Lekarze Chirurg szczękowo twarzowy Mińsk Mazowiecki

lekarz Leszek Oklesiński

Kościuszki 24/11
05-300 Mińsk Mazowiecki

Lekarz zdecydowanie warty polecenie. Czułem się bardzo zaopiekowany i Pan Doktor wyróżniał się swoją uprzejmością i troską na tle innych lekarzy szpitala Południowego w Warszawie. Pomimo zaawansowanego stanu mojej choroby zostałem wyleczony szybko i profesjonalnie. Każdy kontakt z lekarzem odbywał się w miłej atmosferze i pomimo dużej ilości obowiązków czułem się odpowiednio poinformowany.
Opinia dodana przez: Jakub

lek. dent. Kornel Krasny

Chirurg stomatolog

Centrum Usprawniania
ul. Mireckiego 11
05-300 Mińsk Mazowiecki

Pan Doktor usunął mi ósemki. Bezboleśnie, bezstresowo. Wyjaśnia w trakcie zabiegu co będzie robił. Udziela też dokładnych informacji jak postępować po zabiegu. No i jest bardzo uprzejmy, sympatyczny. Wprowadza taką atmosferę że nie sposób się denerwować. Polecam. Polecam. I jeszcze raz polecam.
Opinia dodana przez: monika

lekarz Adam Dorobek

Chirurg ogólny, Urolog

Przychodnia Zdrowia w Mińsku Mazowieckim - Mińsk Mazowiecki
ul. Piłsudskiego 42A
05-300 Mińsk Mazowiecki

Chciałbym podziękować Panu Doktorowi Adamowi Dorobkowi za przeprowadzenie operacji zwężenia cewki moczowej, które od wielu miesięcy nie pozwalało mi na normalne funkcjonowanie, a które przez długi czas nie było właściwie zdiagnozowane. Pan Doktor rzetelnie i wielopłaszczyznowo podszedł do mojego przypadku, poświęcił wiele czasu na zapoznanie się z dotychczasową historią choroby i wynikami badań przeprowadzanych przez innych lekarzy. Dr Dorobek, po wykonaniu dodatkowego badania, szybko postawił diagnozę i zalecił przeprowadzenie operacji ...
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Mariusz Mazur

ul. Stefana Czarnieckiego 2b
05-300 Mińsk Mazowiecki

Doktor Mazur to bardzo dobry lekarz. Dobro pacjenta jest dla niego ważne, nie bagatelizuje niczego. Wszystko wytłumaczy, znajdzie czas na rozmowę. Polecam

lekarz Bogdan Adamski

I-go PLM "Warszawa" 5/19
05-300 Mińsk Mazowiecki

Lekarz świetny, miły. Ma podejście do pacjenta, diagnozuje wszystko dokładnie dopóki nie znajdzie przyczyny.

lek. dent. Ewa Gusiew

Chirurg stomatolog, Protetyk

Poradnia Stomatologiczna "STOMAX"
Cicha 2 lok. 1
05-300 Mińsk Mazowiecki

Najlepsza dentystka jaką znam, dlatego chodzę do niej już od kilku lat. Nigdy nie miałam żadnych zastrzeżeń do jej pracy. Plomby się trzymają, wyglądają estetycznie, Pani dr tłumaczy wszystko co robi, jest bardzo delikatna i miła. Polecam

lekarz Zbigniew Jackowicz

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny pracy

Mińsk Mazowiecki

Super lekarz. Konkretnie i jasno określił sposób leczenia. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Wioletta

dr n. med. Jacek Ruciński

Gabinet Prywatny
Konstutucji 3-go Maja (DH Manhatan)
05-300 Mińsk Mazowiecki

Nie miałam szczęścia do lekarzy,a tu przypadkiem trafiłam na dr.Rucińskiego. Polecam zdecydowanie. Jedyny człowiek w fartuchu,przy którym się czuje,że Ty i Twoje zdrowie jest ważne. Szacunek, Panie Jacku. Bardzo miło Pana wspominam, polecam i wiem,gdzie się w razie potrzeby udać. Przywrócił mi Pan wiarę w lekarzy.Sylwia
Opinia dodana przez: Sylwia

Maciej Langner

Chirurg ogólny, Traumatolog

SPZOZ Mińsk Mazowiecki
Spitalna 37
05-300 Mińsk Mazowiecki

Jeden z najlepszych ortopedów, jaki znam. Świetny diagnosta, z poczuciem humoru i wiedzą. Uratował moje kolano po złamaniu i zerwaniu acl.
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Grzegorz Jędrzejczak

Urolog, Chirurg dziecięcy

ul. Błonie 15/17
05-300 Mińsk Mazowiecki

Lekarz TRAGICZNY!!! Byliśmy z dzieckiem na wizycie, każe nosić profilaktycznie pas biodrowy 7 dni w tygodniu 24h na dobę!!! Na oko stwierdził że dziecko ma wadę stawów biodrowych, po czym poszliśmy na parter na usg, pani powiedziała że wszystko jest ok, na moje słowa że doktor jędrzejczak stwierdził wadę stawu biodrowego najpierw się zaczerwieniła, na chwilę zaniemówiła a potem powiedziała no może lekką wadę rzeczywiście ma..(lekarz lekarza broni) Zaniepokojeni pojechaliśmy ...
Opinia dodana przez: katarzyna

lekarz Andrzej Wróbel

SPZOZ
ulica Szpitalna 37
05-300 Mińsk Mazowiecki

Dzisiaj Pan Doktor robił mi kolonoskopię w szpitalu w Mińsku Maz. Uważam, że jest bardzo dobrym specjalistą, empatyczny, godny polecenia i uprzejmy. Mimo, że trafiłem tam przypadkowo (zamieszkuję w powiecie wyszkowskim), gdyż tylko tam była szansa na szybkie badanie w mazowieckim nfz, to jestem bardzo zadowolony z badania i opieki Pana Doktora i Pani Pielęgniarki. Dziękuję jeszcze raz.
Opinia dodana przez: Karol

lekarz Wanda Lusawa-Józefowicz

Chirurg ogólny, Rehabilitant

Okulickiego 9
05-300 Mińsk Mazowiecki

Pani Doktor jest konkretnym i kompetentnym Lekarzem.Jest trochę Specyficzną Osobą ale uważam to jako walor na plus. Moim zdaniem jest najlepszym chirurgiem w Mińsku.Dziekuje Pani Doktor..
Opinia dodana przez: Wiesław

lekarz Krzysztof Krępski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

ul. Ignacego Daszyńskiego 4/41
05-300 Mińsk Mazowiecki

Lekarz to jakaś pomyłka Ma umówionego pacjenta 17:45 i sobie idzie do domu nie zważając na to że ma pacjenta Nie Polecam!!!
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Zbigniew Pielichowski

Filia Nr 2 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lecznica Stomatologiczna BEST-DENT
Konstytucji 3 Maja 2/109 2/109
05-300 Mińsk Mazowiecki

Byłem dzisiaj u doktora Pielichowskiego z nogą która mi strasznie spuchła ponieważ spadła mi paleta na nią o wadze 100 kg . Doktor obejrzał nogę stwierdził że trzeba nosić ortezę i można jutro iść do pracy . Bardzo nie miły lekarz , jak by pracował za karę a ma już 80 lat . Jest również głuchoniemy i niedowidzi . Więc odradzam wizytę u tego specjalisty
Opinia dodana przez: Jakub

lekarz Marcin Żuk