Chirurg Stomatolog Zielona Góra

Chirurg stomatolog, Protetyk

Stomatologia na Jędrzychowie
ul.Kasztanowa 12a/1
Zielona Góra

Bardzo polecam dr Oziemczuk, leczę się u niej w Den Medzie na Łużyckiej. Przez wiele lat miałam dentofobię, ale dr Oziemczuk skutecznie mnie z niej wyleczyła. Nie boję się nawet rwania zębów, bardzo polecam.

Opinia dodana przez: Kasia

Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna - Jarosław Schab
ulica Wazów 58/2
Zielona Góra

Doktor Schab to mistrz w dlutowaniu i wyrywaniu zębów.Wczoraj mialam dlutowana i wyrywana osemke.Zab byl trudny do usuniecia,poniewaz byl poziomo po prostu sobie leżał :) zero bolu podczas zabiegu.Doktor bardzo sympatyczny,wszysko wytlumaczyl i opowiedzial jak bedzie po.Zapisal antybiotyk,ketanol i płyn do plukania.Idac na wyrwanie zęba bylam bardziej zestresowana jak idac na porodowke i nie potrzebnie bo zabieg to nic strasznego najgorsze w tym wszystkim bylo polykanie tej slonej wody ktora chlodzi wiertło: )Z czystym sumieniem polecam.

Opinia dodana przez: Kaska

Gabinet Stomatologiczny
ul. Zamkowa 7/5A
Zielona Góra

Polecam Pana Doktora. Miałem po raz pierwszy usuwany ząb. Wszystko przebiegło sprawie i szybko w dobrej atmosferze bez zbędnego przeciągania.

Opinia dodana przez: Paweł

Aldemed ; Verus
zielona góra
Zielona Góra

Jedyny chirurg u którego warto usuwać zęby , bardzo dobry specjalista z doświadczeniem .

Wyszyńskiego 1
Zielona Góra

Chodzilam do niej tylko dlatego, że było blisko. Nigdy nie proponowała znieczulenia. Ale to zrozumieć można... Jednego zęba miałam przez nią robionego kilka razy. W końcu musialam go wyrwać, gdyż przy kolejnym podejściu nie wiem co byłoby do wiercenia. Znajoma również pozbyla sie zęba, który był zdrowy. Został zepsuty przy borowaniu zęba obok. Na własną kieszeń musiała zapłacić za sztucznego zęba, gdyż p. Beata nie poczuła się odpowiedziedzialna. Również rzadko kiedy zakładała rękawiczki. Stanowczo nie polecam tej dentystki. W Zielonej jest dużo lepszych dentystów. A o niej slyszalam od znajomych wiele złych opinii.

Opinia dodana przez: Natalia

Al. Niepodległości 1/3