Lekarze Chirurg stomatolog Siedlce

lek. dent. Joanna Marcheluk

Indywidualna Praktyka Lekarsko-Stomatologiczna Joanna Marcheluk
Bitwy Warszawskiej 1/32
08-110 Siedlce

Ja jestem zachwycona profesjonalizmem pani Marcheluk! Zwróciłam się do niej z wyrwaniem ósemki - pomimo sporego stanu zapalnego w zebie nie czułam bolu, po tygodniu wróciłam na zdjęcie szwów i usunięcie kolejnego zęba. Sytuacja u mnie byla o tyle trudna, ze w momencie zabiegu mialam zalozony staly aparat ortodontyczny, ktory znacznie ograniczal ruchy pani doktor, jednak nawet to nie stanowilo wiekszego prboemu. Porównując mój stan po zabiegu i stan moich ...

lekarz Stanisław Jeziernicki

Przychodnia Lekarska "Żaczek"
10 Lutego 15
08-110 Siedlce

Dr Stanisław Jeziernicki jest najlepszym chirurgiem! W szpitalu w Łosicach ocalił mojemu tacie nogę, którą w szpitalu w Siedlcach przygotowywali do amputacji i mówili, że nie da się jej uratować. Minął prawie rok od operacji (bardzo ciężkiej) a noga taty jest dobrze ukrwiona. Nawet inni lekarze mówili, że to jest cud.
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Walentin Kazakow

Chirurg onkolog

Siedlce

Cudowny lekarz, wspaniały człowiek. O wszystkim mówi, do każdego pacjenta podchodzi bardzo sumiennie. Szczerze polecam, jestem zachwycona.
Opinia dodana przez: Karolina

lek. dent. Maria Paprota

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna "VITA-DENT" s.c.
Ks. Niedziałka 14
08-110 Siedlce

Pani doktor godna polecenia , leczę się od lat , sumienna i dokładna . A przy tym bardzo cierpliwa
Opinia dodana przez: Malwina
Bardzo polecam Pana Doktora,pełen profesjonalizm,zna się na swojej profesji.W pełni oddany pacjentowi,życzliwy i zarazem pomocny w trudnych chwilach,po wykonanym zabiegu często dogląda pacjenta,w pełni udzielana informacja o wykonanej operacji oraz dalszego leczenia.Panie Doktorze,dziękuję z całego serca.Krzysztof Flak z Płocka.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. dent. Joanna Żagan

Przychodnia POZ Nr 5
Sienkiewicza 3
08-110 Siedlce

Jestem pacjentką Pani doktor. Skończyłam leczenie parę tygodni temu i jestem bardzo zadowolona z rezultatu. Pani Joanna jest osobą niezwykle kompetentną, przesympatyczną i bez wątpienia godną polecenia.

lekarz Grzegorz Mikiciuk

Podlaska 2/21
08-110 Siedlce

Nie był to mój lekarz prowadzący w szpitalu, a jednak poświęcił mi czas. Pochylił się nad moim cierpieniem po operacji. Profesjonalista i miły człowiek zarazem. Udowadnia, że można być empatycznym zawodowcem.

lekarz Adam Macech

Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego RM-MEDITRANS
ul. bp. Ignacego Świrskiego 38
08-110 Siedlce

Bardzo dziękuję za pomoc, empatię i poczucie humoru. Jest pan lekarzem godnym polecenia. Szczepańska Stanisława

lekarz Piotr Sienkiewicz

Siedlce

Bardzo dobry, kompetentny lekarz. Pełen profesjonalizm, kultura i odpowiednie podejście do pacjenta.

lekarz Paweł Ziękiewicz

Siedlce

Profesjonalista najwyższej klasy, polecam z czystym sumieniem każdemu. Lekarz godny polecenia i pełen życzliwości wobec pacjenta.
Opinia dodana przez: K.

lekarz Jarosław Puścion

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

NZOZ "Medica" Zespół Lekarzy Specjalistów
ulica 3-go Maja 3
08-110 Siedlce

Wspaniały specjalista pełny profesjonalizm jestem wdzięczna za pomoc i opiekę medyczną polecamm z całego serca
Opinia dodana przez: Renata

lek. dent. Anna Niedźwiadek

NZOZ Centrum Stomatologiczne-Przychodnia
ul. Henryka Sienkiewicza 54
08-110 Siedlce

Bardzo dobra lekarz. Mila, sympatyczna. Godna polecenia. Świetnie zna sie na pracy. Wszystko dokładnie tlumaczy, jest delikatna. Na początku weszlam do niej ze strachem ale wyszlam szczesliwa. Jeszcze nie raz do niej pojde.
Opinia dodana przez: Marzena

lek. dent. Jerzy Bochenek

Protetyk, Stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Femina" Poradnia Położniczo- Ginekologiczna
Wojska Polskiego 34A
08-110 Siedlce

Ogromna wiedza i doświadczenie. Polecam.

lek. dent. Przemysław Misztela

Przychodnia POZ Nr 5
Sienkiewicza 3
08-110 Siedlce

Super lekarz. Pełny profesjonalizm i przemiły człowiek. Przestałam się bać wizyt u dentysty. Polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Mirosław Furmanek

Wojska Polskiego 34A
08-110 Siedlce

BARDZO DOBRY SPECJALISTA, NAJLEPSZY W MIEŚCIE CHIRURG, MIŁY, SERDECZNY, KOMPETENTNY. GABINET NOWOCZEŚNIE WYPOSAŻONY, LEKARZ GODNY POLECENIA!!!

lekarz Kryspin Mitura

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "PANMED"
ulica Błonie 8
08-110 Siedlce

Nikt nie jest doskonały ale to co otrzymałem wystarczy aby być usatysfakjonowanym. Zadowolony pacjent.

lekarz Mariusz Mazur

NZOZ "Medica" Zespół Lekarzy Specjalistów
ulica 3-go Maja 3
08-110 Siedlce

Doktor Mazur to bardzo dobry lekarz. Dobro pacjenta jest dla niego ważne, nie bagatelizuje niczego. Wszystko wytłumaczy, znajdzie czas na rozmowę. Polecam

Anna Modrzewska-Kiełek

Chirurg stomatolog, Protetyk

Okrężna 73
Siedlce

PANI STOMATOLOG-jest bardzo miła, uprzejma,kontaktowa,punktualna,... Moim zdaniem super fachowiec. Polecam

lekarz Wiktor Jodkowski

Chirurg dziecięcy

Centrum Medyczno Diagnostyczne Sp. z.o.o.
ulica Niklowa 9
08-110 Siedlce

Pan Doktor WIKTOR JODKOWSKI to specjalista chirurgii dziecięcej na najwyższym poziomie i zdecydowanie godny polecenia. Pracuje w Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach i tam mieliśmy przyjemność poznać go jako lekarza, który przyjął naszą córkę na oddział. Pełen profesjonalizm, szacunek dla pacjenta, szybka i trafna diagnoza. Bardzo dobry kontakt z młodym pacjentem i rodzicami. Na każdym etapie leczenia pełna dostępność i wszystko dokładnie wyjaśnione. Lekarz z powołania i zamiłowania do swojej pracy. ...
Opinia dodana przez: Rodzice Oliwii

lek. dent. Tomasz Mroczek

Przychodnia POZ Nr 1 - Filia Przychodni POZ Nr 2
Floriańska 24
08-110 Siedlce

Lekarz godny polecenia .Super!!! Jest bardzo opanowany ,poświęca każdemu pacjentowi tyle czasu ile jest to wymagane ,polecam!!!