Lekarze Chirurg szczękowo twarzowy Konin

Sebastian Wojnowski

Szpital Konin
Konin

Bardzo miły, sympatyczny a przede wszystkim konkretny i rzeczowy lekarz. Podczas zabiegu co jakiś czas pytał czy nic nie boli i objaśniał wszystko co robi. Polecam!
Opinia dodana przez: pacjentka

Mirosław Chorzewski

Prywatny Gabinet Lekarski
Spółdzielców 46
62-500 Konin

po kilku wizytach u "pseudospecjalistów" wreszcie trafiłam na Pana Doktora, kompetentny, wzbudzający zaufanie.

lekarz Janusz Suski

62-500 Konin

Wspaniały lekarz, kompetentny, kontaktowy,życzliwy i do tego przyjmuje także na NFZ. Wyjaśnia poszczególne fazy zabiegu, informuje jak postępować z raną po zszyciu. Udziela odpowiedzi na zadane pytania. Gorąco polecam
Opinia dodana przez: Mirka

lekarz Artur Gładziszewski

M.A.R. Sp. z o.o. Wielospecjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MAX MED1"
ulica Chopina 16 A
62-510 Konin

Bardzo polecam! Pan doktor jest doświadczony, sympatyczny oraz empatyczny. Wnikliwie przeprowadził wywiad, odpowiadał na moje pytania oraz zaradził moim zdrowotnym problemom.

lekarz Renata Stencel-Kaźmierczak

GABI­NET MEDY­CYNY ESTE­TY­CZNEJ i CHIRURGII OGÓLNEJ
Makowa 6/24
62-502 Konin

Profesjonalne podejście do tematu. Poczucie bezpieczeństwa. Zabieg wykonany ze starannością, bezboleśnie.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Tomasz Dudzik

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Kolejowa 11
62-510 Konin

Świetny lekarz,miałam szczęście że na niego trafiłam. Polecam!!

Ignacy Kodym

Chirurg stomatolog

Konin

Poznałem tego lekarza z racji relacji zawodowych. Pierwsze wrażenie i spostrzeżenia skłoniły mnie, żeby zostać jego pacjentem. Moje obserwacje znalazły potwierdzenie w rzeczywistości. Kompetencja, staranność, inwestowanie w nowe narzędzia i metody, kompleksowe podejście do problemu. Oczywiście wszystkie te pozytywy mają odzwierciedlenie w cenach usług. Wcześniej żaden dentysta tak starannie nie przeprowadzał leczenia kanałowego. Dla niektórych zniechęcające może okazać się zdecydowanie ruchów stomatologa, ale taka specyfika tego konkretnego gabinetu. Polecam!

Ludomir Nowak

Chirurg dziecięcy

Konin

Pan Ludomir Nowak jest bardzo uprzejmym lekarzem bardzo dobrze tłumaczy chorobe śmieszny mówi córce żeby uśmichała się na zdjęciu palca

lekarz Waldemar Hempowicz

62-500 Konin

Lekarz pełen profesjonalizmu i kompetencji. Bardzo rzeczowo i cierpliwie wyjaśnił wszelkie wątpliwości. Miałam wykonywany zabieg na fundusz NFZ i zdecydowanie polecam pana chirurga.

Barbara Sztencel-Małachowska

Chirurg stomatolog, Ortodonta

Prywatny Gabinet Lekarski
Spółdzielców 46
62-500 Konin

Najwspanialsza dentystka na świecie!!!!!!!Bardzo mocno polecam!!!!!

