Lekarze Chirurg stomatolog Poznań

lek. dent. Witold Kaczyński

Prywatna praktyka stomatologiczna
al. Karola Marcinkowskiego 1 A/12 E
61-745 Poznań

Polecam. Wspaniały lekarz i człowiek. Kompetentny, rzeczowy, uprzejmy z empatią do pacjenta. Aż dziw, że są jeszcze tacy lekarze i ludzie!!!
                                       lek. stom. Natalia Siódmiak

lek. stom. Natalia Siódmiak

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Extra-dent
os. Tysiąclecia 12
61-255 Poznań

To godna polecenia dentystka: leczę u niej zęby już od lat. Jest precyzyjna, dokładna, a przy tym delikatna, nie czuję nachalności jej ruchów w jamie ustnej co zawsze zrażało mnie do innych stomatologów. Poza tym "ratuje zęby" nie naciąga mnie na zbędne zabiegi. Jak trafiłam do niej 8 lat temu, mój stan zębów był fatalny obecnie wskakuje na fotel dr Natalii raz na pół roku na zwykłą kontrolę. Moje dzieci ...

lekarz Konrad Listwan

Protetyk stomatologiczny, Stomatolog

Oddział Diagnostyczny Poznań
Adama Mickiewicza 2
60-834 Poznań

Lekarz bardzo wrażliwy na potrzeby (strachy) pacjenta. Nigdy nie naciąga na niepotrzebne zabiegi. Ząb raz przez Niego leczony jest wyleczony skutecznie i trwałe. Delikatny, stwarza serdeczną atmosferę.
                                       dr n. med. Magdalena Snoch-Ziółkiewicz

dr n. med. Magdalena Snoch-Ziółkiewicz

Gromadziński Zespół Medyczny
ul. Falista 4a/12n
61-249 Poznań

Pani doktor jest profesjonalistą, badanie, diagnoza, natychmiastowe działanie i wspaniałe, ciepłe, podejście do pacjenta to tylko niektóre jej atuty. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Rafał Polaszewski
                                       lekarz Piotr Gross

lekarz Piotr Gross

Chirurg ogólny, Proktolog

Gabinet Chirurgii Laserowej Piotr Gross
Rubież 14 b
61-612 Poznań

Doktorze dziękuję serdecznie za pomoc. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Wrastający paznokieć wyleczony bezboleśnie. Efekt zabiegu zachwycający. Polecam wszystkim pacjentom potrzebującym pomocy.
Opinia dodana przez: MONIKA
                                       lekarz Artur Gromadziński

lekarz Artur Gromadziński

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Gromadziński Zespół Medyczny
ul. Falista 4a/12n
61-249 Poznań

Witam, miesiąc temu przeszłam w klinice "Gromadziński Zespół Medyczny" operacje powiększania piersi wykonaną przez Pana doktora Gromadzińskiego. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i wysokiej jakości obsługi całego personelu. Pan doktor już od pierwszej konsultacji wyczerpująco odpowiedział na moje wszystkie pytania i szczegółowo przedstawił procedurę zabiegu powiększania piersi metodą podmięśniową. Miła, przyjazna atmosfera panująca wśród personelu oraz widoczny na każdym etapie działań profesjonalizm i indywidualne podejście do pacjenta sprawiły, że poczułam się ...
Opinia dodana przez: Kinga
                                       dr n. med. Piotr Nowaczyk

dr n. med. Piotr Nowaczyk

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Wielkopolskie Centrum Onkologii
ul. Garbary 15
Poznań

dr Piotr Nowaczyk jest wyjątkowym człowiekiem ,ma cierpliwość i czas dla pacjenta , wszystko wytłumaczy i zaproponuje najlepsze rozwiązanie dla konkretnej sytuacji. Zaufałam doktorowi. Jest specjalistą w swojej dziedzinie i jeśli zdecyduję się na rekonstrukcję usuniętej piersi to tylko u doktora Nowaczyka. Jeszcze raz bardzo dziękuję .
Opinia dodana przez: Arleta
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Chirurg onkolog
                                       prof. dr hab. n. med. Paweł Murawa

prof. dr hab. n. med. Paweł Murawa

Chirurg onkolog

Wielkopolskie Centrum Onkologii
Garbary 15
60-101 Poznań

Najlepszy lekarz ze wszystkich, których do tej pory spotkałam!!! Fachowiec w pełnym tego słowa znaczeniu. Wykonał mi najrozleglejszą i najbardziej skomplikowaną operację, jaką wykonuje się na jamie brzusznej. Miałam guza złośliwego brodawki Vatera na dwunastnicy. Prof. Murawa przeprowadził operację metodą Whipple, czyli usunął dwunastnicę, część trzustki i część żołądka oraz sąsiednie węzły chłonne. Operacja w 100% udana, radykalne usunięcie zmiany i żadnych powikłań po zabiegu. Praktycznie można powiedzieć, że uratował ...
Opinia dodana przez: kami37
                                       lek. stom. Hanna Sobota

