze plomby szantażując, że ta darmowa zaraz i tak wypadnie. Starszych ludzi oszukuje, twierdząc że białe plomby na jedynki są płatne, a to nieprawda bo leczenie jedynek jest darmowe!! no ale skąd starsi ludzi mają wiedzieć... Kobieta nieuprzejma i opryskliwa, zawsze powie jakiś wredny komentarz. Za kanałówkę woła 1500zł, jeden ...
Opinia dodana przez: anonimowo

lek. dent. Sylwia Fuchs

Prywatny Gabinet Lekarski
Piaskowa 101
72-010 Police

4 lata temu wyrywałam u tej Pani zęba. Wyrywanie zakończyło się po 45 minutach, po czym przez 4 dni wyciągałam odłamki zęba, pozostałe po nieudolnym usuwaniu w całej buzi, pomijając fakt, że zakończyło się to dla mnie codziennymi trwającymi tydzień czasu wizytach w prywatnym gabinecie na zakładaniu opatrunków i leków przeciw infekcji. Nie polecam wizyty w tym gabinecie!

lekarz Ryszard Derleta

Chirurg ogólny, Urolog

72-010 Police

Odradzam każdemu. 10 lat przychodzenia na kontrolne wizyty 2 razy w roku! W gabinecie robił USG, ale niczego nie wykrył. Nie kierował na podstawowe badanie PSA. Zawsze było "wszystko dobrze". Kiedy po 10 latach tracenia czasu zrobione zostało PSA okazało się, że jest bardzo żle. Nawet, żeby zrobić biopsję robił problem ze skierowaniem, w końcu wypisał je lekarz rodzinny. Diagnoza- RAK ZŁOŚLIWY PROSTATY 3 stopnia, który ma to do siebie, ...
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Jolanta Helena Aleksander