Lekarze Chirurg stomatolog Wejherowo

lek. dent. Anna Soszyńska-Machowiec

DENTYSTA Indywidualna Praktyka Lekarska
Sobieskiego 227
Wejherowo

Bardzo sympatyczna,miła osoba.Wchodząc do gabinetu czuje się tam bardzo komfortowo.Leczenie u pani doktor ma charakter misji pomocy drugiemu człowiekowi a nie jak to teraz popularnie bywa zwykła praca zarobkowa.Leczenie w pełni profesjonalne i dodatkowo ceny naprawde konkurencyjne.SZCZERZE POLECAM USŁUGI PANI DOKTOR-NAPRAWDE WARTO!
Opinia dodana przez: STEFANIA

lekarz Andrzej Dziedzic

Pucka 11
Wejherowo

Bardzo dobry chirurg i lekarz. Dba o pacjenta . Jest empatyczny i bardzo profesjonalny. Polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Paweł Kalinowski

Chirurg urazowy, Ortopeda

poradnia urazowo-ortopedyczna
sw.jana7B
84-200 Wejherowo

Dr Paweł Kalinowski prowadził mnie prawe 9 lat, on jako jedyny stwierdził rzeczywistą przyczynę dolegliwości bólowych. Inni lekarze mieli odmienne zdanie. Z początku Pan Paweł próbował zrobić wszystko by tylko uniknąć operacji, m.in. przepisywał mi różnego rodzaju środki w postaci tabletek jak również rehabilitacje. Pamiętajmy, że każda ingerencja w staw jest szkodliwa. W moim przypadku operacja była nieunikniona. Byłam operowana 5 razy. Doktor Paweł po każdej operacji podchodził do mnie ...
Opinia dodana przez: Dzeeela

lek. dent. Ewa Wrońska

indywidualna praktyka lekarska
chopina
84-200 Wejherowo

najlepszy lekarz z jakim miałam dotąd do czynienia! leczę zęby od dość długiego czasu i dopiero dr Ewa całkowicie mi "podpasowała". spokoj, kompetencja, przyjemne usposobienie- kobieta anioł :) polecam wszystkim!
Opinia dodana przez: patrycja

lek. dent. Beata Lidke

ul. św. Jana 7C/40
84-200 Wejherowo

Wielokrotnie byłam u Pani Doktor. Zawsze profesjonalnie. Nawet leczenie kanałowe nie było takie straszne. Bardzo polecam

lekarz Roman Budziński

84-200 Wejherowo

W dniu 14 stycznia 2015 roku pan doktor przeprowadził u mnie w Szpitalu w Wejherowie laparoskopowe usunięcie pęcherzyka żółciowego. Uprzejmość pana doktora zarówno w zakresie terminu przeprowadzenia operacji, jej przebiegu jak i zachowania pooperacyjnego winna być oceniona jako celująca. Prawdą jest to co powiedziała jedna z pielęgniarek z oddziału chirurgii, iż jest to lekarz nadzwyczajny zarówno jako doktor jak i człowiek, niezwykle skrupulatny, ale także wyrozumiały. Nie znajduję słów, aby ...
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Joanna Popów

ul. 10 Lutego 1/U3
84-200 Wejherowo

Szkoda że trzeba tak długo na Panią Joanne czekać na NFZ ... Jest Kochana,precyzyjna, szybka i miła
Opinia dodana przez: Ania

lek. dent. Wojciech Jurkiewicz

ul. Pomorska 3P
84-200 Wejherowo

Świetny dentysta tak uprzejmego i konkretnego lekarza ze świecą szukać, kto raz przyjdzie na wizytę na pewno wróci ponownie.

lek. dent. Elżbieta Klunder-Szajewska

Wałowa 26E
84-200 Wejherowo

Najlepsza Pani Stomatolog jaką spotkałam Uprzejma Miła Bardzo fajna atmosfera podczas wizyty .Bardzo profesjonalna obsługa.Nie zamieniłabym na żadną inną🤗
Opinia dodana przez: TAMARA

lek. dent. Joanna Dyderska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nr 1
ulica 10 Lutego 13
84-200 Wejherowo

Niezwykle serdeczna i miła osoba. Jeśli boicie się wizyty u stomatologa, to zdecydowanie polecam dr Joannę. Bardzo delikatna i dokładna a do tego kompetentna. Oby jak najwięcej takich stomatologów.
Opinia dodana przez: Jolanta

lek. dent. Lilia Obrocka

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

84-200 Wejherowo

Polecam Panią Doktor! Od lat leczy się u Niej cała moja rodzina. Bardzo dobre podejście do dzieci.Pani Doktor jest bardzo dokładna, każdy problem szczegółowo omawia i wyjaśnia. Bardzo fachowe i profesjonalne podejście, zauważa się wieloletnie doświadczenie.

