Chirurg Stomatolog Wrocław

lek. stom. Monika Banaszek-Rola

M-Dent Centrum Stomatologiczne
ul. Pestalozziego 9
50-325 Wrocław

Profesjonalna klinika - polecam! Kompleksowa obsługa, życzliwość Pani Doktor. Jestem naprawdę zadowolona :)

Opinia dodana przez: Ola
Wolny termin: 30 Maj o 15:30. Sprawdź inny. # 4

dr n. med. Rafał Nowak

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Akademicki Szpital Kliniczny Akademickie Centrum Opieki Stacjonarnej
ulica Borowska 213
50-556 Wrocław

Doktor usuwał mi dziś ósemkę, jestem bardzo zadowolona z tego jak przebiegł zabieg - fachowo, szybko i bezboleśnie, bez żadnych komplikacji. A przy okazji bardzo sympatyczny człowiek, chciało by się, żeby każdy lekarz miał takie podejście do pacjenta.

Wolny termin: 1 Cze o 09:00. Sprawdź inny. # 5

lekarz Patrycja Stawinoga

Chirurg stomatolog, Protetyk

Kurkowa 29 / 2
50-210 Wrocław

Lekarka kompleksowo podchodzi do leczenia. Założone plomby trzymają się bardzo dobrze. Rewelacyjnie znieczula.

NZOZ Akademicka Poliklinika Stomatologiczna
ulica Krakowska 26
50-425 Wrocław

DR PIOTR BILSKI (CHIRURG STOMATOLOG) - W 100% MOGĘ GO POLECIĆ!!! REWELACYJNY! PRZEPROWADZIŁ U MNIE ZABIEG ZĘBA ZATRZYMANEGO - ÓSEMKI (CIĘCIE DZIĄSEŁ, ODPIŁOWYWANIE ZĘBA OD KOŚCI DO KTÓREJ SIĘ PRZYRÓSŁ, SZYCIE). ZABIEG BYŁ OKREŚLONY JAKO CIĘŻKI (OPERACYJNY). W MOIM MIEŚCIE - OK 60 KM. OD WROCŁAWIA LEKARZE ODMÓWILI MI WYKONANIA TEGO ZABIEGU. ON SIĘ PODJĄŁ. PRZYJMUJE ZARÓWNO PRYWATNIE ( MA SWÓJ GABINET) JAK I NA KASĘ CHORYCH NA UL. KRAKOWSKIEJ, LUB TAM TEŻ PRYWATNIE ( JA WŁAŚNIE TAK BYŁAM). NIE MIAŁAM PO ZABIEGU ŻADNYCH KOMPLIKACJI. REWELACYJNY LEKARZ! PROFESJONALISTA! PIĘKNIE ZSZYŁ DZIĄSŁO, ZBIEG PRZEPROWADZIŁ SZYBKO I ZWINNIE, DAŁ ZNIECZULENIE, POINSTRUOWAŁ O WSZYSTKIM, PO ZABIEGU BYŁAM U KONTROLI,DAL LEKI DO PŁUKANIA, ZERO PROBLEMU, REWELACYJNY KONTAKT - DZWONIŁAM DO NIEGO NA KOMÓRKĘ - ODBIERAŁA I POMAGAŁ W RAZIE PYTAŃ - 100 % GODNY POLECENIA!!!

lek. dent. Przemysław Krupa

Przychodnia Lekarska ZA-MED
ulica Chłodna 16
53-022 Wrocław

Dobry fachowiec godny polecenia. Pan doktor, przedstawił kolejne etapy, wyjaśnił na czym będzie polegał zabieg, sprawnie go przeprowadził. Wszystko przebiegło w miłej atmosferze, bez kolejek i zbędnego stresu.

Gabinet stomatologiczny
P.Wysockiego 8/1
51-692 Wrocław

Znakomity chirurg stomatologiczny i znakomity dentysta, protetyk. Bardzo kompleksowo podchodzi do pacjenta, ma świetny kontakt z pacjentem. Gabinet też super. Bardzo polecam! Pacjent

Paweł Kosior

Chirurg stomatolog, Protetyk

DENTALLAND Praktyka Stomatologiczna
Strzegomska 206/208
54-432 Wrocław

Byłem u p. Pawła na usunięciu zęba, co nigdy nie jest łatwe. Jednak w rękach tak dobrego fachowca jak p. Paweł czułem się bezpieczny. Ze spokojem polecam wizytę w gabinecie.