Ilość placówek

Dostępność
Wyczyść

Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Oceny cząstkowe
Uprzejmość
Godny polecenia
Kompleksowość podejścia
Poświęcony czas
Tłumaczenie choroby i leczenia
Zaufanie do kompetencji
Wyczyść

Lubuskie Chirurg Szczękowo Twarzowy

- 2 lekarzy

Joanna Gałgańska

Chirurg szczękowo twarzowy

liczba opinii: 11

Gabinet
Żwirowa 80
Gorzów Wielkopolski

Średnia ocen: 3,7/5

Pani doktor jest jednym z tych lekarzy, którym się chce pomagać ludziom i w dodatku najlepszym fachowcem w dziedzinie hirurgii szczękowej. Dziekuje Pani doktor.

Pani doktor jest jednym z tych lekarzy, którym się chce pomagać ludziom i w dodatku najlepszym fachowcem w dziedzinie hirurgii szczękowej. Dziekuje Pani doktor.

Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Jacek Cichy

Chirurg szczękowo twarzowy

liczba opinii: 21

Gabinet

Zielona Góra

Średnia ocen: 3,2/5

Nie rozumiem negatywnych opinii na temat tego lekarza. Przypuszczam, że to prymitywni lekarze i ich pachołki wysyłają negatywne komentarze bo najzwyczajniej w świecie trzęsą dupami przed konkurencją. Miałam wyrywaną ósemkę. Skomplikowana sprawa. Pan doktor dokładnie wyjaśnił na czym będzie polegał ...

Nie rozumiem negatywnych opinii na temat tego lekarza. Przypuszczam, że to prymitywni lekarze i ich pachołki wysyłają negatywne komentarze bo najzwyczajniej w świecie trzęsą dupami przed konkurencją. Miałam wyrywaną ósemkę. Skomplikowana sprawa. Pan doktor dokładnie wyjaśnił na czym będzie polegał zabieg i w jaki sposób będzie przebiegało gojenie się ran. Sam zabieg wspominam w bardzo miłej atmosferze z dodatkiem humoru :). Dodam, że wszystko odbyło się na NFZ i zostałam przyjęta bardzo szybko. Neguję tutaj opinie jakoby pacjenci prywatni byli przyjmowani w wyjątkowy sposób. Sama jestem bardzo zadowolona z lekarza, całego personelu i warunków jakie tam panują. Lekarz naprawdę godny polecenia. Uprzejmy, z poczuciem humoru a przede wszystkim profesjonalista. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Naprawdę polecam!

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Justyna


Copyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat