Chirurg Stomatolog

dr Marek Szulc

ulica Dojazd 34
60-637 Poznań

Polecam Pana doktora! Bardzo bałam się wyrwania dwóch czwórek ale trafiłam w dobre ręce i atmosfera w gabinecie sprawiła że po strachu nie było śladu. Zabieg bezbolesny i przeprowadzony w miłej atmosferze. Asystentka pana doktora również przemiła :)

Przechód 1
43-300 Bielsko-Biała

profesjonalizm na najwyższym poziomie, usunął dziecku drugiego zęba bez stresu i jednej łzy, syn zachwycony bo szedł do gabinetu ciężko przestraszony

Opinia dodana przez: Barbara
Chirurg szczękowo twarzowy Warszawa dr n. med. Michał Jonasz

dr n. med. Michał Jonasz

Chirurg szczękowo twarzowy, Stomatolog

DentalWhite
ul. Sebastiana Klonowicza 2/U3
01-228 Wola, Warszawa

Doskonały specjalista. Skomplikowane leczenie implanty, ortodoncja + problemy z żuchwą - zapowiadało się na długie i kosztowne leczenie. A w Dental White pod opieką Pana doktora wszystko skończyło się szybko, sprawnie i nie było tak strasznie jak zapowiadane mi w innych klinikach. Jestem wdzięczna. Polecam.

Opinia dodana przez: Kasia

dr Sławomir Pastor

Reymonta 5/1
59-220 Legnica

Pełen profesionalizm. Tłumaczenie pacjentowi problemu, pełna kompleksowa obsługa na miejscu. Miałam skomplikowane leczenie dr wykonując mi zabieg dosłownie robił to jak wirtuoz. Pozdrowienia i wyrazy szacunku dla Pani Wandy - asystentki Pana dr. Znieczulenie podane w sposób bezbolesny, nawet z niefrasobliwymi pacjentami takimi jak ja dr dał radę.

Małgorzata Szklennik

Gabinet Stomatologiczny
Wałbrzych, ul Długa 48a
58-309 Wałbrzych

Profesjonalizm, świetna atmosfera. Polecam każdemu kto się boi - będzie wracać z uśmiechem! :)

Chirurg stomatolog Gdańsk lek. dent. Tomasz Zarański

lek. dent. Tomasz Zarański

Klinika Uśmiechu Perfect Smile
Noskowskiego 17A
80-170 Suchanino, Gdańsk

Trafiłem z polecenia na leczenie kanałowe - rewelacja, tylko 2 wizyty, w znieczuleniu, które ledwo czuć przy podawaniu, bardzo nowoczesny sprzęt - rentgen monitory nad pacjentem, polecam jak ktoś szuka dobrego fachowca i człowieka z pasją do swojego zawodu,!

Opinia dodana przez: Marcin

Droga Leśna 35/13
Oborniki

Rewelacyjny dentysta, z cudownym podejściem do pacjentów w każdym wieku. świetny i doświadczony fachowiec.

Opinia dodana przez: Ada

lekarz Patrycja Stawinoga

Chirurg stomatolog, Protetyk

Kurkowa 29 / 2
50-210 Wrocław

Lekarka kompleksowo podchodzi do leczenia. Założone plomby trzymają się bardzo dobrze. Rewelacyjnie znieczula.

LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)

Pani doktor usuwała mi "ósemkę". Nic dodać, nic ująć. Nie dość, że pani doktor jest rzeczowa i kompetentna, to jeszcze na dodatek jest bardzo miła i sympatyczna.

lek. dent. Jan Bernacki

Pionierów 18 lok. 5
58-100 Świdnica

normalnie szok lekarz fenomenalny , wesoły,uprzejmy starszy pan wytłumaczył wszystko rozśmieszał itd wyrywałem nadłamaną ósemkę a nawet niewdzianiem kiedy wyszła koszt 100zl polecam bo warto !!!!!!!!!!!!!!!!!

Opinia dodana przez: ronaldo10007 ronaldo10007