Wielkopolskie Chirurg Stomatolog

dr Marek Szulc

Chirurg stomatolog, Stomatolog

ulica Dojazd 34
60-637 Poznań

Polecam Pana doktora! Bardzo bałam się wyrwania dwóch czwórek ale trafiłam w dobre ręce i atmosfera w gabinecie sprawiła że po strachu nie było śladu. Zabieg bezbolesny i przeprowadzony w miłej atmosferze. Asystentka pana doktora również przemiła :)

Droga Leśna 35/13
Oborniki

Rewelacyjny dentysta, z cudownym podejściem do pacjentów w każdym wieku. świetny i doświadczony fachowiec.

Opinia dodana przez: Ada

Maria Lempe

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Prywatna Praktyka Stomatologiczna
Złotniki, ul.Jelonkowa 28
62-002 Poznań

Szczerze polecam ! Bardzo dobry lekarz i nawet nie drogo jak na prywatna wizyte.

Kinga Karpińska

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

Trzcianka

Świetny Stomatolog Naprawde polecam Wszystkie zęby zostały mi wyleczone Praktycznie bezboleśnie 9 znieczulenie troche boli ale ujdzie) Teraz ukruszył mi sie ząb i zapisałam sie z chęcią Co kiedyś bym nigdy nie poszła choćby mi płacili Polecam w 100%

Extra-dent
Tysiąclecia12
61-255 Poznań

Strach minął. Efekt leczenia rewelacyjny. Warto było przejechać kawał kraju. Pozdrawiam i dziękuję Doktorze!

Opinia dodana przez: Kasia123 marekules

Prywatny Gabinet Lekarski
os. Na Murawie 5 A/1
61-655 Poznań

Pani doktor jest wspaniala, cierpliwa, umie rozladowac atmosfere, jest swietnym fachowcem, bardzo mila - terminy na poltora miesiaca do przodu swiadcza o tym jaki to lekarz - polecam goraco

Opinia dodana przez: Grzesiek

Barbara Drobniewska nowicka

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny
Miedziana 4
62-800 Kalisz

Nie wiem, jak jest teraz, ale kiedyś p. Drobniewska była ordynatorem chirurgii szczękowo-twarzowej w Kaliszu. Wtedy właśnie pod jej okiem przechodziłem dość poważny zabieg. Zawsze była bardzo uprzejma, a przy tym rzeczowa, dokładna. Ma opinię świetnego fachowca.

Barbara Marczewska

Chirurg stomatolog, Protetyk

NZOZ Ars Medical Ośrodek Specjalistycznych Usług Medycznych
Niepodległości 23
62-700 Turek

Koszt jaki podałam jest to kwota całego leczenia kanałowego zęba. P. Dr w każdej chwili udziela pomocy jak mało który lekarz potrafi pomów bez względu na to czy ma coś zaplanowane i nie zasłania się wymówkami że w weekendy przyjmuje tylko osoby wcześniej umówione. Jest bardzo wyrozumiała, dobrze doradzi. Polecam gorąco.

Jeżycka 48/2
60-865 Poznań

Jestem bardzo zadowolona ze trafiłam do Pana Dr. Profesjonalista, człowiek który robi to z pasją. A do tego niedrogi. Polecam!

Opinia dodana przez: adriana

ulica Stodolna 14
62-035 Kórnik

Pani Ela jest nie tylko świetnym dentystą ale również bardzo sympatyczną i serdeczną osobą :) Dzięki niej nie boje się już chodzenia do dentysty :) bardzo serdecznie polecam wszystkim :)

Opinia dodana przez: Kasia