Lekarze Chirurg stomatolog Radom

Chirurg naczyniowy, Angiolog

Angiomedicus Centrum Flebologii i Laseroterapii
Tęczowa 39
26-604 Radom

Jestem po zabiegu EVLA. Zabieg odbył sie po tygodniu od pierwszej wizyty, wiec bardzo szybko. Pan Doktor ma wspaniałe podejście do pacjenta, odpowiada na wszystkie pytania, dokładnie wyjaśnia, stawia diagnoze i proponuje skuteczne leczenie. Jest kompetentny i pełen profesjonalizmu. Sam zabieg przebiegł praktycznie bezboleśnie. Podczas niego Pan Doktor uważnie tłumaczył co po kolei będzie robił. Bez wątpienia jest specjalistą o ogromnej wiedzy i przede wszystkim wykazuje się dużym zaangażowaniem w ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Dariusz Orczykowski

WSzS w Radomiu
26-600 Radom

Wspaniały lekarz fachowiec ma doskonały zespół lekarzy i pielęgniarek .po mimo pandemi koronawirusa na OIOM jak i na oddziale znakomita opieka . Podziękowania dla Pana doktora i całego zespołu za uratowanie życia .Pacjent z wypadku na motorze z 19.04.2020 R.T. Dziękuję
Opinia dodana przez: rafał
{'id': 10987, 'name': u'Radom'} Chirurg stomatolog
                                       lek. stom. Radosław Jaworski

lek. stom. Radosław Jaworski

Chirurg stomatolog

Unident Gabinet Stomatologii
Piłsudskiego 4
26-600 Radom

Bardzo polecam, strach przed usunięciem zęba od razu przeszedł po wstępnej rozmowie, bo szybko się można zorientować, że ma się do czynienia z profesjonalistą. Bezbolesny i szybki zabieg.
Opinia dodana przez: Daria

lek. med. Łukasz Kasprzak

Ortopeda, Chirurg ortopeda

Centrum Medyczne CortenMedic
ul. Beliny Prażmowskiego 33A
26-600 Radom

Takich lekarzy jak dr. Łukasz Kasprzak jest nie wielu. Zna się na swojej pracy, do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Wszystko dokładnie wytłumaczy. Nie zbywa pacjenta po 5 minutach wizyty. Bardzo dokładnie obejrzał kolano mojej córki, wykonał USG i powiedział co dalej. Skończyło się na artoskopii. Ale gdyby nie dobrze postawiona diagnoza przez doktora to do tej pory byłybyśmy w punkcie wyjścia. Dr. Łukasz Kasprzak to dobry lekarz i równie dobry ...
Opinia dodana przez: Kasia

Aleksander Gradowski

Przychodnia Specjalistyczna Lekarzy i Stomatologów
Żeromskiego 50
26-600 Radom

Doskonały fachowiec i świetny człowiek.Trafiłam do niego będąc w 5 m-cu ciąży z zaawansowaną próchnicą. Poinformował mnie, że kobiety w ciąży leczą zęby nieodpłatnie w ramach NFZ.Przecież mógł mnie o tym nie poinformować i brać pieniądze za wizytę ode mnie i od NFZ. Starał się umawiać mnie na wizytę jak najczęściej,żebym mogła wyleczyć wszystkie zęby w czasie ciąży. minęło 4 lata od leczenia a mnie żadna plomba nie wypadła i ...

lek. dent. Danuta Kotur

NZOZ "OSTEO-DENTAL"-Danuta Kotur
Paderewskiego 21 lok.4
26-600 Radom

Bezbolesne leczenie, gabinet na wysokim poziomie, wszystko wytłumaczone od początku do końca, i bardzo miła atmosfera
Opinia dodana przez: ala

dr Łukasz Gawroński

26-600 Radom

To specjalista ,lekarz z ogromnym sercem,empatią i powołaniem.Moim zdaniem najlepszy chirurg, proktolog w Radomiu.Cierpliwy,słuchający pacjenta, z ogromnym doświadczeniem i precyzją.Dzieki niemu mogę normalnie siedzieć,pracować i funkcjonować.
Opinia dodana przez: Agnieszka
Odwiedzilam wiele gabinetow stomatologicznych w swoim zyciu i z czystym sumieniem stwierdzam, ze p.dr Rafal Stepien jest najlepszym stomatologiem jakiego spotkalam. Szybko zdiadnozowal moj problem czego nie udalo sie poprzednim lekarzom. Moje dwa zeby zostaly bardzo szybko , bardzo profesjonalnie wyleczone i do tego bezbolesnie nie mowiac o przemilej atmosferze.
Opinia dodana przez: Lidia

