Lekarze Chirurg stomatolog Siemianowice Śląskie

Chirurg dziecięcy

NZOZ Prywatne Centrum Medyczne
św. Barbary 23
41-100 Siemianowice Śląskie

Świetny doktor z podejściem do małego pacjenta,ogromna wiedza poparta dużym doświadczeniem. Spokojnie tłumaczy co i jak,doktor z powołania. Byłem u niego z dzieckiem ,polecam każdemu rodzicowi takiego onkologa dziecięcego. Byłem w tym roku u niego konsultować się w moim przypadku,także wykazał się dużą wiedzą i mieliśmy z żoną 54minutowy wnikliwy wykład onkologiczny :). Świetny doktor polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Paweł K

lek. dent. Bożena Ksol

Stomatolog, Protetyk

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna Bożena Ksol
al.Sportowców 1a lok 4
41-100 Siemianowice Śląskie

Pani doktor Bożena Ksol jest jak najbardziej godnym polecenia dentystą. Dzięki niej przestałam się bać DENTYSTY, wizyty w Jej gabinecie przynoszą ulgę, piękny uśmiech oraz nieodparte uczucie - po co tak długo zwlekałam. Oceniam Ją jako wysokiej klasy fachowca, żaden POTWÓR-ZĄB nie stanowi dla Niej problemu. Uśmiech i zwykła ludzka uprzejmość połączona z profesjonalizmem i kompetencją. Polecam gorąco !!!
Opinia dodana przez: Honorata

lekarz Sebastian Mosiej

ulica 1-go Maja 9
41-100 Siemianowice Śląskie

Ogromna kompetencja, szacunek dla Pacjenta, życzliwość i profesjonalizm. Bardzo dobry specjalista- rzetelnie przeprowadzony zabieg.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Mariusz Sieroń

Centrum Stomatologii Euromedic
ul. Władysława Jagiełły 29A
41-100 Siemianowice Śląskie

Pan doktor leczy uzębienie całej mojej piecioosobowej rodzinie. Po pierwsze ma wspaniałe podejscie do dzieci. Moja córka- każdy dentysta to wróg numer jeden- przekonała się już po pierwszej wizycie u doktora i teraz bez oporów z jej strony chodzimy na wizyty. Mnie osobiście Pan Doktor wstawiał most protetyczny aż na 5 koron. Praca wykonana jak majstersztyk. Ogromnym plusem jest też indywidualne podejscie do każdego pacjenta oraz wysoka kultura i poświecony ...
Opinia dodana przez: Anna

Grzegorz Ogiński

Protetyk, Stomatolog

E. Plater 1/5
Siemianowice Śląskie

polecam dr. Ogińskiego, najlepszy stomatolog u jakiego byłem.

lek. dent. Halina Borgiel-Marek

Chirurg stomatolog

ulica Skłodowskiej 35
41-103 Siemianowice Śląskie

Ostatnio korzystam z pomocy wielu lekarzy w szpitalu SPSKM i trafiam na samych wspaniałych Lekarzy nie wiem czy to przypadek i szczęście albo ten szpital jest tak dobry.

lek. dent. Magdalena Kuś-Florek

N.Z.O.Z. "DENTAL"
pl. Wolności 1
41-100 Siemianowice Śląskie

Przesympatyczna Pani stomatolog. Nie tylko uprzejma ale i w prosty sposób potrafi wytłumaczyć co trzeba zrobić i dlaczego. W tym przypadku leczenie kanalowe, więc nie obyło się bez kilku wizyt. Pozdrawiam serdecznie! Adam
Opinia dodana przez: Adam

lek. dent. Katarzyna Ściskała

Wróblewskiego 20a
41-106 Siemianowice Śląskie

W skali od 1 do 5 daję 6 :-) Oprócz profesjonalizmu i zawodowej uprzejmości jest coś jeszcze - wspaniałe podejście do pacjenta, zadawanie pytań, uważne słuchanie i reagowanie na to co pacjent mówi, nieudawane zainteresowanie, troska i chęć pomocy także w dziedzinach medycyny innych niż stomatologia. To widać nawet podczas krótkich wizyt. Nigdy dotąd nie pisałem żadnych takich opinii ale Pani Doktor na to w pełni zasługuje.
Opinia dodana przez: Sławek

