Warszawa Chirurg Stomatolog

Chirurg stomatolog Warszawa dr n. med. Piotr Wychowański

Wychowański Stomatologia
Rakowiecka 9

1 - podeście do pacjenta idealne, czego bardzo brakuje tego u innych lekarzy. Pan Wychowański wytłumaczył jasno co będziemy robić, 2- daje się poczuć bezpiecznie i pewnie na fotelu, 3 - i najważniejsze, poprawił mi zęby pod innym stomatologu. Spędzało mi to sen z powiek, a teraz mam piękny uśmiech, a co ważne zdrowy i to w kilka wizyt! jestem u Pana doktora pod kontrolą i szczerze innym polecam. Klinika również zadbana, dobry kontakt z personelem który jest miły i pomocny.

Opinia dodana przez: Aleksandra B

lek. stom. Ehtesham Beheshty Kazerooni

Chirurg stomatolog, Protetyk

Gabinet Stomatologiczny UŚMIECH ZDROWIA
Łowicka 23

Jestem bardzo zadowolony z efektów leczenia. Doktor jest konkretny i rzeczowy. Całość leczenia zgodnie z wcześniejszym planem. Polecam.

Chirurg stomatolog Warszawa lek. stom. Przemysław Lutostański

lek. stom. Przemysław Lutostański

Chirurg stomatolog, Stomatolog

White Dental Clinic
Żeromskiego 3A

Rewelacyjny stomatolog. Zawsze mówię że o dentyści od spraw beznadziejnych. Mają też dentystę dla dzieci więc można leczyć się cała rodzina . nowa lokalizacja jest jak najbardziej na plus. Gabinety bardzo dobrze wyposażone a personel zawsze uśmiechnięty i pomocny.

Opinia dodana przez: anna
Chirurg stomatolog Warszawa lek. dent. Małgorzata Mazurek

Całodobowe Centrum Stomatologii Ludna
Ludna 10a

Wolny termin: dzisiaj o 09:30. Sprawdź inny.
Chirurg stomatolog Warszawa lek. dent. Krzysztof Kowalczyk

lek. dent. Krzysztof Kowalczyk

Specjalista leczenia bólu, RTG

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DENTIS Spółka z o.o.
Kondratowicza 18 lok. 423

Panie Doktorze bardzo dziekuję za wsparcie,kompetencje,uprzejmość,troskę o to aby nic nie bolało.Cały zabieg przebiegł faktycznie bez bólu i stresu a ja należę do osób wyjątkowo panikujących.Polecem wszystkim Doktora Kowalczyka naprawdę godny polecenia lekarz.Dziękuję również całemu wspaniałemu personelowi.Na zadane pytania Panie odpowiadały z uśmiechem na twarzy przy czym bardzo kompetentnie.Jeszcze raz wielkie dzięki.

Opinia dodana przez: barbara
Wolny termin: 28 Maj o 10:00. Sprawdź inny.
Chirurg stomatolog Warszawa lek. stom. Agnieszka Jaworska

Interdental AT Agnieszka Jaworska
ul. Reymonta 34 m 18

Doskonały stomatolog. Świetny kontakt z pacjentem, kompetencja i bardzo dobre efekty leczenia.Można śmiało polecać.

Opinia dodana przez: Andrzej
Chirurg szczękowo twarzowy Warszawa dr n. med. Michał Jonasz

dr n. med. Michał Jonasz

Chirurg szczękowo twarzowy, Stomatolog

DentalWhite
ul. Sebastiana Klonowicza 2/U3
01-228 Wola, Warszawa

Doskonały specjalista. Skomplikowane leczenie implanty, ortodoncja + problemy z żuchwą - zapowiadało się na długie i kosztowne leczenie. A w Dental White pod opieką Pana doktora wszystko skończyło się szybko, sprawnie i nie było tak strasznie jak zapowiadane mi w innych klinikach. Jestem wdzięczna. Polecam.

Opinia dodana przez: Kasia

LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)

Pani doktor usuwała mi "ósemkę". Nic dodać, nic ująć. Nie dość, że pani doktor jest rzeczowa i kompetentna, to jeszcze na dodatek jest bardzo miła i sympatyczna.

lekarz Janusz Klepacz

Chirurg stomatolog, Protetyk

Solident jkk
grochowska 162/164

Nie zawsze ufam i wierzę wszelkim wpisom na forach.Jednak Pana Doktora Klepacza polecam i potwierdzam Jego profesjonalizm, wspaniałą aparycję, czystość gabinetu a przede wszystkim brak powikłań i problemów.Bardzo przyzwoite ceny.