Chirurg Szczękowo Twarzowy

lekarz Maciej Nowiński

Chirurg szczękowo twarzowy, Stomatolog

Katowice

Bardzo dobry lekarz, młody i rzetelny. Szuka wszystkich możliwych sposobów na pozbycie się bólu;)

Jedyny lekarz właściciel przychodni stomatologicznej, który nie jest pazerny i łasy na kasę..!

Dobrze tłumaczy, językiem który trafia do zwykłych ludzi;)

Dobrze tłumaczy, językiem który trafia do zwykłych ludzi;)

Polecam

Opinia dodana przez: Beniamin

Janina Stefaniak

Moniuszki / 9
Głogów

Ósemka wyrwana w kilka sekund, bez bólu, bez powikłań. Równie sprawnie poszło nastawianie szczęki, a co najważniejsze, skutecznie i fachowo, bo problem nie powraca.

Opinia dodana przez: Chaos

Kraków

Jestem b. zadowolona!!! polecam to mądry człowiek!

Jestem b. zadowolona!!! polecam to mądry człowiek!

Białystok

Jest to najlepszy dentysta na świecie i w tych słowach nie ma ani grama przesady.

Po wizycie u pana doktora żal mi było opuszczać gabinet - i pisze to osoba która ze strachu przed wiertłem od ponad 10 lat nie była u dentysty.
Pan Jakub jest niesamowicie kompetentny - w klika sekund od rozpoczęcia oględzin poprawił błędną diagnozę poprzedniej dentystki, która niepotrzebnie męczyła mnie przez ubiegłe 2 tygodnie. Działa z wyczuciem i delikatnością a jednocześnie z pełnym profesjonalizmem i zdecydowaniem. Po 10 minutach nie miałam już zęba, korzenie zostały usunięte błyskawicznie i z ogromnym wyczuciem, rana została dokładnie oczyszczona i nie zmasakrowana, obyło się bez szwów. W trakcie wizyty lekarz zadbał o mój komfort psychiczny, zagadywał mnie i odwracał uwagę od zabiegu. Była to moja pierwsza wizyta w tym gabinecie i mimo że przyszłam tylko w sprawie jednego zęba, otrzymałam kompletną poradę odnośnie wszystkich pozostałych ubytków i problemów z żuchwą.
Jeśli chodzi o Przychodnię to jest na najwyższym poziomie, każdy stomatolog ma oddzielny gabinet, cały arsenał narzędzi dentystycznych, oraz asystentkę która jak dobry duszek dyskretnie podaje narzędzia i pozwala doktorowi w 100% skupić się na pacjencie.
Jestem oczarowana tą wizytą, ponieważ nie sądziłam że istnieje dentysta idealny - a jest nim właśnie pan doktor Jakub Karaszewski.

Chirurg szczękowo twarzowy Chorzów lek. dent. Maciej Błoński

lek. dent. Maciej Błoński

Gabinet stomatologiczny DreamDent
Armii Krajowej 13
41-506 Chorzów

Dr Błoński jest najlepszym dentystą jakiego spotkałam w swoim życiu. Podejście do pacjenta niesamowite, kompetencje na najwyższym poziomie, przyjazna atmosfera, świetny sprzęt. Nic dodać, nic ująć. Całym sercem polecam.

Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Marek Babiak

Chirurg szczękowo twarzowy

STOMATOLOGIA Justyna & Marek Babiak
Os.Podzamcze C 11 a
48-300 Nysa

Świetny lekarz. Leczę się u niego juz parę lat i jestem bardzo zadowolona. Zresztą wszyscy,którym poleciłam ten gabinet są zachwyceni.

Barbara Drobniewska nowicka

Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny
Miedziana 4
62-800 Kalisz

Nie wiem, jak jest teraz, ale kiedyś p. Drobniewska była ordynatorem chirurgii szczękowo-twarzowej w Kaliszu. Wtedy właśnie pod jej okiem przechodziłem dość poważny zabieg. Zawsze była bardzo uprzejma, a przy tym rzeczowa, dokładna. Ma opinię świetnego fachowca.

ulica Głogowska 107/109
60-266 Poznań

Do dr Allecou chodzę od kilku lat i czuję, że należałby parę słów napisać...Każdy zabieg (a miałam ich sporo..zakładanie plomby, leczenie kanałowe, scaling itd.) wykonywany jest przez doktora bardzo rzetelnie i szczegółowo omawiany. Zawsze w trakcie zabiegu pyta czy wszystko dobrze, co wynika z jego troski o pacjenta. Ceny są bardzo konkurencyjne, a szczególnie, gdy skorzysta się z aktualnie obowiązujących promocji. Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Patrycja

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im.L. RYDYGIERA
os. Złotej Jesieni 1 31-826 KRAKÓW

Zgadzam się , profesjonalista. zna się na swojej pracy jak nikt;) miałam pęknięty oczodół , jestem rok po zabiegu i naprawdę nie myślalam że bedzie az tak dobrze.

Opinia dodana przez: ania

lek. dent. Piotr Hudała

Chirurg szczękowo twarzowy, Stomatolog

RODENTIA

None

lekarz godny polecenia na 200%,uczciwy! uprzejmy,plomby trzymają się długimi latami-))))) profesjonalizm w kazdym calu

Opinia dodana przez: Asia