Dorota Marszewska

PRO-DENT
Wejherowo

Pani Dorota jest bardzo spokojną i miłą osobą. W kompetentny sposób wybrała zęby "do naprawy". Wkucie igły do znieczulenia było praktycznie nieodczuwalne. Dodatkowo na wizytę zabrałam 3 letnia córkę, była to jej druga wizyta w gabinecie, ale na pierwszej u innego lekarza nie chciała nawet otworzyć buzi, tu na dostawionym krześle zrobiła wszystko o co Pani Dorota prosiła, z uśmiechem. Oczywiście wymagało to sprytu i odpowiedniego podejścia - nie każdy ...
Opinia dodana przez: Adrianna

lek. dent. Stefan Rakowski

Klasztorna 5
84-200 Wejherowo

dziendobry chcial bym sie dowiedziec cz wujek stefan jeszcze zyje i co tam uwas slychac jak wojtet i agata co u cioci marty .pozdrowienia od michala i edyty ,nikoli Niemiec
Opinia dodana przez: Michal niemiec/ur.Wödz

lek. dent. Ewa Tykwińska

Protetyk, Stomatolog

olna 3
84-200 Wejherowo

Moja ulubiona Pani dentyska. Jestem jej pacjentką od parunastu lat. Moje zęby są w świetnym stanie, plomby długo trzymają, nigdy nic się z nimi nie działo. A pani Tykwińska jest niesamowicie delikatna - nigdy nie potrzebowałam znieczulenia. Do tego wszystkiego jest bardzo miłą i uprzejmą osobą. Najlepsze dentystka w Wejherowie!

lekarz Michał Orłowski

84-200 Wejherowo

Jestem bardzo zadowolona i mam 100%zaufanie do doktora.Orłowskiego. Jest bardzo dobry , staranny i wszystko potrafi tak normalnie prosto Wytłumaczyć tak że Karzden zrozumie..Raz jeszcze Dziękuję i polecam ..Wszystkim .
Opinia dodana przez: Barbara

lek. dent. Mariola Andrzejewska

Gabinet
ul. Strzelecka
84-200 Wejherowo

Gorąco polecam - zabieg szybki i bardzo komfortowy (nie taki dentysta straszny jak go malują), przy okazji zostałem pouczony co do prawidłowej higieny jamy ustnej. Pani doktor bardzo uprzejma i sympatyczna a przy tym full profeska - efekt końcowy: ząb (jedynka więc na widoku) - wygląda jak nówka, nic nie haczy ani nie jest szorstki. Gabinet bardzo fajny, jest tam od niedawna więc wszystko nowiutkie i czyściutkie.

Adam Juszczak

Chirurg ogólny, Ortopeda

Gabinet lekarski
Wejherowo

Bardzo dobry specjalista, potrafi poprowadzić leczenie, również poprzez skierowanie do innych specjalistów jeżeli zachodzi potrzeba zabiegów wykraczających poza Jego możliwości, Doskonałe podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: rafał

lek. dent. Joanna Urban

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Gabinet Izodent
ul. Pucka 34
84-200 Wejherowo

Polecam Dr Urban wszystkim bojącym się pacjentom. Ładnie poleczone zęby,dokładnie.Czasem zdarzają się opóźnienia.Terminy odległe ,ale warto czekać.PzOLECAM!!!

lek. dent. Kacper Gomułka

indywidualna praktyka lekarska
chopina
84-200 Wejherowo

Dentysta anioł,fachowy,uprzejmy,dbający o dobre samopoczucie pacjenta,wizyta u dr Gomułki to pełen relaks,dosłownie można zasnąć na fotelu !!!polecam każdemu kto nie chce cierpieć u dentysty,kto się boi.ja dojeżdżamy 25km ale naprawdę warto i ceny nie są wygórowane.kto raz pójdzie na wizytę nie pójdzie nigdy do innego dentysty.
Opinia dodana przez: justyna

lek. dent. Katarzyna Dostatnia

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "UROLOG"
ulica Polna 3/42
84-200 Wejherowo

Lekarz godny polecenia, bardzo dokładny. Rewelacja! Przestałam się bać nawet skomplikowanego leczenia.