Lekarze Chirurg szczękowo twarzowy Jelenia Góra

dr n. med. Alina Osuch

"Usmiech"Przychodnia Cirurgii Stomatologicznej
Jelenia Gora, ul.Moniuszki 5A
58-506 Jelenia Góra

Szybki, bezbolesny zabieg mimo ostrego stanu zapalnego i kiepskiego stanu uzębienia. Polecam każdemu.
Opinia dodana przez: Adam

Beata Jabłońska

Ul. Okrzei 5
Sobieskiego 4
58-500 Jelenia Góra

Dr Jabłońska to mój najbardziej zaufany lekarz od kilkunastu lat. Pani doktor jest bardzo kompetentna, a przy tym delikatna i przemiła. Córeczka nie może doczekać się wizyty. Czeka się długo, ale swoich stałych pacjentów pani doktor zawsze wplecie do terminarza, jeżeli zaistnieje nagła potrzeba.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Gerard Owsiański

Chirurg onkolog

Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego
ul. Krótka 24 a, III piętro
58-500 Jelenia Góra

Doświadczenie i lata pracy nie pozbawiły P Doktora wrażliwości i ludzkich odruchów, co nie jest łatwe w tak obciążającym zawodzie.Oby starczyło sił i ludzkiej życzliwości do dalszej pracy .Polecam ,jako człowieka i lekarza z perspektywy pacjentki otoczonej opieką przez 26 lat .Życzę wszystkiego dobrego Panie Doktorze
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Maciej Dworski

58-506 Jelenia Góra

Lekarz dokładny, cierpliwy, z poczuciem humoru mimo miliona pacjentów, rana zagoiła się bezproblemowo. Polecam.

dr Mariusz Jurczak

Chirurg naczyniowy

58-506 Jelenia Góra

Witam wszystkich którzy potrzebują pomocy życzliwego z ogromną wiedzą i ludzkim podejściem do pacjenta lekarza chirurga naczyniowego zapraszam do doktora Jurczaka.Trafiłam do niego z mamą tydzień temu okazał się właściwym człowiekiem na właściwym miejscu.Moja mama jest po wylewie on zaopiekował się nią należycie ( a nie był pierwszym lekarzem do którego trafiła).Dzięki niemu jest dziś po operacji czuje się dobrze i dziękuję za jego opiekę przed i po operacji .Dzięki ...
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Piotr Siekanowicz

Chirurg dziecięcy

58-506 Jelenia Góra

Idealne podejście do małego pacjenta, już od drzwi wita malucha niesamowicie ciekawym podejściem, spokojny, duża wiedza medyczna, powoli i trafnie stawia diagnozę, bez nadmiernego pośpiechu, poświecą tyle czasu ile trzeba, wytłumaczy rodzicom jak na dłoni, prostym i zrozumiałym językiem. Bardzo dobry lekarz, fachowiec i do tego człowiek, miły, rozmowny, dostępny. To bardzo ważne, gdy leczysz dziecko, małe dziecko.
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Alam Bouhaouli

Chirurg ogólny, Urolog

58-506 Jelenia Góra

Oby więcej takich lekarzy, bardzo rzeczowy, empatyczny.Wysoka kultura osobista. Z czystym sercem polecam Pana Doktora.
Opinia dodana przez: AKaczmarek

lekarz Andrzej Rojek

Chirurg ogólny, Ortopeda

Letnia 2 (róg Ogińskiego)
58-506 Jelenia Góra

Świetny ortopeda i lekarz. Kompetentny i skuteczny w leczeniu. Godny zaufania i polecenia wszystkim potrzebującym. Poświęcający tyle czasu, ile trzeba. Zrozumiały, cierpliwy i grzeczny. Najlepszy.
Opinia dodana przez: M.

lekarz Oskar Pelzer

58-506 Jelenia Góra

Wspaniały lekarz i wyjątkowy człowiek, z wielką kulturą osobistą. Profesjonalny i skuteczny, empatyczny, cierpliwy i wyrozumiały, a przy tym pogodny i z poczuciem humoru. Zaplanowane leczenie, operacja - wszystko wykonane jak najlepiej i z największą starannością. Wielki szacunek. Pozdrawiam serdecznie
Opinia dodana przez: Wojtek

lekarz Czesław Straczyński

Chirurg dziecięcy

Pogotowie Ratunkowe w Jeleniej Górze
Cieplicka 126A
58-570 Jelenia Góra

Bardzo dobry lekarz ,fachowo przeprowadzona wizyta.Badanie dokładne ,szczegółowy wywiad, bardzo precyzyjne Usg brzucha u dziecka- z każdej strony Doktor dokładnie oglądał narządy. Staranny ,spokojny i sympatyczny. Dziecko wizytę przeszło bez stresu,a nawet zasnęła podczas Usg. Polecam
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Paweł Winiarski