Krzysztof Bielicki

woj.szpit.zespolony,porad.chirurgi
Konin

Polecam Pana doktora chirurga jest wymagający wobec personelu, robił mi trzy operacje 5 lat wstecz i rok temu na przepukline po operacyjną.Osobiście jestem bardzo zadowolona,wytłumaczy co jest co bedzie pooperacji. Na wizytach chorych bardzo dokładnie dopytuje co się dzieje jak się czuje,to dotyczy wszystkich chorych na sali.
Opinia dodana przez: Renata

lek. dent. Jerzy Zawada

Chirurg stomatolog

KOMED 2 Przychodnia Lekarza Rodzinnego
Margaretkowa 1/lok.2S
62-510 Konin

Super lekarz. Rwanie ósemek, to u doktora bułka z masłem. Przesympatyczny człowiek, fachowiec godny polecenia. Można iść w ciemno do tego lekarza, bez obaw. POLECAM.
Opinia dodana przez: Violetta
Nie polecam tego lekarza bo jest bardzo niemiły. Miałem z nim kontakt na Oddziale Chirurgicznym w Szpitalu w Koninie gdzie mnie operował.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Joanna Piotrowska

62-500 Konin

Bardzo dobrze i rzetelnie wykonuje swoją pracę. Zabiegi robione bezboleśnie. Ocenę wystawiam, gdzie miałem parę wizyt i za każdym razem było do niej dużo chętnych pacjentów. Bardzo skromna, sympatyczna kobieta. Dziękuje Pani chirurg za swoją pracę oraz zaangażowanie.
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Adam Adamski

Chirurg ogólny, Ortopeda

Moniuszki 2 lok. 68
Konin

Na każdej wizycie było OK. Lekarz krzyczy, ale na tych, którzy wykazują się totalną bezmyślnością i arogancją co do swojego zdrowia lub próbują wy)udzić zwolnienie. Mnie leczył (moje złamanie), zawsze wszystko dokładnie wytłumaczył, wyjaśnił pokazując na RTG, zrozumiale wyjaśnił co dalej robić. Jestem zadowolony. A krótkie terminy są stąd, że przyjmuje codziennie kilka godzin, a nie 1-2 po dyżurze w szpitalu lub innej przychodni.
Opinia dodana przez: połamany
Kompetentny fachowiec. Nie jest typem gaduły, ale rozmowa jest konkretna, rzeczowa i napawająca optymizmem. A co najważniejsze - operuje świetnie! Operację wstawienia mi stentgraftów tętniaka aorty, planowaną na dwa etapy, wykonał jednoetapowo, na co inni lekarze dawali 1-2% szans. Cieszę się, że na Niego trafiłem!
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Antoni Gruszczyński

Chirurg ogólny, Urolog

przychodnia, poradnia
Konin

Dobry, kompetentny lekarz. Pozostaję pod jego opieką ponad 20 lat. Każdorazowo w czasie wizyty wykonuje badanie USG, okresowo badania uzupełniające. Omawia wyniki badań. Na początku naszej "znajomości" trafnie zweryfikował diagnozę o bardzo złym stanie moich nerek postawioną przez profesor urologii jednej z klinik. W ostatnich dniach przeprowadził u mnie profesjonalnie zabieg chirurgiczny. Jestem zadowolony z opieki ww. lekarza. Czuję się bezpieczny. W mojej ocenie zasługuje na polecenie jako urolog chirurg.
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Michał Kubaszewski

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

ulica Chopina 16 A
62-510 Konin

Najlepszy lekarz jakiego znam. Zawsze gotowy pomóc, leczyłam się u niego parę lat i do dziś jeżdżę na kontrolę. Nie można trafić lepiej!
Opinia dodana przez: Poszukująca

lekarz Jacek Krucki

Chirurg dziecięcy

11 Listopada 7/35
62-510 Konin

Czytając tę opinię zastanawiam się czy mowa o tym samym lekarzu. Ja poznałam pana doktora jako miłego człowieka z podejściem do dzieci. Córka uwielbia jego żarty i nie wyobraża sobie chodzić do innego lekarza. Cała wizyta przebiega bezstresowo, córka zawsze wychodzi z gabinetu z uśmiechem a złamanie ręki niestety jest skomplikowane i wizyty mamy bardzo często. Siedząc na poczekalni też słyszałam od mam bardzo dobre opinie.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Wojciech Krawczyński

Chirurg ogólny, Urolog

Kolejowa 11
62-510 Konin

Jeśli chcecie być zdrowi i żyć, to nie idźcie do Krawczyńskiego. Poczytajcie o nim negatywne opinie, które są prawdziwe. Wojciech Krawczyński nie powinien być lekarzem !!!