lekarz Monika Anusiewicz-Chodyń

1905 r. 20 l. 324
26-610 Radom

Choć jestem dojrzałą kobietą jednak jak dziecko bardzo boję się wizyt u stomatologa . Wreszcie trafiłąm do lekarza miłego, wyrozumiałęgo i kompetentnego. Pani doktor leczy mnie a raczej moje zęby, no włąśnie MOJE zęby w MOJEJ buzi. Dziekuję Pani Doktor za fachowość, uprzejmość i szacunek do pacjenta - człowieka.
Opinia dodana przez: Krystyna

lek. dent. Piotr Darecki

Wróblewskiego 23
26-604 Radom

Chodzę od dobrych parunastu lat i jestem zadowolona. Jako dziecko nigdy nie bałam się dentysty, a to właśnie dzięki panu Piotrowi, który do dzisiaj mówi do mnie "otwieramy szeroko buziaczka" ;). Ma też przemiłe panie asystentki. Leczenie się u takiego specjalisty to przyjemność. Ale oczywiście za taką jakość trzeba zapłacić.
Opinia dodana przez: Sylwia

lek. dent. Beata Deryńska-Borysowicz

NZOZ Beata Deryńska
Ks. Sedlaka 4/6/8
26-600 Radom

Pani doktor to anioł 🥰 polecam z całego serca , miła , wyrozumiała , serdeczna , ciepła, kochana. Tylko na takich ludzi trafiać . ❤️
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Fawaz Ahmad

Radomska Stacja Pogotowia Ratunkowego
Tochtermana 1
26-600 Radom

Naprawdę godny polecenia robiłam usg u doktora sprawdzał kilka razy i dokładnie wszystko powiedział POLECAM
{'id': 10987, 'name': u'Radom'} Chirurg stomatolog
                                       lek. dent. Ewa  Wrochna

lek. dent. Ewa Wrochna

Chirurg stomatolog

Centralne medyczne laboratorium diagnostyczne
Tochtermana 1
26-610 Radom

Bardzo polecam panią Ewę. Profesjonalizm, życzliwość, w gabinecie zawsze miła atmosfera. Dziękuję za bezbolesne wyleczenie zębów :))))
Opinia dodana przez: Marta

dr Magdalena Staniszewska

Centrum Medyczne Salute
Wysoka 7
26-600 Radom

Profesjonalne podejście do pacjenta, bardzo uprzejma i miła osoba , zabieg wykonany starannie i szybko , szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Monika

lek. dent. Aneta Mital-Adamczyk

Twój uśmiech
Młodzianowska 154a
Radom

Pani doktor to lekarz perfekcyjny, super dokładny, doskonale znający się na tym jak leczyć, wiedzący co robi i jak robi, cieszący się wspaniałą opinią i uznaniem wśród dużej liczby pacjentów. Wszystkich traktuje jednakowo, nie daje zauważyć po sobie zmęczenia. Pani Anetka zawsze ma czas dla pacjenta, nie patrzy na to, że już powinna przyjmować inną osobę. Jest to lekarz, która nie odmówi w nagłych przypadkach, przyjmuje pozaplanowych pacjentów kosztem skracania ...
Opinia dodana przez: dorota

Maria Dobrzańska

Protetyk, Stomatolog

ks. Łukasika 4
Radom

Naprawdę dobra i niedroga dentystka.Ma też dobrego technika.

lekarz Arkadiusz Wdowik

Chirurg naczyniowy

Venomedica
ulica Pamięci Katynia 12a
26-600 Radom

Godny polecenia lekarz,jedyny z tej dziedziny który podjął się mojego leczenia i nie widział tak jak inni potrzeby tradycyjnego cięcia.Dziś mam zdrowe ładne nogi bez żylaków.
Opinia dodana przez: Aneta

lek. dent. Justyna Głowacz

Józefa Poniatowskiego 6/20
26-610 Radom

Zdecydowanie polecam. Byłem z 10 letnim synem (przypadek tzw. skrajnie na NIE) i tak Pani dr go zagadała że sobie dał wyrwać ząb!!! (a to wyczyn nie lada) Bravo i polecam.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Piotr Roczniak

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

Północna 11
26-600 Radom

Wspaniały człowiek i lekarz.Super kompetentny, cierpliwy i konkretny.Bardzo dziękuję za wszystko co Pan zrobił i robi dla mnie.
Opinia dodana przez: irena

lek. dent. Przemysław Duchnik

ulica Wolność 8/3
26-600 Radom

Świetny specjalista super podejście pełen profesjonalizm. Wizyta bardzo przyjemna kompetencje na najwyższym poziomie. Polecam serdecznie
Opinia dodana przez: Barbara