Chirurg Szczękowo Twarzowy W Okolicach Tomaszów Mazowiecki

I Klinika Urologii
Łódź, ul.Żeromskiego 113
Łódź

Wspaniały lekarz , wspaniały człowiek o wysokiej kulturze osobistej widzący w pacjencie cierpiącego człowieka , profesor przez duże P. Wdzięczny pacjent też lekarz .

Rzgowska 62
Łódź

wybitny specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej i "pan doktor z reklamy" , ja miałem tylko przyjemność ( tak przyjemność mimo że u innych to mało przyjemne) wyrwać u doktora kilka zębów, w gabinecie panuje opinia że wyrwał ich kilka wiader i nikt w Polsce nie robi tego lepiej .. ale to tylko drobny zabieg , w bardziej skomplikowanych jest jeszcze lapszy

Piotrkowska 182 lok. 473
Łódź

Polecam lekarza wszystkim. Dość ciężki zabieg ekstrakcji zęba mądrości wykonany profesjonalnie bez zbędnej paniki itp. Podejście do pacjenta pierwsza klasa.

Opinia dodana przez: Rafał

prof. dr hab. n. med. Marcin Kozakiewicz

Szpital Św.Rodziny
łódź
Łódź

Z panem Prof. spotkałem się po raz pierwszy rok temu ,kiedy nie mogłem uzyskać pomocy w mojej rodzimej Śl.Ak.Med.Podejście tego człowieka do mnie było niespotykanie miłe i kulturalne.Przedstawił rzeczowo problem choroby,ustalił plan leczenia farmakologicznego i chirurgicznego. Po 12 dniach leczenia ikontroli zostałem wypisany z odpowiednimi zaleceniami.
Do dziś jest dobrze! Dziękuję Panie Profesorze . EŁ.

Bogna Zielińska

Chirurg szczękowo twarzowy

Łódź

LEKARZ O WYSOKIEJ KULTURZE SWIETNE PODEJSCIE DO PACJENTA DOBRY SPECJALISTA POLECAM

dr n. med. Jolanta Kollar

HOR-BA-DENT
ul. Piłsudskiego 52
Łódź

Pani Doktor usuneła mi zęba ósemke bardzo fachowo i bezboleśnie . Polecam każdemu .Bardzo miła i sympatyczna Pani Doktor.

Opinia dodana przez: Wiesław

Przychodnia Stomatologiczna
Przełajowa 6
Łódź

Najlepszy Lekarz na świetnie usuwałam już trzecią ósemkę u Pana doktora i wszystko świetnie się goi zero opuchlizny i krwawienia. Lekarz bardzo uczciwy i kompetentny. Cena usług też super. POLECAM!

Opinia dodana przez: Beata

Tatrzańska 21
Łódź

Bardzo dobry specjalista - z dużym doświadczeniem. Mam zaufanie do kompetencji Pani Doktor. Polecam.

Opinia dodana przez: Aleksandra

Stefan Miller

Łódź

Niestety już zakończył praktykę i bardzo żałuję.

Niestety już zakończył praktykę i bardzo żałuję.

Krzysztof Krasuski

Chirurg naczyniowy, Chirurg onkolog

zus

Łódź

miałam badanie w ZUS, mam bardzo pozytywną opinię o nim , nie tylko o lekarzu ,ale o czlowieku,jestem mu

bardzo wdzięczna,Zofia