dr n. med. Ireneusz Mazur

Chirurg naczyniowy, Flebolog

NZOZ Euro-Klinika Sp. z o.o.
Wyspiańskiego 3
41-100 Siemianowice Śląskie

Wspaniały specjalista. Z dolegliwościami żylnymi zmagałam się od kilku lat. Na wizycie doktor przeprowadził fachową konsultację wraz z badaniem doppler. Zostałam zdiagnozowana i umówiłam się na zabieg laserowego usunięcia żylaków, które uzupełnione było skeroterapią. Warunki w Euro-Klinice cudowne, nie mówiąc już o zespole lekarza i pielęgniarek. Teraz mogę chodzić w spodenkach. Serdecznie polecam dr Mazura wszystkim.
Opinia dodana przez: Zofia

lek. dent. Aneta Badora-Smoleń

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lecznictwa Otwartego "F-MED" Sp. z o. o. Sp.k. "Praktyka Lekarza Rodzinnego"
Przyjaźni 20a
41-103 Siemianowice Śląskie

Z całego serca Polecam ... Pani Dr Godna polecenia robi dokładnie bez bólu i jest bardzo uprzejma.Zawsze swój czas poświeca do samego końca odpowie na każde pytanie .100% najlepsza
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Aleksandra Cygon

Plac Bohaterów Września 2/32
41-103 Siemianowice Śląskie

3 razy NIE POLECAM!!! Chciałam delikatnie poprawić uśmiech, dokładnie wytłumaczyłam o co mi chodzi, dr stwierdziła, że wykona "bonding", uwzględniając moje preferencje. Niestety, po zabiegu, czułam się okropnie, moje zęby zostały całkowicie zniekształcone, kompozytu było nałożone tak grubo, z defektami, nierównościami, wyglądałam tak, jakbym miała sztuczną protezę, zostałam oszpecona. Dr umówiła mnie na poprawki za dwa tyg, tłumacząc, że muszę się z tym oswoić. Niestety, nie wyobrażałam sobie wyjechać na ...
Opinia dodana przez: Sylwia

dr n. med. Dariusz Skaba

Protetyk, Stomatolog

Leśna 2
Siemianowice Śląskie

Pan dr Darek nie tylko wyleczył mi zęba, również potraktował łagodnie moją kieszeń, do tego przyjemnie obdarował mnie komplementami, przez co zachęcił do następnej wizyty. Nie wspomnę o tym, że nie tylko jest wybitnym specjalistą ale również czarującym mężczyzną, przy którym nie odczuwa się bólu, a jedynie przyjemny dreszczyk emocji. Polecam wizytę u Pana doktora - sama przyjemność :D
Opinia dodana przez: Kasia

Maciej Składowski

NZOZ Dentomed
41-103 Siemianowice Śląskie

Ogólnie oceniam na 5/5. znieczulenie w moim przypadku zadziałało prawidłowo (totalnie nic nie czułam). Musiałam się zdecydować na implanty i nie żałuję. Na wszelki wypadek podaje link do strony. https://dentomed.com.pl/uslugi-stomatologiczne/implanty-zebowe/ Bardzo polecam Pana Doktora Macieja Składowskiego! Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Beata

lek. dent. Michał Bąk

Chirurg stomatolog

Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii ANTIDOTUM N.Z.O.Z.
Dworska 9/1B
41-100 Siemianowice Śląskie

