Lekarze Chirurg stomatolog Żary

lek. dent. Waldemar Spacjer

Reg- Dent
Myśliwska
68-200 Żary

Chodziłam do niego jako dziecko, gdy przyjmował w "ekonomiku", tak miłego, uprzejmego i przyjaznego dentysty w życiu nie spotkałam, a miałam trochę problemów z zębami, nosiłam aparaty na zębach, odwiedzałam regularnie stomatologów i ortodontów. Nie wiem jaki jest teraz, ale mam nadzieję, ze się nie zmienił. To był cudowny lekarz, przyjazny, pomocny, dowcipny, delikatny, żadne dziecko nie bało się rwania zębów w jego wykonaniu, miły, kulturalny, jako dzieci uwielbialiśmy go. ...
Opinia dodana przez: Hanka

lekarz Dagmara Otocka-Kmiecik

105 Szpital Wojskowy
Żary

Wyjatkowa Pani Doktor z zuzpelnie wyjatkowym podejsciem do dzieci jak i doroslych. Moj 5 letni synek do nikogo innego nie da sie zaprosic:-) U mnie natomiast zab ktorzy "inni" wskazali wyrwac , zostal pieknie odbudowany a ze moj wlasny wyglada lepiej niz implant:-) ...kompetentnie i rzeczowo a co najwazniejsze bez naciagania:-)

lek. dent. Krystyna Błażejewska

Tatrzańska 9
68-200 Żary

super duper pani stomatolog goraco polecam
LUDZIE TROCHĘ EMPATII . PAN DALECKI PRZYJMOWAĆ MA NA UL. SZPITALNEJ W ŻARACH , KWATER NR/NR ??? PRZECIEŻ LEKARZ OD KILKU LAT - !!!! NIE ŻYJE !!!!!

lekarz Zdzisław Ogrodowczyk

Zawiszy Czarnego 12/35
68-200 Żary

Pan doktor operował moją córkę ,polecił mi go inny lekarz którego zapytałam komu powierzył by własne dziecko, myślę że to mówi samo za siebie. Dziękuję Panie doktorze.

lek. dent. Dominika Szczygieł

gabinet
Broni Pancernej
68-200 Żary

Lekarz stomatolog najwyższej klasy światowej. Wspaniała kobieta, niezwykle uprzejma. Gorąco polecam wszystkim zainteresowanym
Opinia dodana przez: Józef

lek. dent. Grażyna Kropska

Gabinet Stomatologiczny
Pl. Żwirki i Wigury 5
68-200 Żary

bardzo dobry dentysta polecam go wszystkim którzy mają problemy z zębami

lekarz Robert Jamont

Chirurg plastyczny

eskulap
moniuszki
68-208 Żary

Polecam dr Jamonta. Byłam 2 lata temu na przeszczepach po oparzeniu, inni lekarze nie podejmowali się tego zabiegu, on dał mi nadzieję, po przeszczepie blizny wyglądają znacznie zniwelowane. Specjaliści w klinice chirurgii plastycznej w Polanicy Zdroju rozkładali ręce jak widzieli moje blizny...Polecam tego lekarza wszystkim, naprawdę warto, miły, uprzejmy, i przede wszystkim nie owija w bawełnę Jestem mu bardzo wdzięczna, i będę do końca życia, bo odmienił moje życie Polecam!!!!!!

lek. dent. Elżbieta Remiszewska

Drzymały 44
68-200 Żary

jedynke odbudowała na 20 lat żałuję że jak po 20 latach poszłam gdzie indziej tam kornke straciłam po 5h

dr n. med. Bronisław Górski

Gabinet
Partyzantów 4
Żary

Byłem u dr n.med.Bronisława Górskiego z córką na wizycie.Córka miała wykonany zabieg metodą kriochirurgii brodawki reki. Jestem bardzo zadowolony ,ponieważ już po jednym zabiegu zmiana została całkowicie wyleczona.Doktor Bronisław Górski jest lekarzem bardzo kompetentnym, uprzejmym i bardzo starającym się pomóc choremu. W pełni podzielam opinie tych ,którzy polecają innym i ja również będę polecał potencjalnym pacjentom.
Opinia dodana przez: Paweł

lek. dent. Krystyna Zawadzka

Al. Wojska Polskiego 47A
68-200 Żary

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta i leczenia. To najlepszy stomatolog w Żarach z jakim miałem styczność. Polecam.
Opinia dodana przez: Łukasz

lek. dent. Anna Ostrowska-Borowiec

"PRIMUS" s.c.
Henryka Wieniawskiego 3 B
68-200 Żary

Od 30 lat leczymy zęby u Pani Doktor Borowiec a później dołączyliśmy nasze dzieci. Nawet nie myślę zmieniać lekarza. Profesjonalizm, uprzejmość, uśmiech, troska by nie bolało to wszystko co nam potrzeba. Serdecznie polecam.

