Lekarze Chirurg stomatolog Rumia

lekarz Andrzej Dziedzic

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Chirurgii Ogólnej
Gdańska 53
84-230 Rumia

Bardzo dobry chirurg i lekarz. Dba o pacjenta . Jest empatyczny i bardzo profesjonalny. Polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Krzysztof Klawonn

Chirurg ogólny, Ortopeda

Przychodnia Lekarska
Piłsudskiego 48A
84-230 Rumia

Miałam wyznaczony termin kwalifikacji do operacji stawu biodrowego. Przyjął mnie Pan Dr Krzysztof Klawonn i po zbadaniu, oraz krótkiej rozmowie, zostałam zaskoczona wyznaczonym terminem. Tego dnia dostałam długo wyczekiwane skierowanie do Sanatorium. Nie wiedziałam jaką podjąć decyzję. Pan Dr Krzysztof Klawonn ma świetne podejście do pacjenta. Jest bardzo miły i życzliwy. Oznacza się wysoką kulturą osobistą i szacunkiem do drugiego człowieka. Miałam świadomość, że trafiam na wspaniałego i wyjątkowego specjalistę ...
Opinia dodana przez: Teresa K.

lek. dent. Andrzej Górski

Gabinet Stomatologiczny lek.stom.Andrzej Górski
Krakowska 18/8
84-230 Rumia

Wspaniałe podejście do pacjenta, dbałość, deikatność, tłumaczenie działań krok po kroku, profesjonalizm
Opinia dodana przez: Anna

Joanna Rułkowska

Centrum Medyczne IMED
Rumia

Bardzo ładna,sympatyczna i miła Pani z pasją wykonuje swój zawód,wyjątkowe podejście do pacjenta.Duży profesjonalizm, wszystko to dzisiaj rzadko spotykane, polecam wszystkim ten gabinet.
Opinia dodana przez: Stanisław
Pani doktor jest bardzo zaangażowana w swoja pracę. Dokładnie tłumaczy przebieg leczenia i poświęca dużo uwagi pacjentowi.

lek. dent. Hanna Szalast

Żwirki i Wigury 18E
84-230 Rumia

Bardzo miła obsługa, nowoczesny gabinet i podejście do pacjenta. Przy okazji konkurencyjne ceny. W końcu znalazłem dobrego stomatologa w Rumi.

lek. dent. Michał Najman

84-230 Rumia

Super Dentysta, wszystkie naprawy ciekawie wyjaśnia dzięki czemu zapominam gdzie jestem:-), czas na fotelu szybko mija a do tego bardzo miły dający bezpieczeństwo Człowiek. Pacjent od 10 lat,
Opinia dodana przez: Bogdan

lek. dent. Adrian Rybiński

Błonie Dental Studio
Dębogórska 95/2
Rumia

Pan dr Adrian Rybiński profesjonalista,w każdym calu,bałam się wyrwania zęba,wszystko przebiegło dobrze.
Opinia dodana przez: Maria

lek. dent. Krzysztof Bielicki

Derdowskiego 24
84-230 Rumia

reaguje na dryg pacjenta czyt.ból,proponuje to wszystko, czego oczekuje pacjent w sytuacji mało komfortowej związanej z bólem.Jest stomatologiem ze wszech miar godnym polecenia. Ps.Stosuje zasady aseptyki,maseczka, rękawiczki itp.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. dent. Beata Gawrońska

84-230 Rumia

Leczę sie u Pani Gawrońskiej już kilka lat i uważam, ze jest to najdelikatniejszy i najlepszy dentysta w Rumi. Cudowna, ciepła osoba z ogromna wiedza i doświadczeniem. Polecam wszystkim :)
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. dent. Gabriela Rak-Kundzicz

Chirurg stomatolog

Centrum Medyczno-Stomatologiczne IMED
84-230 Rumia

Dziekuję i polecam!!!Super podejscie do pacjenta ,szybko i delikatnie.100% zadowolenia...............
Opinia dodana przez: Jarosław

lek. dent. Małgorzata Wasiluk

Med-Oral NZOZ
I Dywizji Wojska Polskiego 29 A
84-230 Rumia

Piszę tę opinię, żeby podziękować za podejście do mojego problemu, poświęcony czas i fachowość. Wybrałem Panią Doktor z kilku ortodontów i nie żałuję. Wspaniały fachowiec, uratowała moją wadę zgryzu ;) Leczę się od niespełna dwóch lat, w ciągu tego czasu miałem możliwość ocenić i to co zobaczyłem, to jest fachowość i zaangażowanie. Polecam każdemu, kto szuka specjalisty z wiedzą i ludzkim podejściem.
Opinia dodana przez: Krzysztof

Grzegorz Augustyński

Jana III Sobieskiego
84-200 Rumia

Z czystym sercem mogę polecić dr Augustyńskiego, od 10 lat jestem Jego pacjentem, zęby zrobione szybko i bardzo dokładnie, do tego pierwszy dentysta do którego idąc nie czuję strachu, gdyż wiem że zrobi wszystko, aby było delikatnie.
Opinia dodana przez: Damian

lek. dent. Dagmara Targowska-Knitter

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 35
84-230 Rumia

Cudowna osoba, empatyczna, profesjonalna. Byłam z synem w nagłej potrzebie, bez problemu zostaliśmy przyjęci i profesjonalnie zaopiekowani. Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Paulina

lek. dent. Jakub Warmuz

ulica Słoneczna 1
84-230 Rumia

Bardzo dobry chirurg, udało się w końcu usunąć trudną i problematyczną "8" dolną zakończoną haczykowato i blisko nerwu twarzowego. Zabieg udany, a lekarz godny polecenia, profesjonalista, odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Jarosław Knapiak

ul. Sobieskiego 10A/gab. 6
84-230 Rumia

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Miły ,ma podejście do pacjenta . Wytłumaczy wszystko i doradzi co dalej.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Beata Klimczak

Protetyk, Stomatolog

Centrum Medyczno-Stomatologiczne IMED
84-230 Rumia

Jedna z najlepszych stomatologów. Czuć że ma doświadczenie w zawodzie. Dzięki niej polubiłam chodzenie do dentysty. Pani dr wyleczyła mi już 3 zęby kanałowo.

lek. dent. Hanna Miotke

84-230 Rumia

Od kilkunastu lat jestem pacjentem Pani dr H Miotke. Jakość świadczonych usług oceniam bardzo wysoko. Ze względu na charakter mojej pracy, stan uzębienia jest niezwykle ważny. P dr rozumiejąc uciążliwość mego zawodu nigdy mnie nie zawiodła. Zdarzało się iż bez najmniejszego sprzeciwu przyjęła mnie w godzinach wybiegających poza normatywny czas pracy. W każdej nawet najbardziej krytycznej sytuacji mogę liczyć na jej pomoc. Każdego pacjenta traktuje wyjątkowo serdecznie. Mogę to powiedzieć ...

lek. dent. Zbigniew Krupa

Rycerska 15
84-230 Rumia

Korzytam od wielu lat wyłącznie z usług p. Krupy i raczej tak pozostanie. Dobra usługa w dobrej cenie. Polecam.
Dzięki tej Pani mam proste zęby. Bardzo miła, profesjonalne podejście. Bardzo, bardzo mocno polecam! :)
Opinia dodana przez: Mateusz