Bardzo sympatyczny i uprzejmy Doktor. Wyrwanie ósemki było mega delikatne i byłam zaskoczona jak sprawnie i szybko Doktor je przeprowadził. Dodatkowo jest bardzo sympatyczny, z poczuciem humoru co rozładowuje stres :) Polecam serdecznie!
Opinia dodana przez: Marzena

lek. dent. Renata Piwowarska-Kontny

BIODENT Przychodnia Specjalistyczna spółka cywilna Anna Sobieraj i Lucjan Sobieraj
ulica Wróblewskiego 67
41-106 Siemianowice Śląskie

Przesympatyczna i konkretna Pani Doktor.. :) Od samego wejścia do gabinetu widać, że chce dla pacjenta jak najlepiej. Polecam !
Opinia dodana przez: Artur Długosz

dr n. med. Jarosław Słota

Siemianowice Śląskie

Z panem doktorem spotkałam się 8 lat temu ,kiedy zachorowałam po 18 latach drugi raz na raka.Lekarz który mnie prowadził dał mi skierowanie na operację i pożegnał się zemną.Wtedy załamana, przestraszona,zapłakana trafiłam do PANA DOKTORA.W dniu pierwszej wizyty ,już się dowiedziałam jaki będzie mój plan leczenia.Dzięki Niemu przetrwałam chemie operację radiologie.Po roku wyszły mi jakieś niewiadomego pochodzenia zmiany na kościach.Jestem ciągle pod kontrolą onkologa,ale każdy wynik najpierw konsultuję z PANEM ...
Opinia dodana przez: Maria

dr Marek Grabowski

Siemianowice Śląskie

Dzień dobry. Na imię mi Grzegorz i chce się podzielić z Wami opinią o Panu doktorze Marku Grabowskim z CLO w Siemianowicach śląskich. Ze względu na moją przypadłość jestem wieloletnim pacjentem CLO. Kilka lat temu "trafiłem" do Pana dr Grabowskiego i bardzo się cieszę z tego powodu. Dr. Grabowski jest profesjonalistą w swojej dziedzinie medycyny. Doktorem z wieloletnim doświadczeniem, który nie zatracił przez lata empatii do pacjenta. Śmiało mogę użyć ...
Opinia dodana przez: Grzegorz Gajda

lek. med. Przemysław Król

NZOZ Euro-Klinika Sp. z o.o.
Wyspiańskiego 3
41-100 Siemianowice Śląskie

Piszę te słowa jako mąż Wspaniałej Kobiety mojej Żony ,na której drodze życia stanął RAK. Spadło to na nas jak grom z jasnego nieba, ale to samo Niebo dało nam poznać bardzo dobrego człowieka Pana Przemysława Króla. Pan doktor, jak mało który lekarz łączy w sobie profesjonalizm na najwyższym poziomie z autentycznym ludzkim i serdecznym podejściem do chorej osoby. Pan Przemysław w szczery i otwarty sposób wczuwa się w sytuację ...
Opinia dodana przez: Józef

Rafal Ebisz

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Siemianowice Śląskie

wykonał operacje plastyczną i skorygował mi nosa. wg mnie lekarz jest dokładny. skutecznośc jego leczenia potwierdził lekarz prowadzący z przychodni na Wspólnej. Dodatkowo ekspresem i komfortowo pozbyłem się moich zębów mądrości, które w cale okazały się nie byc takie mądre, podobnie jak ja.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Tomasz Kiołbasa

Ortopeda, Traumatolog

NZOZ DELTA
Kościelna 61
41-103 Siemianowice Śląskie

Lekarz naprawdę z powołania. Rzadko spotyka się lekarzy tak zaangażowanych w leczenie pacjenta. Pierwszy raz się zetknęłam z tym, że lekarz dzwoni do pacjenta upewnić się, czy wszystko jest ok i czy pacjent pamięta o ćwiczeniach (które w tym wypadku były bardzo istotne dla pozytywnych efektów leczenia). Pan doktor wszystko wyjaśnia, czasem nawet pokazując na modelu. Poświęca pacjentowi tyle czasu, ile trzeba. W moim przypadku leczenie zakończyło się pomyślnie. Gorąco ...