Chirurg ogólny, Lekarz rodzinny

58-506 Jelenia Góra

Zmieniłam przychodnie i lekarza polecono mi pana PWiniarskiego miałam dwie wizyty Jestem po przebytym zawale potrzebuje jeszcze opieki kardiologicznej i innej Cieszę się ze trafiłam właśnie do p doktora Jest kompetentny wyrozumialy i sympatyczny czego teraz bardzo potrzebuje Polecam innym

dr n. med. Leszek Wojciechowski

Chirurg onkolog, Onkolog

Jelenia Góra

Anioł nie człowiek . Lekarz naprawdę z powołania. Jest ich bardzo niewielu i pan doktor właśnie do nich należy! Polecam serdecznie z całego serca ❤️ A panu, doktorze Ogromne "Dziękuję!"
Opinia dodana przez: Rodzina W.

lek. med. Jarosław Wilk

Medycyna estetyczna, Chirurg ogólny

Jeleniogórskie Centrum Terapii Laserowej
Ogińskiego 1b , wejście E, poziom "-1"
58-506 Jelenia Góra

Polecam dr Wilka. Wykonywałam zabieg korekcji powiek górnych i jestem bardzo zadowolona z efektów. Zabieg przebiegł w miłej atmosferze, skóra po zabiegu goiła się błyskawicznie, a efekt był dokładnie taki, jaki chciałam. Po zabiegu byłam cały czas w kontakcie z lekarzem i na wizytach kontrolnych sprawdzał, czy wszystko goi się prawidłowo. Dzięki panu doktorowi nie mam już problemu z ciężką i opadającą powieką, oczy nie są opuchnięte po całym dniu ...
Opinia dodana przez: Aneta

dr n. med. Ryszard Kędra

Kopernika 2
Jelenia Góra

Pan Doktor bardzo mi pomógł w szpitalu. Leżałam na ginekologii ponieważ byłam w ciąży. Przez 2 tygodnie lekarze tego oddziału bagatelizowli ból mojej nogi. Wmawiajac mi, że udaje. Dopiero po takim czasie trafiłam na konsultacje na chirurgie naczyniową akurat trafiłam na (wtedy Ordynatora) doktora. Który był dla mnie bardzo wyrozumiały. Dokładnie zbadał moja nogę i stwierdził zakrzepice żył głębokich. Oczywiście odrazu zostało wdrożone leczenie zastrzykami i panczocha uciskowa. Po 2 ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Krzysztof Pietruszka

Chirurg ogólny, Lekarz rodzinny

ulica Zielona 6/1
58-560 Jelenia Góra

Lekarz---super, konkretny ,kompetentny, dobry kontakt , a co jest ważne:SYMPATYCZNY i diagnozy --w punkt. Polecam również przychodnię na Zielonej. Pielęgniarki --cudowne.

dr n. med. Tomasz Michalski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Groszowa 9
Jelenia Góra

Dr Michalski operowałm mnie we Wrocławiu. Miłam chirurgicznie usuwane 3 zyły w jednej nodze. Naprawde z całego serca wszystkim polecam włsnie tego Pana Doktora.Operacje miałm 3 lata temu i teraz wszystko jest o.k.

lekarz Wojciech Woźny

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

58-506 Jelenia Góra

Pierwszy kontakt z lekarzem tej specjalizacji, nie wyobrażam sobie innego lekarza. Bardzo życzliwy, profesjonalne podejście do pacjenta, uśmiechnięty, na każde pytanie odpowie. Emanuje z pana doktora pozytywne nastawienie co udziela się pacjentowi. Polecam!!!🙂🙂🏆🏆
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Andrzej Hanc

Prusa 12 / 1
Jelenia Góra

Kompetentny. Nie starszy, tylko tłumaczy. Przy tym śmieszny facet którego nie sposób się wstydzić. Nawet pielęgniarki się z niego albo lepiej z nim śmieją ;-) Taki jajcarz co cię wyleczy.

Maciej Kaczmarek

Zamoyskiego 2
Jelenia Góra

Poprzednio leczyłem się w SBB szkoda słów na ich temat. Pan doktor konkretny zaproponowane leczenie przyniosło efekt. Zdecydowanie polecam!
Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Piotr Berezowski

szpital
Jelenia Góra

Bardzo kompetentny,rzeczowy.Miły i profesjonalny. Fachowa i szybka pomoc lekarska. Nie zawiodłam się.