Lekarze Chirurg stomatolog Racibórz

lek. dent. Wojciech Sterańczak

Chopina 10/1
47-400 Racibórz

Bardzo miły lekarz, delikatny a co najważniejsze fachowiec w tym co robi. Jedyny lekarz w Raciborzu do którego nie boje się siadać na fotelu. Polecam
Przesympatyczna Pani doktor, która kocha swoją pracę, nie odmawia nikomu pomocy nawet w najtrudniejszych przypadkach - mówie tutaj także o sobie. Posiada ogromną wiedzę i kompetencje. Mimo kolejek i spędzania czasami dużo czasu w poczekalni warto ;) Warto zainwestować czas bo efekt jest piorunujący ;) Wcześniej chodziłam do innego ortodonty, który tylko pogłębił problem, kolejna ortodontka nie chciała mi pomóc aż w końcu trafiłam na Panią Beatę ;) Jestem jeszcze ...
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Mira Wróbel

Neo-Dent
47-400 Racibórz

Bardzo miła, serdeczna i uczynna młoda Pani Doktor potrafiąca pomóc w każdym przypadku. Znająca i stosująca nowoczesne materiały i metody leczenia. Do problemów stomatologicznych podchodzi nietuzinkowo, a wykonana przez nią praca jest staranna, dokładna i bardzo zadowalająca. Sam jestem pacjentem pod względem stomatologicznym jak i ortodontycznym. Jestem bardzo zadowolony z leczenia stomatologicznego oraz ortodontycznego. Żeby nie być gołosłownym to mogę podać przykład, że dwóch lekarzy chciało mi wykonać leczenie kanałowe ...
Opinia dodana przez: Krzysiek
Pani doktor bardzo miła uprzejma, w każdej chwili gotowa przyjąć jesli tylko bardzo boli 1

lek. dent. Jolanta Dulian-Wójcicka

47-400 Racibórz

Bardzo dobra pani doktor. Zawsze pomoże, zawsze walczy o każdy ząb, bardzo miła. Zna się na tym co robi, i robi bardzo dokładnie:) Bardzo polecam każdemu:)
Opinia dodana przez: Zzz

lek. dent. Anna Barto

DENTICA 24
Racibórz

Jestem bardzo,bardzo zadowolona z Pani uslug.Dziekuje Pani doktor za cierpliwosc i wyrozumialosc!! Polecam wszystkim!
Opinia dodana przez: Halina
Świetny lekarz, prawdziwy fachowiec. Bardzo lubię do niego chodzić bo nie obawiam się już, że coś mnie będzie bolało! Polecam serdecznie tego lekarza oraz resztę zespołu N-D :)
Opinia dodana przez: Stały klient

lek. dent. Małgorzata Gnot

Wojska Polskiego 26b
47-400 Racibórz

Chodzę do Pani Gnot od 20stu lat. Obie panie mają świetne podejście do pacjentów, przemiłe i profesjonalne. Nawet moje dzieci z chęcią bez strachu do Niej chodzą. Bardzo polecam szczególnie dla dzieci i osób, które boją się stomatologa.
Opinia dodana przez: Iza

lekarz Walery Tarnawski

NZOZ PRZYCHODNIA STOMATOLOGICZNA WALUX
Żółkiewskiego11/1
47-400 Racibórz

Super lekarz polecam:)Nie byłam przekonana, ale jest profesjonalistą, a ząbki tzn. plomba wygląda jak ząb! w ogóle nie widać że to plomba.polecam polecam j jeszcze raz polecam:)

lek. dent. Szymon Frydrych

47-400 Racibórz

Cala moja rodzina jest zadowolona z uslug dr.Frydrycha pod kazdych wzgledem.

lekarz Mustafa Al-Abssi

Szpital Rejonowy im. dr. Józefa Rostka w Raciborzu
ulica Gamowska 3
47-400 Racibórz

Polecam w 100%. Pełen profesjonalizm. Podejście do pacjenta na medal. Lekarz z powołania. Dziękuję za poświęcony mi czas i wyjaśnienia.
Opinia dodana przez: Maria

lek. dent. Maria Krężel

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne ESKULAP Sp. z o.o.
ulica Kolejowa 19A
47-400 Racibórz

Bardzo sympatyczna , kompetentna , lekarka z powołania .Widać ze Pani doktor lubi swoja prace i pacjentów . Z pewnością można Panią doktor polecać w 1000%
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Joanna Labus

Stalmacha 3/2
47400 Racibórz

Profesjonalizm, dokładność i miła atmosfera, bardzo gorąco polecam. Fachowość okazywana jest poprzez kulturę pracy, precyzyjną diagnozę, skuteczny dobór środków, uspokajające opanowanie warsztatu, sytuacji i pacjenta z jego niedomaganiami.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lek. dent. Ewa Kuczman-Szydło

Pl. Bohaterów Westerplatt 12
47400 Racibórz

pani doktor jest bardzo uprzejma i wyrozumiała widać że kocha to co robi . wizyty u niej przebiegają szybko i bez bólu
Opinia dodana przez: justyna

lek. dent. Katarzyna Jaremczak

ul. dr. Józefa Rostka 6/1
47-400 Racibórz

Panie naprawdę godne polecenia szczególnie jeżeli chodzi o dzieci niezamienilbym nigdy na innego stomatologa atmosfera przyjazna dziecku podejście wszystkich tam pracujących naprawdę profesjonalne oby więcej takich gabinetów nic tylko brać przykład polecam polecam polecam
Opinia dodana przez: Patryk

lek. dent. Lech Sterańczak

Fryderyka Chopina 11/2
47-400 Racibórz

Byłam pierwszy raz, jestem zadowolona, zapisałam też męża. Najprawdopodobniej znalazłam swojego dentystę. :)

lek. dent. Krzysztof Świącik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "EDENT"
ulica Rudzka 81
47-400 Racibórz

super!!!! bezboleśnie ,uprzejmość ,fachowość ,bardzo polecam,naprawdę warto odwiedzić ten gabinet,dobre ceny,
Opinia dodana przez: Janusz

lek. dent. Ewa Frydrych

47-400 Racibórz

Z calym przekonaniem i pod kazdym wzgledem polecam ten gabinet stomatologiczny.

lek. dent. Dawid Popela

Centrum Medyczne Eskulap Sp. z o.o.
ul. Kolejowa 19A
Racibórz

chciałam podziękowac panu doktorowi ze ma takie super pozytywne podejście do dzieci.mój syn po pierwszej wizycie był zachwycony a przede wszystkim nie bał się to jest lekarz z powołania polecam wszystkim pana doktora dawida popełe
super lekarz profesjonalista polecam wszystkim moin znajomym