lek. dent. Małgorzata Krasowska

105. Szpital Wojskowy z Przychodnią w Żarach
Żary

Polecam te panią miła uprzejma i dokładna w tym co robi ............ Pozdrawiam wszystkich .............

lek. dent. Elżbieta Warzecha

Łużyckie Centrum Medyczne s.c.
ulica Strzelców 10
68-200 Żary

Nie polecam.Do Pani Warzechy poszłam tylko dlatego, że nie było juz miejsc do świetnej dentystki w tej samej przychodni. Skoro było miejsce to postanowiłam skorzystać.Zgłosiłam, że pobolewa mnie siódemka,ale Pani Warzecha uznała, że ząb jest zdrowy i nic nie trzeba z nim robić. Jednocześnie stwierdziła, że mam 6 małych ubytków. W ciągu 5 min. zrobiła mi 3 zęby.Kolejne 3 na następnej wizycie.Po czym poinformowała, że mam do leczenia 9 zębów. ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Małgorzata Sitek

gabinet
Broni Pancernej
68-200 Żary

Pani Dr Sitek jest niesamowicie dobrym lekarzem, wykształconym wg niemieckich zasad. Implantologia i protetyka to u niej praca I klasa, wszystko wg zasad, a nie jak w innych gabinetach prowizorka.P.M.Sitek to osoba z wielkim sercem pomoże nawet osobie za przysłowiową 1zł jeśli widzi ze kogos nie stac na wizyte, a ma dolegliwosci bolowe.Gorąco polecam

lekarz Marcin Cieciorowski

105 szpital
zary domanskiego 2
66-200 Żary

Lekarz, który wykazuje dużą kompetencję i zaangażowanie w opiekę nad pacjentem. Dokładnie wyjaśnia przebieg leczenia i szczególowo odpowiada na wszelkie pytania. Zdecydowanie godny polecenia!
Opinia dodana przez: Paulina

Urszula Regner-Pałka

Reg- Dent
Myśliwska
68-200 Żary

Zdecydowanie nie polecam! Przez tę panią doktor mam teraz ogromne problemy z zębami, gdyż podczas dwuletniego leczenia ortodontycznego zaniedbała mi najwyraźniej generalne leczenie zębów i teraz okazało się podczas przypadkowej wizyty u innej dentystki, że mam dziury w kilku zębach, za co będę musiała płacić z własnej kieszeni... Ortodontka uprzejma, ale niestety brak doświadczenia, profesjonalizmu. Oraz celowe wydłużanie leczenia. Nie polecam, jestem zawiedziona.
Opinia dodana przez: karolla4

lek. dent. Zbigniew Pałka

Lubelska
68-200 Żary

wyrwał mi zęba, ale trwało to ponad godzinę i naciągnął mi wargę na bok (która goiła się dłużej niż ząb) jeszcze założył tylko jeden szew. Nie polecam do wyrywania:) młody i nie doświadczony. Widocznie mało uwagi poświecał nauce podczas studiów.

lekarz Zbigniew Czarnecki

Chirurg ogólny, Ortopeda

PRYWATNE CENTRUM CHIRURGICZNE ESKULAP-GABINETY SPECJALISTYCZNE
ulica Moniuszki 2
68-200 Żary

Odradzam!!!! Nie dowiedziałam się co mi dolega - pytając się co mi jest odpowiedział- gdyby Pani mniej chodziła na boki to by noga tak nie bolała a po drugie kobietom nie są potrzebne nogi, chodzi mniej będą łaziły na boki. Szczyt bezczelności. On nawet nie leczy i nie mówiąc o jakimkolwiek badaniu.

lek. dent. Ewelina Krasicka

PRYWATNE CENTRUM CHIRURGICZNE ESKULAP-GABINETY SPECJALISTYCZNE
ulica Moniuszki 2
68-200 Żary

Porażka. Leczyłam zęby w dniach 12.10.21- 06.06.22r./7 wizyt/.Po kilku m-cach wróciłam do gabinetu z bólem leczonego przez Panią doktor zęba...i zderzyłam się z całkowitą bezdusznością .Pani doktor zaproponowała mi wizytę na lipiec br Czyli miałam, ot tak sobie chodzić przez trzy miesiace z bolącym zębem.. Przychodziłam rano do gabinetu, przez trzy kolejne dni i spotykała mnie tylko obojętność.Boli? Tu każdy przychodzi z bólem .A skończyło się ropniem ,wyrwaniem zęba ,szyciem ...
Opinia dodana przez: Gabriela