Lekarze Chirurg stomatolog Pruszków

lek. dent. Aleksandra Szypulska

lek. dent. Aleksandra Szypulska

Dental-Design
Pruszków

Miałem do konsultacji ząb ze stanem zapalnym i silnym bólem. Od rozpoczęcia wizyty spotkała mnie miła i uspokajająca obsługa (bardzo stresują mnie jakiekolwiek zabiegi u dentystów). Sama konsultacja przebiegła natomiast bardzo sprawnie, to co dla mnie osobiście najważniejsze to ogromny spokój i profesjonalizm ze strony Doktor Szypulskiej. Zanim cokolwiek zrobiła przy moim zębie, informowała mnie co dokładnie będzie zaraz robić i czego mogę się przez to spodziewać, np. bólu itp. ...
Opinia dodana przez: Andrzej Wieczorkiewicz
                                       lek. dent. Aleksandra Jaworska

lek. dent. Aleksandra Jaworska

Dental Design Jaworska
05-802 Pruszków

Nie wiem jak to powiedzieć, ale chyba wystarczy napisać, że dr Jaworska to świetny dentysta. Na prawdę od dziecka miałem stracha przed wizytą w gabinecie, ale wszystko się zmieniło kiedy odwiedziłem dr Jaworską. Bardzo miła, ze świetnym podejściem do pacjenta no i przede wszystkim praktycznie nic nie bolało :). Godna polecenia, to pewne!
Opinia dodana przez: Nonalenth

Marek Rybicki

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Pruszków

jeżeli chodzi o implanty fachowiec jakich mało. kolejka dluga, ale warto. polecam serdecznie każdemu.
Opinia dodana przez: Malec J

Małgorzata Galińska

Dobra 21
05-804 Pruszków

jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyt u Pani Doktor; jest świetnym fachowcem w leczeniu zębów , posiada świetne umiejętności wyrwania zęba, jest przy tym jest uprzejma, zawsze wytłumaczy co robi i działa kojąco na osoby, które bardzo boją się takich wizyt; gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Jolanta

lek. dent. Edyta Pieczykolan

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Przychodnia Specjalistyczna i Ratownictwo Medyczne
Andrzeja 23
05-800 Pruszków

Pani doktor zgodnie z maksymą " ręka MISTRZA więcej znaczy, niż narzędzia u partaczy" sprawia,że nawet ukłucia przy znieczuleniu się nie czuje. Na bieżąco tłumaczy co się dzieje. Co także istotne wypełniając dziurę w zębie nie robi dziury w kieszeni .... Bardzo dziękuje Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. dent. Olga Kwiatkowska

ul. Tadeusza Kościuszki 5
05-822 Pruszków

Witam. Także polecam, wizyty są przyjemnością u tej pani doktor, mam wyleczone wszystkie zęby, mam się zgłosić za jakiś czas na kontrolę, a na pewno skorzystam także z możliwości wybielenia zębów w tym gabinecie. Ufam na 100% i polecam.
Opinia dodana przez: Sylwia

Renata Pussta-Bijak

Kraszewskiego 5, pok.10
05-800 Pruszków

Jest najmilszą dentystką jaką poznałam, profesjonalnie podchodzi do każdego pacjenta. Wizyta przebiegała bezboleśnie, do tego bardzo nieduży koszt za zabieg. Naprawdę polecam każdemu :)

lek. dent. Jan Kotarski

N.Z.O.Z. Annamed.pl
ulica Stalowa 48
05-800 Pruszków

Witam, przed podjęciem decyzji co do wyboru lekarza który przeprowadzi dość skomplikowany i hm..kosztowny zabieg w mojej buzi:) zrobiłam mały wywiad wsród znajomych. Jestem z okolic Pruszkowa, tutaj dr Kotarski jest dość popularny. Bardzo profesjonalny człowiek, widać ze zapracowany, No ale to chyba dobrze bo to znaczy ze na duże doświadczenie, prawda? Polecam tego lekarza w 100%. Pozdrawiam!
Opinia dodana przez: Ania

dr Adam Jędzejewski

gabinet prywatny
Ostoja-ul.Ireny 124
05-800 Pruszków

Wierzcie mi,że mało jest stomatologów ze znajomością swego fachu i po drugie co bardzo ważne ,a wielu z Was nie zwraca uwagi na tę część wizyty u stomatologa, zachowana jest niezwykła czystość i sterylność w gabinecie. Pamiętajcie,że bakterie w jamie ustnej to sprawcy wielu innych problemów zdrowotnych.Nie wystarczą rękawiczki,gdy odbiera się w nich telefon a potem wraca się do pacjenta.Dr.Adam wie o tym i możecie czuć się bezpieczni.Z całego serca ...

lek. dent. Elżbieta Pierzynowska

Kosynierów 18/2
05-800 Pruszków

Pani dr Pierzynowska jest najlepszym lekarzem .Leczę się u dr od czternastu lat i nigdy nie zrezygnuje. Miła , profesjonalna, skuteczna , bezkompromisowa w leczeniu .Gabinet jest świetnie wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt potrzebny do leczenia .Wiedza i doświadczenie Pani dr sprawiły doskonałe efekty.Mam piękne zęby i pokazuje je wszystkim często uśmiechając się. Bardzo dziękuję Pani dr !
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Anita Borodzicz

