Wola

ortodoncja bemowo
widawska 19

Jestem pacjentką Pani doktor. Skończyłam leczenie parę tygodni temu i jestem bardzo zadowolona z rezultatu. Pani Joanna jest osobą niezwykle kompetentną, przesympatyczną i bez wątpienia godną polecenia.

Ginekolog Piaseczno lekarz Paweł Tomasik

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Super lekarz, byłam u niego już kilka razy i za każdym razem byłam mile zaskoczona podejściem do pacjenta. To napewno bedzie mój ginekolog, jeszcze takiego dobrego lekarza nie spotkałam a trochę ich było.

Ginekolog Warszawa lekarz Magdalena Hołownia

Centrum Medyczne CMP Wola
Jana Kazimierza 64

Goraco polecam pania ginekolog. Pełen profesjonalizm Czułam sie bardzo komfotowo co w przypadku takiego lekarza jest kluczowe. Jeszcze raz polecam

98-220 Zduńska Wola, ul. Kobusiewicza 45
98-220 Zduńska Wola

kompetentny, uprzejmy, rzeczowy lekarz

kompetentny, uprzejmy, rzeczowy lekarz

gabinet stomatologiczny
stalowa wola ul.okulickiego 8/11pietro kod drzwi 222
37-450 Stalowa Wola

dzieki pani dr, wyleczylam sie z leku przed zabiegami stomatologicznymi,bardzo mila i profesjonalna obsluga

NZOZ Przychodnia Wolska
ulica Wolska 68/72

z czystym sumieniem polecam, lekarz z powołania, profesjonalizm, niespotykane podejście do pacjenta, jeden z nielicznych, który rozmawia również z bliskimi chorego

ulica Erazma Ciołka 11

Świetny stomatolog. Polecam bardzo:) Zna się na tym co robi. Doskonale wyjaśnia o co chodzi i co bedzie robic. Zawsze uśmiechnieta:)

ulica Ciołka 11

Bardzo dobry lekarz. Leczy na ulicy Ciołka. Serdecznie polecam.

Bardzo dobry lekarz. Leczy na ulicy Ciołka. Serdecznie polecam.

lekarz Ewa Popek

Lekarz rodzinny, Pediatra

ulica Erazma Ciołka 11

Bardzo doświadczony pediatra i lekarz rodzinny. Leczy dzieci swoich dorosłych już teraz pacjentów. Bardzo zajęta, dość trudno się umówić.

Opinia dodana przez: KArolina

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Rzgowska 281/289
Łódź

Wspaniały lekarz,doskonale współpracujący z pacjentem.Pani doktor jest osobą bardzo kompetentną,potrafi słuchać ,metody leczenia przynoszą efekty.

Opinia dodana przez: Edyta