Lubuskie Chirurg Szczękowo Twarzowy

Joanna Gałgańska

Chirurg szczękowo twarzowy

Żwirowa 80
Gorzów Wielkopolski

Pani doktor jest jednym z tych lekarzy, którym się chce pomagać ludziom i w dodatku najlepszym fachowcem w dziedzinie hirurgii szczękowej. Dziekuje Pani doktor.

Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Jacek Cichy

Chirurg szczękowo twarzowy

Zielona Góra

Nie rozumiem negatywnych opinii na temat tego lekarza. Przypuszczam, że to prymitywni lekarze i ich pachołki wysyłają negatywne komentarze bo najzwyczajniej w świecie trzęsą dupami przed konkurencją. Miałam wyrywaną ósemkę. Skomplikowana sprawa. Pan doktor dokładnie wyjaśnił na czym będzie polegał zabieg i w jaki sposób będzie przebiegało gojenie się ran. Sam zabieg wspominam w bardzo miłej atmosferze z dodatkiem humoru :). Dodam, że wszystko odbyło się na NFZ i zostałam przyjęta bardzo szybko. Neguję tutaj opinie jakoby pacjenci prywatni byli przyjmowani w wyjątkowy sposób. Sama jestem bardzo zadowolona z lekarza, całego personelu i warunków jakie tam panują. Lekarz naprawdę godny polecenia. Uprzejmy, z poczuciem humoru a przede wszystkim profesjonalista. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Naprawdę polecam!

Opinia dodana przez: Justyna