05-800 Pruszków

Dr Anita Borodzicz jest chirurgiem pracującym w Poradni Chirurgicznej w Pruszkowie. Na zakrzepicę leczę się już kilkadziesiąt lat ale z taką opieką się jeszcze nie spotkałam. Pani Doktor jest prawdziwym lekarzem z powołania, ponieważ oprócz fachowej wiedzy troszczy się również o swoich pacjentów. Jest osobą niezwykle miłą co w dzisiejszych czasach, w państwowej służbie zdrowia, nie jest zbyt częstym zjawiskiem.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Anna Nielepiec-Jałosińska

Lekarz medycyny ratunkowej, Chirurg dziecięcy

05-800 Pruszków

Z całego serca polecam - miły kontaktowy lekarz z ogromną wiedzą. Bardzo dokładnie zrobione usg.
Opinia dodana przez: Kamila

lek. dent. Aleksandra Gnyszka

Dental Design Jaworska
05-802 Pruszków

miła pani doktor, ale przede wszystkim zna się na rzeczy. fachowe podejście ale jednocześnie też "ludzkie", wytłumaczy dokładnie co robi, tak, że każdy zrozumie. naprawdę polecam.
Opinia dodana przez: WalentowiczAgnieszka
                                       lek. dent. Grażyna Kurzyna

lek. dent. Grażyna Kurzyna

GREENDENTAL Grażyna Kurzyna
Staszica 1E/U8
Pruszków

Profesjonalistka, stale zwiększająca swoje kompetencje, kulturalna, życzliwa i z poczuciem humoru. Leczy mnie i moich najbliższych. Polecam z całego serca :)
Opinia dodana przez: Blanka

dr n. med. Paweł Piotrowski

Chirurg onkolog

Poliklinika - Mazovia Medical
Marii 7 lok. 1B
Pruszków

Dr Piotrowski operował mnie w SCO-rak piersi. Jestem bardzo zadowolona. Wykonał mastektomię z jednoczesną rekonstrukcją. Wszystko odbyło się bez żadnych komplikacji. Świetny chirurg. Oddział którym kieruje w Siedlcach bardzo polecam. Warunki świetne, personel super bardzo dba aby nie czuć bólu po operacji. Czyściutko, bardzo dobre jedzenie. POLECAM doktora i SCO.
Opinia dodana przez: Wiesława

Artur Skutecki

Chirurg stomatolog

m-Dental Clinic - Klinika stomatologiczna
Kraszewskiego 40
Pruszków

Nic więcej tylko wow. Od małego mam fobię, samo przejście obok gabinetu stomatologicznego sprawiało u mnie lęki. U innego dentysty zdarzało mi się nawet tracić przytomność. Pan Artur jest zdecydowanie profesjonalistą z powołaniem. Na początku wizyty nie potrafiłem się uspokoić i cały się trząsłem. Miałem problem utrzymać kubek z wodą. Spędziłem w gabinecie przeszło dwie godziny i już po godzinie czułem się na tyle komfortowo, że miałem ochotę się zdrzemnąć ...
Opinia dodana przez: Kajetan

lekarz Dorota Leonowicz

05-800 Pruszków

Świetna lekarka, profesjonalna, miła, uprzejma, cierpliwa. Robiła mi biopsję i operacje. Zajęła się mną jak kimś bliskim, chociaż mnie pierwszy raz na oczy widziała. Szczerze polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Dorota Castricum

lekarz Maria Garstecka

Kościuszki 46 lok.3
Pruszków

kompetentna, sympatyczna, nikt na temat mojej choroby tak wyczerpujaco i rzeczowo nie rozmawiał ze mna. Polecam alkoholikom jako doskonałego lekarza diagnoste.
{'id': 29538, 'name': u'Pruszk\xf3w'} Chirurg naczyniowy
                                       dr n. med. Andrzej Płoński

dr n. med. Andrzej Płoński

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Medica
Pruszków

Do Pana doktora trafiłam zupełnie przez przypadek . Wizyta dotyczyła mojej mamy która była zestresowana wynikiem tj, tętniakowatym poszerzeniem naczynia. Potwierdzam, że Pan doktor jest świetnym, kompetentnym specjalistą. W sposób bardzo rzeczowy a jednocześnie zrozumiały dla pacjenta wytłumaczył wszystkie wątpliwości, uspokoił. Lekarz z powołania ,pełen empatii i szacunku dla człowieka obarczonego chorobą. Troskliwy o dobro pacjenta i warto tu dodać informację ,że gdy moja mama zapomniała zabrać ze sobą na ...

lek. dent. Magdalena Ignatowicz-Gniecka

Kosynierów 18/2
05-800 Pruszków

Cudowna Pani Doktor! Trafilam do Doktor 'na cito z przypadku' Polecam kazdemu. Madra, zdolna i pracowita. Tak bezpiecznie sie nigdy nie czulam. Nie 'dam sie dotknac' juz nikomu innemu. Goraco polecam. Problemy stomatologiczne mam od wielu lat, ale takiego Fachowca ze swieca szukac!
Opinia dodana przez: Małgorzata Konik