lek. stom. Hanna Sobota

Gabinet Stomatologiczny Hanna Sobota
J.Iwaszkiewicza 3
60-461 Poznań

Pani doktor i Jej zespół to bardzo dobry przykład podejścia do pacjenta .Fachowość, uprzejmość to cechy wyróżniające ten zespół . Pani doktor wytłumaczyła na pierwszym spotkaniu co należy zrobić z moim uzębieniem , jakimi etapami dojdzie do wspaniałego efektu i ile to mnie będzie kosztować. Polecam usługi Pani doktor jako super zadowolony pacjent.
Opinia dodana przez: Ryszard
                                       prof. dr hab. n. med. Wiesław Hędzelek

prof. dr hab. n. med. Wiesław Hędzelek

CANDEO Clinic Stomatologia Poznań
Bednarska 6
60-571 Poznań

Ani me, ani be nie było też nawet kukuryku, wierzę że podczas następnego spotkania wykaże się Pan zainteresowaniem do pacjentów, którzy zdecydowali się podjąć leczenie w tej, a nie innej klinice. Życzę powrotu do zdrowia Panie Wiesiu.
Opinia dodana przez: Sylwester Sitkowiak
                                       prof. Michał Stanisić

prof. Michał Stanisić

ANGIODIABETICA
Przemysłowa 46a
Poznań

Bardzo kompetentny i dokładny specjalista naczyniowy. Leczę u pana doktora zakrzepicę, i nie wyobrażam sobie innego lekarza prowadzącego. Mocno polecam
Opinia dodana przez: Beata
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Traumatolog
                                       dr n. med. Krzysztof Ruszkowski

dr n. med. Krzysztof Ruszkowski

Traumatolog, Ortopeda

Kross
ulica Grunwaldzka 74
60-311 Poznań

Znakomity ortopeda!! Jestem 15 lat po artroskopii kolana, od 10 lat trenuje zawodowo kulturystykę, nigdy nie poczułem najmniejszego dyskomfortu z tym związanego! Polecam z czystym sumieniem!!
Opinia dodana przez: Grzegorz
                                       lek. dent. Magdalena Melka-Rosińska

lek. dent. Magdalena Melka-Rosińska

ul. Przepiórcza 25A/5
60-162 Poznań

Do gabinetu M-Dent chodzę od dłuższego czasu, zawsze do Pani Doktor Melki-Rosińskiej. Pani Doktor ma wiele cierpliwości i zrozumienia dla pacjenta. Ufam jej w 100% i nigdy nie zawiodłam się jako pacjentka. Pani Doktor zmobilizowała mnie do regularnych wizyt i od tego czasu problem z próchnicą pojawia się zdecydowanie rzadziej. Wizyty są na fundusz, więc nie płacę za wizyty kontrolne.
Opinia dodana przez: Aneta
                                       dr n. med. Maciej Zieliński

dr n. med. Maciej Zieliński

Specjalistyczna Praktyka Chirurgiczna
Na Szańcach 11a
Poznań

kompetentny ,uprzejmy, same plusy,, polecam ,godny zaufania ,przyjazny gabinet .bardzo pomocny,dobry kontakt z pacjentem ,
Opinia dodana przez: karina
                                       prof. dr hab. n. med. Jacek Szmeja

prof. dr hab. n. med. Jacek Szmeja

Chirurg ogólny, Gastrolog

ProfMedica - Prywatna klinika
Kutrzeby 16
60-101 Poznań

Bardzo polecam Pana doktora, w życiu nie spotkalam tak miłego symatycznego lekarza. Z poczuciem humoru, profesjonalne podejście do pacjenta
Opinia dodana przez: Grażyna
                                       lek. med. Leszek Lipiński

lek. med. Leszek Lipiński

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Wspaniały lekarz, godny polecenia. Bardzo zaangażowany. Rzeczowy, miły , bardzo ludzki w podejściu do pacjenta. Pełny profesjonalizm polecam.
Opinia dodana przez: Jerzy
                                       dr Ilona Osadowska

dr Ilona Osadowska

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Klinika Poznań
ul. Morawskiego 2C
Poznań

Nie polecę nikomu dr Osadowskiej. Wykonała u mnie zabieg liposukcji. Mój brzuch wyglada gorzej niż przed zabiegiem, jest bardzo nierówny. Gdy na kontroli zapytałam czy nie powinno to zostać poprawione, stwierdziła, ze to już leży w gestii fizjoterapeuty. Zarówno fizjoterapeuta, jak i inni lekarze którzy później widzieli mój brzuch jednoznacznie stwierdzili,ze to Jej błąd! Wyrzuciłam mnóstwo pieniędzy w błoto.
Opinia dodana przez: Kinga

dr n. med. Rafał Garstecki

Os. Kosmonautów 104 A
61-642 Poznań

Pan Doktor Rafał Garstecki to profesjonalista najwyższej klasy. Rewelacyjne podejście do pacjenta podczas badań endoskopowych, niebywała życzliwość, imponująca wiedza medyczna, kunszt lekarski, niepowtarzalna intuicja chirurgiczna - to cechy Pana Doktora. Dziękuję Bogu, że trafiłam do tak zaufanego i doświadczonego specjalisty. Justyna
Opinia dodana przez: Justyna

lek. dent. Katarzyna Plandowska

Prywatny Gabinet Lekarski
Świebodzińska 42 lok. 1
60-162 Poznań

Pani Katarzyna cechuje się bardzo profesjonalnym i pewnym podejściem do pacjenta i co najważniejsze - leczenie u Pani Katarzyny jest bezbolesne!
Opinia dodana przez: Alexander